Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Daito napisał(-a):

 

Ale tak w lesie sam...??? Ewidentnie potrzebujesz GBD-H1000 albo GPR-B1000 ;) :D :D

ja tam bym proponował  GSW-H1000 lub WFD-F30 :) 

19 minut temu, murcins napisał(-a):

uZyXaaZ.jpg

ten to wygląda na Wielkiego Szefa tamtych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesiennie.726038791eb638459fccd90130b65be2.jpg&key=9ca78221ccd085c5eada3e3ec83bd7937315661a96f3eb46c0b9ff726d1e717e

Pięknie i zegar też.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, p.r.p. napisał(-a):

@murcins zacny! Graty Marcin.

 

Godzinę temu, unadarek napisał(-a):

 

 

Dzięki  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.11.2021 o 20:53, TomG80 napisał(-a):

Jesiennie.

 

Tomku, ależ on ładny jest. Wprawdzie nie tak jak czarny, ale przyznasz, że może się podobać ;)

A tak zupełnie serio, to gratulacje. Sam z chęcią bym i ten kolorek przygarnął :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm5cgpm.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Tomku, ależ on ładny jest. Wprawdzie nie tak jak czarny, ale przyznasz, że może się podobać
A tak zupełnie serio, to gratulacje. Sam z chęcią bym i ten kolorek przygarnął
A przyznam, Maćku, przyznam. Zakup pod wpływem chwili i dobrej reputacji sprzedającego Tomka@tommly. Pierwsze wrażenie: kurczę, jakie to maleństwo! Nijak nie przystawał do moich ulubionych GPW-2000, GPW-1000 czy GWG-1000, w których czuję się świetnie. Jednak parę dni poobcowałem z tym zegarem i z każdym dniem podoba mi się coraz bardziej. Przy tej konstrukcji uszu i pierwszych ogniw bransolety, które ładnie układają się do mojego szczupłego nadgarstka z czasem stwierdziłem, że to idealny dla mnie rozmiar i w rozważanym również G1000, który dzięki uprzejmości innego Tomka z G-Team miałem okazję dokładnie przymierzyć, obadać i oczywiście zrecenzować, czułbym się jednak trochę nieswojo ze względu na wielkość koperty.
Ty masz chyba ode mnie o wiele większą łapę, więc nie wiem, czy rozmiar MRG-B1000 w ogóle by Ci leżał, ale poza rozmiarem sam zegar zarówno ze względu na design, jak i zestawienie kolorystyczne bardzo mi się podoba. Jednak sporym minusem jest naturalny brak DLC na srebrnych elementach, co dość znacząco wpływa na pojawianie się śladów użytkowania na tych elementach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, TomG80 napisał(-a):

A przyznam, Maćku, przyznam. emoji16.png Zakup pod wpływem chwili i dobrej reputacji sprzedającego Tomka@tommly. Pierwsze wrażenie: kurczę, jakie to maleństwo! Nijak nie przystawał do moich ulubionych GPW-2000, GPW-1000 czy GWG-1000, w których czuję się świetnie. Jednak parę dni poobcowałem z tym zegarem i z każdym dniem podoba mi się coraz bardziej. Przy tej konstrukcji uszu i pierwszych ogniw bransolety, które ładnie układają się do mojego szczupłego nadgarstka z czasem stwierdziłem, że to idealny dla mnie rozmiar i w rozważanym również G1000, który dzięki uprzejmości innego Tomka z G-Team miałem okazję dokładnie przymierzyć, obadać i oczywiście zrecenzować, czułbym się jednak trochę nieswojo ze względu na wielkość koperty.
Ty masz chyba ode mnie o wiele większą łapę, więc nie wiem, czy rozmiar MRG-B1000 w ogóle by Ci leżał, ale poza rozmiarem sam zegar zarówno ze względu na design, jak i zestawienie kolorystyczne bardzo mi się podoba. Jednak sporym minusem jest naturalny brak DLC na srebrnych elementach, co dość znacząco wpływa na pojawianie się śladów użytkowania na tych elementach.

Kurcze bo zacznę żałować sprzedaży :) A tak na serio, to chyba najfajniejszy G jaki do tej pory miałem.

Były różne MTG-Sy, MTG-G i MTG-B, ale jakością wykonania MR-G przebija je wszystkie. No i gdyby nie wpadło coś zupełnie innego, choć też bezobsługowego, to pewnie nadal by mnie cieszył. Ale może kiedyś jeszcze mi będzie dane do niego wrócić? To także i dla mnie najfajniejsza wersja kolorystyczna, te czerwone dodatki i czarny bezel robią robotę.

Kiedyś polowałem na MRG-G1000, ale już mi przeszło, jego wielkość przytłaczałaby mnie teraz, a do rozmiaru MRG-B1000 szybko się człowiek przyzwyczaja i docenia wygodę noszenia, choć myślę, że gdyby był ciut chudszy (niższy) to byłby zegarem idealnym.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy do kwadratowego Casio pasują wszystkie ubranka, tzn. kolory inne niż czarny? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA, ATTATTENTIO ATTENTION, ACHTUNG! ACHTUNG,ВНИМАНИЕ ВНИМАНИЕ, QAPHELA  QAPHELA, WHAKAARO WHAKAARO,انتباه انتباه, 注意 注意, ДИККАТ ДИККАТ : w najbliższy Piąteczek  to jest za 478 000 sekund- następuje Blek Frajdej - jest to ostatni momencik na pozbycie się za pu ceny zegareczków w celu zgromadzenia funduszy na zakup w super extra atrakcyjnych cenach nowiusieńkich zegareczków nowszej serii :)

 

PS: tak Tylko przypominam !!!

 

1638258270_Zrzutekranu2021-11-20100502.jpg.4fad2695c3c02fa752ee6e284c3c79b7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z uprzejmą prośbą do Najjaśniejszego Pana Moderatora o przyznanie koledze @strix 1000 punktów w moim imieniu.

Prośbę swą motywuję wyjątkowymi wartościami edukacyjnymi, a także satyrycznymi zdjęcia zamieszczonego powyżej oraz widocznym włożonym nakładem pracy. Nadmienię także, że niektórzy koledzy zapewne nie będą mogli owych punktów przyznać z zazdrości, zawiści i może nawet będą wbijać autorowi szpilki.

To nie ludzie - to wilki!

 

Z poważaniem

;):D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sol napisał(-a):

Zwracam się z uprzejmą prośbą do Najjaśniejszego Pana Moderatora o przyznanie koledze @strix 1000 punktów w moim imieniu.

 

Też nie lubisz ryflowanych? ;)

 

A tak serio, to zdjęcie świetne. Jak zresztą wszystkie strixowe fotki :)

 

 

 

17 godzin temu, doda91 napisał(-a):

Cześć, czy do kwadratowego Casio pasują wszystkie ubranka, tzn. kolory inne niż czarny? 

 

Kwadratowych Casio jest kilka i nie wszystkie są kompatybilne. Doprecyzuj model, to podpowiemy, jakie ciuchy pasują. Tak na szybko tabelka, ale nie obejmuje najnowszych modeli:

 

1193836561_G-Shockcompatibilitychart_001.jpg.5ccf62ba93292e96016c56552d7656a7.jpg

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopy!
Kto chętny na GMW-5000D-1ER za ok 1600 z
Na watchshop przy dwóch sztukach tyle wychodzi (bo chyba kosztów dodatkowych za zakup spoza eu nie ma, co?)

Pytam w drugim wątku, mam nadzieję że to nie problem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.