Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Masz coś konkretnego do powiedzenia na temat tych g shocków czy bedziesz robił OT?!

 

A tłumaczenie przynajmniej mi nei jest potrzebne, wiem jakie opcje te zegarki posiadaja tak czy inaczej natomiast chodzi mi o wasze opinnie, np uzytkownikow, a moze ktos poprostu wie o nim wiecej niz na tych stronach (chodzi aw 582 i g5500, bo opinnie 0 dw5600 sa bardzo zblizone czyli b.dobre)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam dw5600, klasyka g-shocka, wiele funkcji i stylistyka lepsza moim zdaniem niz konkurentow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony też moge polecic dw-5600 :) co tu dużo mówić..legenda :wink:

pozdrawiam


_______________________________ _

Michał

 

BM

DW-5600E

DW-6900WCJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

krótkie pytanie wakacyjne, czy G-Shocka (mam g-100) można wziąć nad morze i intensywnie w nim pływać? Czy słona woda może mu jakoś zaszkodzić?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy jak intensywnie. slona woda powoduje wieksza korozje, czyli niebezpieczna dla stali. stad nurkowie czy ktos spedzajacy duzo czasu w slonej wodzie raczej powinien kupic gulfmana z tytanem. Ale mowie o ekstremum. generalnie raczej nic ci sie z g-100 nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oryginał..maruś - fenomenalny wybór na początek :wink:

pozdrawiam


_______________________________ _

Michał

 

BM

DW-5600E

DW-6900WCJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasheck

witam,

 

poczytałem na forum sporo, ale jeszcze mam kilka pytań, na które nie znalazłem odpowiedzi (nie zauwazyłem?)

 

jestem zdecydowany na zegarek Mudman GW 9000, ale spotkałem się z różnicami w oznaczeniach całej nazwy: 1 JF, A 1ER, A 1

Może to drobiazg, ale konkretnie może ktoś wyjaśnić różnice w zegarkach? czy chodzi o jakieś funkcje, kolor itp.? Z wyglądu nie dostrzegam różnic, w opisie też cieżko cos wychwycić mi,moze za dużo już modeli sie naporównywałem.

 

kolejne pytanie: gdzie w Polsce mozna kupić ten model (w Zibi jeszcze nie sprawdzałem, ale poza nim) na zasadach oficjalnych, czyli z pelna gwarancją (6lat), z instrukcja po Polsku itp.?

 

następnie: czy ten zegarek poza ustwieniami oraz używaniem opcji codziennych wymaga jakichś specjalnych zabiegów okresowych itd., np. zwiazanych z kalibrowaniem (bo chyba automatycznie się wszystko dzieje)?

 

ostatnie: gulfman jest z tytanu z tego co się naczytałem, a mudman? oczywiście poza elementami z tworzywa

 

P.S. Pytanie dodatkowe: jeżeli kupię ten zegarek w zagranicznym sklepie, czy Zibi przysle mi na prosbe instrukcję do tego modelu po polsku? i czy mam gwarancję na 6 lat (3+3)? Jak sie upewnić, ze sprzedawca oferuje oryginalne zegarki? Czy casio na Europę (a może zibi) może to zweryfikowac?

 

Pozdrawiam

 

P.S.to chyba nizłe oferty? tylko czy oryginały? http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...rksid=p3907.m29

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...rksid=p3907.m29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk

hehe ja mam gw 9000 kupionego w zibi, i jedyny zabieg okresowy (codziennie w okresie od 14:00 do 15:00) to płukanie w wodzie destylowanej po treningu zeby mi go pot nie zezarł (a gwarantuje, ze oboje jesteśmy zlani równo)

 

gwarancja 3+3 tylko w zibi, europejska to niestety tylko 2.

 

o oryginalność gw 9000 raczej martwić się nie musisz, jak do tej pory widziałem tylko nieudolne podrobki g 9000

 

jezeli myślisz ze zibi przyśle ci instrukcję do zegarka zakupionego w innym źródle, to jesteś naprawde mocno wierzącym człowiekiem pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Całkiem niezłe. Oryginały. Kupowałem u tego sprzedawcy, ale wysyłka była do UK. Zapłaciłem ok.75 funtów z podatkami i przesyłką (droższa opcja, szedł 2 tyg.). Jak jest z wysyłką do Polski nie wiem, ale chyba ktoś z forum tam kupował.

 

Pozdrawiam - Maciek

 

jezeli myślisz ze zibi przyśle ci instrukcję do zegarka zakupionego w innym źródle, to jesteś naprawde mocno wierzącym człowiekiem pozdro
:twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość coucher

Cześć.

Zastanawiam się nad zakupem mudmana. Jaka jest różnica pomiędzy G-9000-1V, a G-9000-3V? Próbowałem znaleźć porównanie w internecie, jednak nie znalazłem żadnych informacji.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

coucher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość olek

może kolor? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 czarny

3 zielony

8 szary

 

jeszcze dodatkowo 3 ma wyswietlacz w negatywie.

 

zawsze ostatnie cyfry mowia w casio o kolorze i pisalem gdzie ktore to jakie kolory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

zastanawian sie nad kupnem zegarka GW-810BD

macie jakieś opinie na temat tego zegarka??

 

cena 400zł nowy - nie wiem czy warto

 

w niecie nie znalazłem zadnych opini na temat tego zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jaka musi być koncówka nazwy modelu zeby na terenie europy mógł sie nastawiać automatycznie

czy gdzieś na wyświetlaczu będzie sie wyświetlało ze jest pod zasięgiem waveceptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem w necie ze ten zegarek posiada

Waveceptor: standard: synchronizacja czasu zegarka falami radiowymi z wzorcowym zegarem atomowym

czyli z jakim zegarem z tym co jest w niemczech czy usa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić najnowszym zakupem, a w sumie to prezente,.

Zakupiony w ZIBI- tutaj uśmiech w kierunku Netrunera.

A dalej w temacie- w dziale BAZAR wystawiłem swojego nowego GW9000.

 

gw1310om8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do themsg. GW-810BD to bardzo fajny zegarek. Byl promowany w 2006 wraz z reklama z Bartkiem Oglaza, czyli byl to pierwszy FMX edition. Wnetrze ma takie jak w nowym GW-9000 czyli 5 zakresowy wave ceptor (dziala wszedzie poza chinami). Ale kupuj polski, bo odpowiednik ze stanow jest 1 zakresowy tylko na stany. Czasem tak jest. Np. WVQ tanie co sa po 195 u nas sa na europe 5 zakresowe, a na stany tylko 1 zakres na usa.

Po koncowce ani wyswietlaczu czasem nie poznasz. W tym tak, bo jak wspomnialem jest nawet napisane Multiband 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odp

a czy czy ten zegarek jest zbudowany zobrej jakości materiałów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stal lakierowana na czarno. BXD ma czesciowe lakierowanie. Sa opinie ze schodzi, sa ze jest super, nie potrafie powiedziec, ale sporo producentow takie robi wiec musi byc to ok. Ja mam G-011BD tez z lakierowaniem i jest wszystko ok, choc rzeczywiscie strasznie duzo go nie nosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki:

 

kiedy pojawi sie w sprzedazy gw-9010 ?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.