Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli czekam aż Kot będzie sprzedawał

Piotr jest do wzięcia używka MRG-G1000DC za 9,5k, od kolegi na fejsie.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, clusca napisał(-a):

GWR-B1000. [...]

Przyjrzę się jegomościowi ;)

1 godzinę temu, tommly napisał(-a):

Piotr jest do wzięcia używka MRG-G1000DC za 9,5k, od kolegi na fejsie.

Tomku nie dorosłem jeszcze... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Daito napisał(-a):

Od jakiegoś czasu rozglądam się za czymś fajnym na łapę - na prąd z radiem i solarem i tak się szwendam od salonu do salonu i mierzę, oglądam i się dziwię - dzisiaj zdziwiłem się dwa razy, raz jak znalazłem GARMIN'a w Aparcie - a drugi raz jak założyłem na łapę GBD-H1000-4A1ER  czyli "Casio G-SQUAD Heart Rate Monitor Bluetooth"... ja pitole Panowie i Panie co to się teraz t g-shock'ami porobiło - przecież tego się nie da nosić... "zapodałęm" sobie jeszcze kilka modeli na łapsko i ... obecnie jakbym miał wyjść na ulicę z "nowoczesnym" "G" to chyba tylko MRG co to go wyżej @Kot20  pokazuje albo emeryt z czasu młodości GW-9400 zostaje... kostki też jakieś takie... "dziwaczne" te nowe... A takie fajne zegarki były... :D

 

Nowe idzie, a Ty Panie kolego nie " nadanżasz" :)

A tak bardziej serio to ja "ostatnio" kupuje średnio jeden zegar raz na 2 lata, bo nie ma nic wartego uwagi.

Z ostatniego nabytku GBD-200 jestem bardzo zadowolony. Ma kilka minusów, ale plusy przeważają.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.02.2022 o 21:58, Daito napisał(-a):

Czyli czekam aż Kot będzie sprzedawał :D

O jejku, to nie będzie szybko ;)

Na razie to w ogóle nie zapowiada się ,żebym go oddawał Panie Dai(mnie)to  :D

Jeżeli chodzi o GWR-B1000 to nie miałem z nim żadnego doświadczenia, ale pamiętam taką sytuację, że oglądałem kiedyś witrynę z G-shock'ami z półki  "premium".
Większości były to MTG, jakieś mudmastery, oraz wspomniane GWR,  wtedy jeszcze super nowość.
Pamiętam, że jeden zegarek wyróżniał się na tyle, że reszta była po prostu niewidzialna , z GWR włącznie. 
Tym zegarkiem był czarny MTG-B1000BD-1AER. 
Jak patrzyłem na niego, a za chwilę na GWR który był tuż obok, to jak porównać biżuterię z najwyższej półki do zabawki.
Chwilami nawet stwierdziłem że skur...kowaniec;)  ładniejszy od MRG, a przynajmniej mocno się do niego zbliżył.
Ten konkretny czarny z niebieskimi akcentami, mienił się na witrynie jak diament a cała reszta mogła nie istnieć.

Wiadomo, że pozostaje kwestia, który wygodniejszy, a wiem Piotrek, że dla Ciebie ma to ogromne znaczenie, bo kiedyś mówiłeś że MTGi Ci średnio leżą na łapie, przez sposób mocowania bransolety do koperty.

Nie wiem czy to się zmieniło w serii B1000...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


MTG i GWR-B

Jeśli chodzi o wygodę, to GravityMaster jest nie do pobicia

 

49802615897_5ca3399ce6_o.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Louis Cypher napisał(-a):

Jeśli chodzi o wygodę, to GravityMaster jest nie do pobicia

Ale chyba oba to gravitymaster'y


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Daito napisał(-a):

Ale chyba oba to gravitymaster'y


No chyba nie…

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Louis Cypher napisał(-a):

No chyba nie…

GWR-B1000 z tego co na stronie jednego takiego sklepu jest napisane to i owszem tak https://zegarkicentrum.pl/zegarki-g-shock-meskie-masterofg-gravitymaster/

a MT-G sądząc po grafice na deklu która ma obrazować coś tam związanego ze śmigłem śmigłowca to też i owszem tak

 

Ale ja, jak tu donoszą, wypadłem z obiegu i się nie znam - z tym że MT-G miałem i więcej nie chcę nawet jakbym miał "pińcet" + dostawać za to że go noszę przez rok... tak się zawziąłem :D :D Na GWR-B zaczynam patrzeć nieco przychylniej - w tym zegarku bardzo podoba mi się dekiel...

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20220216-145021.jpg 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Daito napisał(-a):

Na GWR-B zaczynam patrzeć nieco przychylniej - w tym zegarku bardzo podoba mi się dekiel...

Albo raczej jego brak, bo to monocoque ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Louis Cypher napisał(-a):


MTG i GWR-B

Jeśli chodzi o wygodę, to GravityMaster jest nie do pobicia

 

49802615897_5ca3399ce6_o.jpg

 

 

MTG wygodniejszy i ma świetny pasek, GWR to carbon i ten pasek strasznie sztywny, koperta fakt leży bardzo dobrze. Jakbym miał wracać to do MTG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Przemodp napisał(-a):

MTG wygodniejszy

Taaaaa... :D śmiem twierdzić że to wrażenie wybitnie indywidualne i przy "srebrnym" lepiej swetrów wełnianych nie nosić, chyba że z kaszmiru, bo porysują ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Daito napisał(-a):

Taaaaa... :D śmiem twierdzić że to wrażenie wybitnie indywidualne i przy "srebrnym" lepiej swetrów wełnianych nie nosić, chyba że z kaszmiru, bo porysują ;)

Jedwabie!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest parę fotek z neta tej wersji, która tak mnie urzekła ;)

Na żywca 100x ładniejszy..

 

MTG-B1000-BD-1-AJF.jpg

 

20220216-204821.jpg

 

20220216-204735.jpg

Edytowane przez Kot20
.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Daito napisał(-a):

Taaaaa... :D śmiem twierdzić że to wrażenie wybitnie indywidualne i przy "srebrnym" lepiej swetrów wełnianych nie nosić, chyba że z kaszmiru, bo porysują ;)

No kwestie użytkowe to dwie różne sprawy 🤣 pisałem o swoich odczuciach, bo akurat miałem dwa w jednym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Kot20 napisał(-a):

Tutaj jest parę fotek z neta tej wersji, która tak mnie urzekła ;)

Na żywca 100x ładniejszy..

 

MTG-B1000-BD-1-AJF.jpg

 

20220216-204821.jpg

 

20220216-204735.jpg

Chyba Radek (mistrz17) teraz podobnego sprzedaje, tzn. tak mi się wydaje, że to ta sama wersja.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba Radek (mistrz17) teraz podobnego sprzedaje, tzn. tak mi się wydaje, że to ta sama wersja.

Radek sprzedaje wersję tai chi, wg mnie najładniejszą. Ta niebieska ok, ale na żywo jakoś mnie tak nie powaliła jak kolegę wyżej. Za to tai chi mistrz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_5465.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się zmiana ciuchów w tym zegarku dosłownie bez spieszenia się 50 sekund. 

 

 

IMG_20220108_202047-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XVKhN3E.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Mam czarną kostkę GMWB5000GD-1, czytelność nie jest rewelacyjna. Chodzi mi po głowie pomysł aby przełożyć jakiś inny pasujący o takich samych rozmiarach, tak aby tylko zrobić podmianę. Czy ktoś już coś takiego robił i jest mi wstanie podpowiedzieć jakie są opcje? Nie musi być z solarem, może być jakiś inny. Dzwoniłem do Zibi ale nic konkretnego mi nie byli wstanie powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, bazant napisał(-a):

Mam czarną kostkę GMWB5000GD-1, czytelność nie jest rewelacyjna. Chodzi mi po głowie pomysł aby przełożyć jakiś inny pasujący o takich samych rozmiarach, tak aby tylko zrobić podmianę. Czy ktoś już coś takiego robił i jest mi wstanie podpowiedzieć jakie są opcje? Nie musi być z solarem, może być jakiś inny. Dzwoniłem do Zibi ale nic konkretnego mi nie byli wstanie powiedzieć.

A nie lepiej zmienić folie polaryzacyjna? Będzie czytelny pozytyw, i taniej niż wymiana całego modułu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant
4 godziny temu, rafal7933 napisał(-a):

A nie lepiej zmienić folie polaryzacyjna? Będzie czytelny pozytyw, i taniej niż wymiana całego modułu 

Jeżeli nic nie znajdę to pewnie kupię moduł od innego modelu z tej serii bo powinny być kompatybilne. Nie mam zaufania to tego typu przeróbek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.