Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Louis Cypher napisał(-a):


Niebieski AR - nieraz pod pewnym kątem da się uchwycić taki efekt

 

 

141D1A36-0DB0-4995-87C7-F646D8D29086.jpeg

smartfon na windows - wyrzuć !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Gshockow której do tej pory zarejestrowałem na rękach turystów na wyspie. G9300, GWG1000, GW-M5610, GW-B5600, GBA400 oraz żadnej kosy 😅

gm7rgjN.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za tragiczną fotkę.

GM-2100

Serio, jestem pod mega wrażeniem tego G-Shocka. Kocur na maxa!🔥

Mam nadzieję, że po weekendzie wpadnie GW-5000-1JF🙈😃

932835FD-3722-4487-9B5B-87F06F4394E1.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bezel nie, gumę jak najbardziej. Była wersja GMW-B5000G na gumowym pasku.
 

Od niczego nie pasuje?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lawnowerman napisał(-a):


Od niczego nie pasuje?

 

Z tego, co mi wiadomo, to do GMW-B5000 bezel tylko stalowy, bądź tytanowy. Chyba, że na Ali coś wymyślili z plastiku ;)

 

 

Godzinę temu, eddi87 napisał(-a):

Panowie,

 

M5610 

Czy

M5610u

???

 

Ja bym wybrał stara wersję. Ale ja nie przepadam za tymi diodowymi podświetleniami. Jeżeli Ci to nie przeszkadza, to moduł wydaje się ciekawszy w wersji U.

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, rafalmosty napisał(-a):

Czekając na mecz

3F383787-51B8-42E6-980C-D33C2F928E6D.jpeg

Patrz żeby Ci zegarek za dużo nie pociągnął z butelki bo mu cyfry się poprzestawiają !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje, czy w GBD-H1000 można powyłączać wszystkie te dodatkowe funkcje tak, by został tylko zegar i synchro z gps ? Bez Bluetooth, pomiaru tętna i etc. ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, clusca napisał(-a):

 

Z tego, co mi wiadomo, to do GMW-B5000 bezel tylko stalowy, bądź tytanowy. Chyba, że na Ali coś wymyślili z plastiku ;)

 

 

 

Ja bym wybrał stara wersję. Ale ja nie przepadam za tymi diodowymi podświetleniami. Jeżeli Ci to nie przeszkadza, to moduł wydaje się ciekawszy w wersji U.

 

No właśnie moduł..., tylko 99% będzie do pokazywania godziny, nawet do jajek mam jajko co czas odmierza i nie używam timera 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie,
 
M5610 
Czy
M5610u
???
Grzegorz, GW-M5610 już masz, to może spróbuj GW-M5610U? Ja porównałem oba te modele, ale filmik już pewnie widziałeś. W mojej ocenie podświetlenie to jedyny minus nowego modułu, ale da się z nim żyć, zaś wszystkie pozostałe zmiany moim zdaniem zdecydowanie na plus.

Myślę, że warto poczekać na nowe wersje kolorystyczne, które mają pojawić się niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, TomG80 napisał(-a):

Grzegorz, GW-M5610 już masz, to może spróbuj GW-M5610U? Ja porównałem oba te modele, ale filmik już pewnie widziałeś. W mojej ocenie podświetlenie to jedyny minus nowego modułu, ale da się z nim żyć, zaś wszystkie pozostałe zmiany moim zdaniem zdecydowanie na plus.

Myślę, że warto poczekać na nowe wersje kolorystyczne, które mają pojawić się niebawem.

Masz odnośnik do tego co ma być? Lub info? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

IMG_20211010_095433.jpg

 

Mogłeś chociaż nadgarstek przekręcić :) trzy razy to samo zdjęcie :)

 

Żeby nie było spamu.

Panowie, co oznacza sytuacja w modelu GW-5000, gdy wszystkie trzy wskaźniki naładaowania bateri pojawiają się i znikają co sekunde. Kwestia naładowania bateri ? Wskaźnik miłałem na cały czas na 'hi' - ale prawda, ładowany był z poziomu 'low'

Chce zauważyć że zegarek przebywa daleko od słońca i byłem przekonany, że zaświeci się ikonka CHR, gdy będą problemy z prądem

Kwestia doładowania ?

 

Ktoś coś ?

 

Edit:

Ciekawostka jest taka, że ustawiałem alarmy i ówczas zaistniała owa sytuacja, teraz po 5 min, wszystko wrócił do normy.

Czyli wskaźnik znów wskazuje 'hi'

 

Czy może być przyczyną to, że ustawiając wszystkie cztery alarmy oraz alarm 'snoozy' w tym samym czasie..nadwyrężyłem zapasy energi w baterii i zegarek mnie ostrzegał ?

 

Edit 2 :

Podobnie zrobiłem w GWF1000, tam miganie wskaźników nie wystąpiło, a musze nadmienić że GWF ma włączoną automatyczna synchronizacje.

Oba zegarki stoją w tym samym miejscu.

Edytowane przez -mrovka-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak w Ryśku, jak nadwyrężyłem baterię skacząc po czujnikach i innych ustawieniach na raz.

Na kilkanaście sekund zegarek zawiesił się i migały ikony baterii, coś tam jeszcze było na ekranie ale nie pamiętam.

Wyczytałem w instrukcji że to odzyskiwanie energii po nadmiernym użytkowaniu w krótkim czasie.

Już nigdy więcej nie udało mi się do takiego stanu zegarka doprowadzić choć próbowałem 😉

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

Miałem tak w Ryśku, jak nadwyrężyłem baterię skacząc po czujnikach i innych ustawieniach na raz.

Na kilkanaście sekund zegarek zawiesił się i migały ikony baterii, coś tam jeszcze było na ekranie ale nie pamiętam.

Wyczytałem w instrukcji że to odzyskiwanie energii po nadmiernym użytkowaniu w krótkim czasie.

Już nigdy więcej nie udało mi się do takiego stanu zegarka doprowadzić choć próbowałem 😉

zadyszki dostał !!! blisko zawalu baterii był !!! nie forsuj go !!! Biedak nie wiedział czego od niego chcesz w tak krótkim czasie ... :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, tomaliusz napisał(-a):

Miałem tak w Ryśku, jak nadwyrężyłem baterię skacząc po czujnikach i innych ustawieniach na raz.

Na kilkanaście sekund zegarek zawiesił się i migały ikony baterii, coś tam jeszcze było na ekranie ale nie pamiętam.

Wyczytałem w instrukcji że to odzyskiwanie energii po nadmiernym użytkowaniu w krótkim czasie.

Już nigdy więcej nie udało mi się do takiego stanu zegarka doprowadzić choć próbowałem 😉

 

To dobrze kombinowałem.

Mój ma grubo po dekadzie, a dalej potrafi zaskoczyć.

 

U mnie wszystko działało, mogłem zmieniać tryby.

Tylko te wskaźniki migały, jak przy aktywnym alarmie snoozy

Edytowane przez -mrovka-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.