Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Gość grzechu87
14 minut temu, p.r.p. napisał(-a):


Spokojnie, z czasem człowiek zostawia tylko to co najlepsze/najwygodniejsze dla niego.. emoji6.png
3e578f5a1665aa7f28f045675548bd8e.jpg

Marcin @murcins jest bardzo sentymenalny 

 

386482017_hqdefault2.jpg.9b07f06683b21d56c38cdd16c79cabf6.jpg

 

I może dlatego 🤣

Edytowane przez grzechu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, grzechu87 napisał(-a):

Marcin @murcins jest bardzo sentymenalny 

 

386482017_hqdefault2.jpg.9b07f06683b21d56c38cdd16c79cabf6.jpg

 

I może dlatego 🤣

bo zegareczek to pasja - z czasem staje się częścią ciebie i pozbycie się części ciebie to jakby ucięcie ręki :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu87
2 minuty temu, unadarek napisał(-a):

bo zegareczek to pasja - z czasem staje się częścią ciebie i pozbycie się części ciebie to jakby ucięcie ręki :) 

Bez przesady, kiedyś miałem kilkanaście, albo i więcej, lata lecą doświadczenia życiowego przybywa 🤣, nie wszystko złoto co się świeci, co z tego że ładny jak po zastanowieniu nie dostanie dożywocia u mnie. A teraz takie tylko biorę lub edc co wiem że pochodzę pół roku, rok z bananem na ryju i wymienię na inny co też kilk, naście miesięcy będzie cieszył. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, grzechu87 napisał(-a):

Bez przesady, kiedyś miałem kilkanaście, albo i więcej, lata lecą doświadczenia życiowego przybywa 🤣, nie wszystko złoto co się świeci, co z tego że ładny jak po zastanowieniu nie dostanie dożywocia u mnie. A teraz takie tylko biorę lub edc co wiem że pochodzę pół roku, rok z bananem na ryju i wymienię na inny co też kilk, naście miesięcy będzie cieszył. 

można i tak - ale ludzie są  różni :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu87
3 minuty temu, unadarek napisał(-a):

można i tak - ale ludzie są  różni :) 

Są co w roku przepierdolą z 50 przez ręce 😎 każdy ma jakiegoś bzika 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, grzechu87 napisał(-a):

Są co w roku przepierdolą z 50 przez ręce 😎 każdy ma jakiegoś bzika 😜

a to fakt :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7PM0xY0.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7900 w końcu dostał nowe wkręty, jedzie jeszcze do mnie nowy przycisk podświetlenia z czerwonym G. Mam nadzieję że dojedzie bo jedzie aż ze Szkocji. A kostka dostała nową kopertę bo stara miała rysy i zniszczone wejścia na teleskopy. Pasek też w drodze. 

IMG_20220129_203626__01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, p.r.p. napisał(-a):


Jakby Ci się znudził to daj znać. emoji6.png

Dzięki ale zostaje 😀

Zwyklaka mialem prawie od początku prawie 4lata i temu misiu w marcu 4 lata. 

Kupiony w eglobal widzę że już nie ma tego sklepu. I niestety pasek się kończy jest już popękany w gdf 100 lepiej się zachowywał przez kilka lat więc carbon nie jest taki dobry i jak będzie do wyrzucenia to na pewno nie kupię oryginalnego za 500zl tylko wskoczy na czarny. 

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze takie zbiorowe nie do końca aktualne  😛

mGqu7Nk.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, murcins napisał(-a):

To jeszcze takie zbiorowe nie do końca aktualne  😛

mGqu7Nk.jpg

klasa :) 👍

takiej kolekcji nie mógłbym się pozbyć :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, unadarek napisał(-a):

klasa :) 👍

takiej kolekcji nie mógłbym się pozbyć :) 

Każdej kolekcji można się pozbyć, a że potem będzie się tęsknić lub żałować, to już inna para kaloszy :D Ale trzeba iść do przodu.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tommly napisał(-a):

Każdej kolekcji można się pozbyć, a że potem będzie się tęsknić lub żałować, to już inna para kaloszy :D Ale trzeba iść do przodu.

...to fakt kto stoi w miejscu ten...się cofa- jak mówią Japończycy z dorzecza Kongo !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu87
15 minut temu, tommly napisał(-a):

Każdej kolekcji można się pozbyć, a że potem będzie się tęsknić lub żałować, to już inna para kaloszy :D Ale trzeba iść do przodu.

A ja kilka razy kupowałem drugi raz ten sam zegar bo myślałem że jednak warto wrócić bo był ekstra jednak nic z tego 🤣 pocieszył kilka dni że znów go mam i do żyda. Także już drugi raz nie wchodzę do tej samej rzeki choćby nie wiem jaka była by to petarda skoro już ją miałem w swoich łapskach 😈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, unadarek napisał(-a):

...to fakt kto stoi w miejscu ten...się cofa- jak mówią Japończycy z dorzecza Kongo !!! 

No właśnie coś w tym jest. Jakoś mnie wcześniej g-shocki nie pociągały. Miałem różne Casio, ale G jakoś omijałem uważając, że to przerost formy nad treścią. Choć podchodziłem nieraz do tematu (jak pies do jeża), to jednak na czytaniu o G się kończyło. Może pora wreszcie pójść do przodu. Co byście polecili z tanich G? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Chefren napisał(-a):

No właśnie coś w tym jest. Jakoś mnie wcześniej g-shocki nie pociągały. Miałem różne Casio, ale G jakoś omijałem uważając, że to przerost formy nad treścią. Choć podchodziłem nieraz do tematu (jak pies do jeża), to jednak na czytaniu o G się kończyło. Może pora wreszcie pójść do przodu. Co byście polecili z tanich G? 

GW-M5610-1ER   - sam do niej się przymierzam :)    a z okrągłych - duży jak diabli ale fajny GW-9400 - też się przymierzam :)  - ale Koledzy są bardziej obeznani to jeszcze inne polecą zapewne :)  A linia G-Shock jest naprawdę dobrą linia bo zegarki masz pancerne i połączyć je z innymi delikatniejszymi i masz zestaw na różne okazje.  

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, unadarek napisał(-a):

 duży jak diabli ale fajny GW-9400 - też się przymierzam :)  

 Brat ma i rzeczywiście, potwór to straszny. Jednak jedno, to to, że duży, a drugie to cena... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu87
32 minuty temu, Chefren napisał(-a):

 Brat ma i rzeczywiście, potwór to straszny. Jednak jedno, to to, że duży, a drugie to cena... 

Kość kup z mb6 i solarem 

 

707560262_20220127_054945_HDR3.thumb.jpg.93b60d4dad62632b4391733ef8a68ab9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Chefren napisał(-a):

 Brat ma i rzeczywiście, potwór to straszny. Jednak jedno, to to, że duży, a drugie to cena... 

niestety - on i tak jest w miarę tani z G-Shocków w dobrym przypływie można mieć i za 830zł nowy w używkach od 590zł - chcesz taniej to - bez radia i solara DW-5600 (sam może dzisiaj taki kupie ale nie przesądzone jeszcze)   z radiem i solarem jak pisałem GW-M5610 - widziałem gdzieś w sklepi po 435zł - czasem powystawowe w allegro po 350zł - jest jeszcze taki jak ja mam GAW 100 - też fajny starszy zegareczek - nowy z 475zł - to z wskazówkami - ja właśnie do niego chcę kosteczki dokupić i GW 9400 - wydaje mi się ze to podstawy bo można do kosteczek dokupować paski i ubranka w innym kolorze i do GW 9400 też- wiec zegarek nie będzie się nudził jednolicie - wszystko zleży ile gotówki masz - jak więcej to  i są wyższe modele -  tytanowe kosteczki stalowe na bransoletach ale to już większa kasa - ale fajowe są - może Koledzy jakieś jeszcze doradzą :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozytywne wibracje polecam: GD-350. To jeden z tych, które zawsze będę użytkował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu87
40 minut temu, unadarek napisał(-a):

niestety - on i tak jest w miarę tani z G-Shocków w dobrym przypływie można mieć i za 830zł nowy w używkach od 590zł - chcesz taniej to - bez radia i solara DW-5600 (sam może dzisiaj taki kupie ale nie przesądzone jeszcze)   z radiem i solarem jak pisałem GW-M5610 - widziałem gdzieś w sklepi po 435zł - czasem powystawowe w allegro po 350zł - jest jeszcze taki jak ja mam GAW 100 - też fajny starszy zegareczek - nowy z 475zł - to z wskazówkami - ja właśnie do niego chcę kosteczki dokupić i GW 9400 - wydaje mi się ze to podstawy bo można do kosteczek dokupować paski i ubranka w innym kolorze i do GW 9400 też- wiec zegarek nie będzie się nudził jednolicie - wszystko zleży ile gotówki masz - jak więcej to  i są wyższe modele -  tytanowe kosteczki stalowe na bransoletach ale to już większa kasa - ale fajowe są - może Koledzy jakieś jeszcze doradzą :) 

Na grupach chodzą w okolicy 300zeta 5610 w stanie 9 także tam poluj. A jak Ci negatyw nie przeszkadza to kupię b5600, kajdan wezmę i Ci pogonie za 300 nowego ;)

Edytowane przez grzechu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, grzechu87 napisał(-a):

Na grupach chodzą w okolicy 300zeta 5610 w stanie 9 także tam poluj. A jak Ci negatyw nie przeszkadza to kupię b5600, kajdan wezmę i Ci pogonie za 300 nowego ;)

w tym problem że nie lubię negatywów :)  heheh oko rozejrzę się - dzięki  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu87
Teraz, unadarek napisał(-a):

w tym problem że nie lubię negatywów :)  heheh oko rozejrzę się - dzięki  

 

BTW orient cyka czy u żyda? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, grzechu87 napisał(-a):

BTW orient cyka czy u żyda? 

jest - ma się super :) dożywotni jest :) takich nie sprzedaje się :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.