Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Gość scyzoryk

kiedyś się spotkałem z zdjęciem pokazującym 5 "silników" pracujących w GS-1100 , nie mogę znalesc teraz , może posiada ktoś link lub fotkę ;/ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię NOWE bezele i NOWE paski do modelu Casio DW-5900C-9V.


Kobiety! Zwłaszcza te z Electra Luminescent Backlight...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe ja mam gw 9000 kupionego w zibi, i jedyny zabieg okresowy (codziennie w okresie od 14:00 do 15:00) to płukanie w wodzie destylowanej po treningu zeby mi go pot nie zezarł (a gwarantuje, ze oboje jesteśmy zlani równo)...

 

Nie przesadzasz zdeczka???? :-)


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dek86

witam.jestes posiadaczem g-shock'a model dw 002 i jest taki problem ze sie spieszy i to o 2 min nie dluzej nie krocej wymienialem juz baterie i nic z tego dalej sytuacja sie powtarza i co robic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nautica
witam.jestes posiadaczem g-shock'a model dw 002 i jest taki problem ze sie spieszy i to o 2 min nie dluzej nie krocej wymienialem juz baterie i nic z tego dalej sytuacja sie powtarza i co robic??

W jakim czasie spieszy sie te 2 min ? w roku ? czy w ciagu godziny ? :lol:

 

Jezeli jednak jest to w krótkim okresie czasu proponuje zanieść do serwisu być może jakis wadliwy mechanizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dek86

no nawet jak p rzeciagu roku to nie powinien sie spieszyc az 2 minuty a to sie dzieje w przeciagu miesiaca moze 2.a ile wymiana takiego mechanizmu??moze to przewyrzszy wartosc zegarka??bo generalnie w moim miescie nie ma serwisu g-shock'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk
no nawet jak p rzeciagu roku to nie powinien sie spieszyc az 2 minuty a to sie dzieje w przeciagu miesiaca moze 2.a ile wymiana takiego mechanizmu??moze to przewyrzszy wartosc zegarka??bo generalnie w moim miescie nie ma serwisu g-shock'a.

 

ja bym olał, niektore analogi śpiesza 2 min na dobę i nikt nie umiera od tego, przestawisz raz na mc o 2 min i zgłowy :lol:

 

no ale to moja opinia, a jak zrobisz to juz twoja sprawa

 

ps: w dw-002 to chyba bedzie problem wymienic na dzien dzisiejszy, chyba zeby pokombinować z modułem do dw-6600, jest identyczny, chyba tylko wyświetlacz inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dek86

no stary dosc zagarek i ciezko napewno bedzie,ale to jest gshock on nie powinien sie poznic itd on ma chodzic az do konca swiata:P generalnie mam jeszcze gw-1300 ale do tamtego mam sentyment i chcial bym naprawic albo zminic na podobny ale nie widze na aukcjach kiedys po 50zl ludzie sprzedawali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzichu

witam.. z gory przyznaje sie, ze nie szukalem podobnego tematu ani postow na ten temat, otoz interesuje mie pewne zrodlo dw 5600 czy takowe posiadacie? jezeli tak to prsze o jakiegokolwiek linka.. pozdrawiam i z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dek86

witam.znacie moze mogdel g-shock'a ktory mia w sobie sensor temperatury??to jeden z tych starszych modeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasheck

od kilku tygodniu należę do posiadaczy GW 9000 i jestem dumny; mam ochote go troche potestować i wiem, że przejdzie testy, ale obawiam się czy chociaż będzie dalej działał i ogólnie nie uszkodzi się, to czy nie zniszczy się troszkę np. szkiełko lub obudowa....

 

Jakie najostrzejsze testy robiliście? przejechał z Was ktoś autem po zegarku? hehe

 

Mam też pytanie o model, który posiadam:

 

1. Czy można ustawić, żeby w czasie ustawiania jakiejś opcji, np. budzika, gdy jest ciemno, działała automatycznie podświetlanie? w intrukcji nie znalazłem nic o tym...Brakuje mi tego, bo jak kłade sie do łózka po ciemku i chcę ustawić budzik, to nic nie widać...

 

2. Czy możemy ustawić różne odstępy dobudzania w opcji 'drzemki'? domyslnie jest co 5 minut...

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk

hehe kazdego kusi zeby robić swojemu zegarkowi straszne rzeczy

tylko poco? chcesz zeby był wyciachany, i wyglądał jak prawdziwy trumadafaka,

czy nie ufasz projektantom? :wink:

 

moim zdaniem niema sensu bo ostre testy tybu silne uderzenia, wysokie temperatury, zgniatanie itd. mogą nie zniszczyć twojego zegarka od razy, ale generlnie na skutek zmęczenia materiału, może szybciej wysiąść

mojemu wystarcza to co obrywa przypadkowo :mrgreen:

 

co do opcji o ktorych pisałeś to światło tylko zwykłe auto, albo "guzik światła"

nie da rady ustawić tak zeby kazdym przyciskiem wzbodzac podczas ustawiania czegoś

 

odstępy w snz tez niestety stałe

 

ps. możesz wysłać go do jakiegoś serwisu do japonii oni tam mają chopla na punkcie tych zegarkow, i tuningowania wszystkiego, moze jakos to przeprogramują, ale wątpie :wink:

 

polskiego serwisu jakoś nie polecam, im sprawia problemy prawidłowa wymiana uszczelki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radpel

Witam mam dylemat, który zegarek wybrać gw 9000 czy gw 9200. Byłem zdecydowany na gw 9000, ale pojawił się gw 9200 i powalił mnie na kolana. Mam jednak obawy co do sensora w gw 9200 w przypadku kontaktu z podłożem lub innymi rzeczami i do metalowych cześci-chodzi mi o korozję (często basen lub inny akwen) Pozdrawiam i z góry dziękuję za podpowiedzi i opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk
Witam mam dylemat, który zegarek wybrać gw 9000 czy gw 9200. Byłem zdecydowany na gw 9000, ale pojawił się gw 9200 i powalił mnie na kolana. Mam jednak obawy co do sensora w gw 9200 w przypadku kontaktu z podłożem lub innymi rzeczami i do metalowych cześci-chodzi mi o korozję (często basen lub inny akwen) Pozdrawiam i z góry dziękuję za podpowiedzi i opinie.

 

obydwa zegarki są świetne, co do "przewagi" gw 9200 to mam wątpliwości, czyte sensory będą takie dokładne. tak powaznie, to jeżeli potrzebujesz wskazań temp, ciśnienia i wysokości np w terenie, to i tak zabierasz profesjonalne urządzenia, a w zegarku to trochę gadget, którym pobawisz się pare razy jak będziesz chodził po gorach i tyle.

 

natomiast całkowita pyło i wodo-szczelność gw 9000 to istotne i faktycznie praktyczne zalety przynajmniej dla mnie, nikt nie lubi piasku trzeszczącego pod klawiszami, czy wątpliwości odnośnie włączenia podświetlenia pod wodą, lub przy bardzo zamoczonym zegarku. w gw-9000 obydwa problemy przestaja mieć znaczenie

 

mam gw-9000 i szczerze polecam sprawdzony model. :cool:

 

ps. nie wiem jak często latasz do chin i w okolice, ale jeżeli rzadko to multi band 6 też nie powinien jakoś wyjątkowo kusić multi5 wystarczy w cywilizowanych krajach :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no nawet jak p rzeciagu roku to nie powinien sie spieszyc az 2 minuty a to sie dzieje w przeciagu miesiaca moze 2.a ile wymiana takiego mechanizmu??moze to przewyrzszy wartosc zegarka??bo generalnie w moim miescie nie ma serwisu g-shock'a.

 

Z tego co pamiętam to ten model 'G' można regulować, wiec jeśli tak to

dobry, podkreślam dobry zegarmistrz powinien poradzić sobie z tym bez problemu :)

 

Pozdrawiam


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radpel

Dzięki "tomekk" za podpowiedź myślę , że skoro używasz gw 9000 i jak sam piszesz jesteś z niego zadowolony to może faktycznie nie ma co zwracać uwagi na multiband 6 do Chin się nie wybieram, a temp. i ciśnienie to może zbędne gadżety-jestem już trochę bliższy dokonania wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli często odwiedzasz basen to Gulf jest też w sam raz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian29

Witam miłośników g-shock zastanawiam się nad kupnem Riseman GW 9200 ma może już ktoś ten zegarek jak się sprawuje, zastanawia mnie na przykład czy przycisk podświetlania to stal czy plastik pokryty sreberkiem made in china tak jak to było a gw-300 i po roku zeszło niektóre modele są trochę niedopracowane. Ten GW 9200 wygląda na fajny i te funkcje super, tylko wolał bym usłyszeć opinie od kogoś kto już ma i jakie wrażenia bo wydanie 6 stów na zegarek który okaże się tandetny to trochę było by żal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo panowie dzisiaj jak wszystko pojdzie cacy bedzie na lapce GW-9200:)Sie popedzi do salonu do Lodzi przymiareczke sie cyknie jak tylko bedzie wszystko gralo sie wyjdzie ze sklepu z nowym sikorem:)9100 sie ma wiec dlaczego ma nie miec mlodszego brata:) :cool:


Kazda rysa na zegarku G-shock przypomni Ci z czym dzień w dzień zmaga sie Twój zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja naprawde jestem mega zadowolony z mojego unikatowego dw6620 :))

 

szukam jakiegos oldschoolowego baby-g uzywke tanio


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PROTECTION

Kupię Casio G-Shock DW-5900C-9V, lub DW-5900C-1V. Ewentualnie same moduły i/lub obudowy do tych modeli. Jeśli znacie kogoś, kto mógłby sprzedać / załatwić, lub jakiś kontakt, to dajcie znać. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo panowie od piatku jestem posiadaczem nowego GW-9200:)Kolego KRYSTIANIE 29 przycisk od podswietlenia jest chyba aluminowy lub stalowy raczej nie plastikowy za zimny w dotyku jak na plastik:)Pierwsze wrazenia ladny solidny ale MALY :cry: jak dla mnie ZA MALY.Porownujac go do GW-9100 to juz nie ta liga.Technicznie napewno lepszy aczkolwiek nie wiem czy do konca bo np stary GW-9100 wskazania barometru ma duzo dokladniejsze w trybie automatycznym niz nowy GW-9200.Drazni mnie tez troszke w 9200 to ze w trybie barometru automatycznie przelacza sie po krotkiej chwili na pelny tryb pokazywania daty i dnia tygodnia.W starym 9100 tego nie bylo.Ale to juz chyba kwestia przyzwyczajenia:)Ogolnie zegarek mi sie podoba i generalnie jestem zadowolony z zakupu przed zakupem mialem mozliwosc ogladnac przymierzyc:)Mysle ze za te funkcje i wyglad jest wart tej ceny chociaz jak dla mnie mogli sie lepiej postarac WIELKOSC :)ale to juz kwestia gustu.Ogolnie POLECAM:)


Kazda rysa na zegarku G-shock przypomni Ci z czym dzień w dzień zmaga sie Twój zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.