Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Jedna kości do pozostawienia to która?

5000 to klasyka gatunku - fajna sprawa tani bezel, bransoleta wygodna - lżejszy zegarek.

B5000 to zdecydowanie lepszy wyświetlacz, cięższy jest, wygodniejsze przyciski...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedna kości do pozostawienia to która? Innych nie biorę pod uwagę. 5k czy gmw zostawić? Ciężki wybór. Biorąc pod uwagę że będę kiedyś chciał do tej która poleci kiedyś wrócić za rok, dwa, pięć...
 
2074060963_20210922_1126433.thumb.jpg.8810ebdd7cf24d3e313212aaa6a93aa7.jpg
 
1634540249_20210830_120712_HDR3.thumb.jpg.31a63197ec0fdd294c1602b0b09b5855.jpg
 
 

Grzechu, gmwów jak psów, a GW-5000 jest jeden.
Jedna kości do pozostawienia to która? Innych nie biorę pod uwagę. 5k czy gmw zostawić? Ciężki wybór. Biorąc pod uwagę że będę kiedyś chciał do tej która poleci kiedyś wrócić za rok, dwa, pięć...
 
2074060963_20210922_1126433.thumb.jpg.8810ebdd7cf24d3e313212aaa6a93aa7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@eddi87

Jak masz za rok/dwa wrócić, to lepiej go do szafy schowaj. Taniej wyjdzie ;) A jak musisz się już koniecznie któregoś pozbyć, to zostaw, jak koledzy mówią, GW-5k. Tym bardziej, że te nowe świecą jakby chciały, a nie mogły :)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram kulegów, zostaw klasykę a tego co ujowo świeci za pu ceny może wezme ;) 

Tylko jaki kajdan na nim wisi? 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie coś to świętokradztwo, czy może powiew świeżości? Foto net.  

https://www.watchuseek.com/cdn-cgi/image/format=auto,onerror=redirect,width=1920,height=1920,fit=scale-down/https://www.watchuseek.com/attachments/1_b42f62f8-af68-43f6-8c92-d2c30f79358c_1080x-jpg.16152395/


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już dawno można było sobie zrobić na alli pełno takich kompletów do kupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A takie coś to świętokradztwo, czy może powiew świeżości? Foto net.  
&key=af2edb963968f047dfe3c50c8fd9e6b03f16b949de7c85ba822f14c1aafa0b3a

Jak będzie taki w ori, z TS i MB6 to wezmę, a tak..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, p.r.p. napisał(-a):


Jak będzie taki w ori, z TS i MB6 to wezmę, a tak..

A tak to co?

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak to co?

A tak to mi zbędny.
Jak będzie miał te 3 cechy to proszę bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, clusca napisał(-a):

 

Nie wypowiem się na temat użytkowania tego modelu, bo nie miałem z nim przyjemności obcować dłużej niż przez 3 minuty w TT, ale czytałem na FB chyba wczoraj, że te diody od spodu strasznie wystają i noszenie go dłuższy czas jest co najmniej mało komfortowe. 

Bzdura


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tomaliusz napisał(-a):

popieram kulegów, zostaw klasykę a tego co ujowo świeci za pu ceny może wezme ;) 

Tylko jaki kajdan na nim wisi? 

Ori z wersji negatywowej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, eddi87 napisał(-a):

Jedna kości do pozostawienia to która? Innych nie biorę pod uwagę. 5k czy gmw zostawić? Ciężki wybór. Biorąc pod uwagę że będę kiedyś chciał do tej która poleci kiedyś wrócić za rok, dwa, pięć...

 

Ja na to patrzę tak:

za 20-30 lat GMW będziesz mógł dalej spokojnie nosić nie bojąc się, że coś mu się stanie.

A "klasyk" wtedy będzie leżał w pudełku, bo na to, że Casio będzie do niego dalej wypuszczało nowe ubranka, specjalnie bym nie liczył.

 

Wiem, że większość kolegów rotuje zegarkami i perspektywa 20 lat z jednym zegarkiem jest dla nich śmieszna, ale ja lubię stare Casio i jak noszę Casiotrona z 77 roku to nie mam specjalnych obaw :)

 

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, clusca napisał(-a):

 

Nie wypowiem się na temat użytkowania tego modelu, bo nie miałem z nim przyjemności obcować dłużej niż przez 3 minuty w TT, ale czytałem na FB chyba wczoraj, że te diody od spodu strasznie wystają i noszenie go dłuższy czas jest co najmniej mało komfortowe. 

Sam się nad nim zastanawiałem, ale odpuściłem, gdy przeczytałem, że trzeba go ładować jak smartwatch, bo solar nie jest w stanie naładować baterii do 100% i tylko podtrzymuje poziom naładowania.

Edytowane przez XoneX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Daito napisał(-a):

Takie pytanie mam - kto z Nas ma i użytkuje na co dzień GBD-H1000? Chodzi mi o faktyczne użytkowanie tego zegarka na co dzień a nie od czasu do czasu - przejadałem sporo recenzji tego zegarka ale zwykle można je traktować jak "reklamę produktu" albo najwyżej "opis pierwszego wrażenia" bądź opinię na bazie krótkiego kilkudniowego użytkowania - a chciałbym poznać opinię bardziej rozbudowaną... Ktoś pomoże?

 

Edit: nie chodzi mi o "katowanie" zegarka w warunkach siłowni, czy treningów na asfalcie - tylko raczej opinii przez pryzmat zwykłego "G" z wykorzystaniem niektórych funkcji które posiada ten zegarek, np pulsometru zegarka, stopera i jak wygląda realna i rzeczywista sytuacja z zastosowanym w tym modelu ogniwem i solarem.

 

 

Ja używam na co dzień od prawie roku i nie wyciągam ładowarki z pudełka. Jeśli nie bedzie sie uzywac GPSu i wlaczonego ciagle pomiaru pulsu to ładowanie słoneczne wystarcza w zupelnosci. W intensywne dni uzywałem treningu po 2/3 godz dziennie na spacerach i ciagle mam wlaczony BT z wibracjami.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, p.r.p. napisał(-a):


Jak będzie taki w ori, z TS i MB6 to wezmę, a tak..

Już to gdzieś kiedyś widziałem.Ogólnie fajny ale bym nie  kupił.Ale ten kto się nie zna na markach zegarkowych i mu to lata to czemu nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mirek 1969 napisał(-a):

Już to gdzieś kiedyś widziałem.Ogólnie fajny ale bym nie  kupił.Ale ten kto się nie zna na markach zegarkowych i mu to lata to czemu nie

Ależ oczywiście zgadzam się. Zwłaszcza, że sam kupiłem zieloną wersję synowi, a camo chrześniakowi i obydwaj są bardzo zadowoleni/zachwyceni, a brak TS i MB6 im nie przeszkadza. Ja mimo wszystko lubię mieć to w zegarku, żeby dzięki temu był całkowicie bezobsługowy. 

 

5886-thickbox_default-RELOJ-CASIO-G-SHOCK-GA-2100SU-3A-GREEN-MILITARY~01.jpg

accessori-casio-g-shock-ga-2100su-1aer-278555-1080s-1~01.jpg

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, p.r.p. napisał(-a):

Ależ oczywiście zgadzam się. Zwłaszcza, że sam kupiłem zieloną wersję synowi, a camo chrześniakowi i obydwaj są bardzo zadowoleni/zachwyceni, a brak TS i MB6 im nie przeszkadza. Ja mimo wszystko lubię mieć to w zegarku, żeby dzięki temu był całkowicie bezobsługowy. 

 

5886-thickbox_default-RELOJ-CASIO-G-SHOCK-GA-2100SU-3A-GREEN-MILITARY~01.jpg

accessori-casio-g-shock-ga-2100su-1aer-278555-1080s-1~01.jpg

No te co pokazujesz to nie wstyd nosić.Fajne zegarki ale ten pseudo APCasio to nie wiem jak się do tego odnieść.Niby wizualnie fajny ale rozum mówi inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mirek 1969 napisał(-a):

No te co pokazujesz to nie wstyd nosić.Fajne zegarki ale ten pseudo APCasio to nie wiem jak się do tego odnieść.Niby wizualnie fajny ale rozum mówi inaczej

wstyd to z baby spaść a nie zegarek nosić !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.