Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Dwa gagatki duży i mały  :)

CjhfSmr.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

E12FFCC1-84F6-4915-92AB-B9B5644E88BF.jpeg

A533B30E-DBAF-4566-891A-958E8C895B56.jpeg

298D48E3-1F66-492E-B8B9-26FE84C9D643.jpeg

Papa Smerf z Smerfnym zegareczkiem i Smerfami  podczas Sobotniego Smerfowania :)

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu czytałem tutaj na forum, że umowa na nadawanie sygnału DCF z Mainflingen kończy się  31 grudnia 2021. Mamy już 9 stycznia, zegarki się synchronizują. Wiecie może coś więcej odnośnie nowej umowy? Do kiedy to będzie hulać?

Edytowane przez jestem_w_shocku

Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jestem_w_shocku napisał(-a):

Jakiś czas temu czytałem tutaj na forum, że umowa na nadawanie sygnału DCF z Mainflingen kończy się  31 grudnia 2021. Mamy już 9 stycznia, zegarki się synchronizują. Wiecie może coś więcej odnośnie nowej umowy? Do kiedy to będzie hulać?

Wierzysz w to co przeczytasz na forum??? No przestań... :D  Ciesz się chwilą. ;) 

 

 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Daito napisał(-a):

Wierzysz w to co przeczytasz na forum??? No przestań... :D  Ciesz się chwilą. ;) 

 

 

..ja tam wierze - toż ludzie by mnie nie oszukali !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu87

Nie ma ktoś uszczelki dekla do 5030 lub namiar gdzie jest dostępna lub wie jaki zamiennik pasuje od innego zegara który jest dostepny w pl? 

Edytowane przez grzechu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.12.2021 o 20:12, TomG80 napisał(-a):

O ile dobrze kojarzę, to to, że jest tam jeden akumulator jest w porządku. Po prostu konstrukcja modułu jest bodajże wspólna z AW-591 zasilanego bateryjnie i tam faktycznie wchodzą dwie baterie.

A kiedy to Twoje AWG zostało wypuszczone z fabryki? Bo może już mu aku siadło?

 

Kurczę, ale ładuje i dobrze trzyma to aku, do tego wszystkie funkcje działają poza analogiem no i dwa miejsca, więc pomyślałem, że do analoga brakuje drugiego aku. Jak sprawdzić kiedy wyszło z fabryki?


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, seeby napisał(-a):

 

Kurczę, ale ładuje i dobrze trzyma to aku, do tego wszystkie funkcje działają poza analogiem no i dwa miejsca, więc pomyślałem, że do analoga brakuje drugiego aku. Jak sprawdzić kiedy wyszło z fabryki?

 Zerknij na kod produkcyjny i go wpisz, to Ci powiem, kiedy został wyprodukowany. Kod ten składa się z 8-miu znaków i może wyglądać np. tak: 201A194E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_5135p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TomG80 napisał(-a):

 Zerknij na kod produkcyjny i go wpisz, to Ci powiem, kiedy został wyprodukowany. Kod ten składa się z 8-miu znaków i może wyglądać np. tak: 201A194E.

 

004A207B - na końcu B albo 8, mam słaby wzrok :)


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
004A207B - na końcu B albo 8, mam słaby wzrok
207B to 207-my dzień roku 2012, czyli 25 lipca 2012r. Innymi słowy aku mógł zdążyć się przez ten czas rozładować. Moj AWG-M100 jest z 2013r.

A u mnie dziś na nadgarstku królował Król.be9a21b1f024861d0ec9ce2d99d770ef.jpg&key=00e5ce594f7acd21243b2e0928c7cf9de836f704d95ddbb9a664042c694cdff4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu87

9000 w kartoniku były sprzedawane? 

 

20220111_125615_HDR.thumb.jpg.23501b1e9b014372dd2fa64993ed6e4d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, TomG80 napisał(-a):

207B to 207-my dzień roku 2012, czyli 25 lipca 2012r. Innymi słowy aku mógł zdążyć się przez ten czas rozładować. Moj AWG-M100 jest z 2013r.
 

 

Ok., kurczę ale nie pasuje mi jedno, że wszystko działa oprócz analoga. Poza tym nie daje mi spokoju to drugie miejsce na dodatkowy akumulator. Dzięki w ogóle za wszystko, zawsze można na Ciebie liczyć ;)


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, seeby napisał(-a):

 

Ok., kurczę ale nie pasuje mi jedno, że wszystko działa oprócz analoga. Poza tym nie daje mi spokoju to drugie miejsce na dodatkowy akumulator. Dzięki w ogóle za wszystko, zawsze można na Ciebie liczyć ;)

Możesz spać spokojnie - masz tyle samo akumulatorów w zegarku, ile włożyła fabryka. 😊 Poniżej masz zdjęcia mojego otwartego AWG-M100B-1A, gdzie jasno i czytelnie widać, że akumulator jest tylko w jednym z gniazd, a drugie jest puste:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.