Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, eddi87 napisał(-a):

 

 

Moje pierwsze skojarzenie 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, eddi87 napisał(-a):

 

2oj1t0.thumb.jpg.e5468b278a40fd7c376e17d37d4bbd7f.jpg


A to z jakiegoś filmu? Dla kolegi pytam…

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Louis Cypher napisał(-a):


A to z jakiegoś filmu? Dla kolegi pytam…

 

 

Alone in the Dark 😎😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.06.2022 o 16:27, murcins napisał(-a):

Wrzucam do pudła, kupiłem na zapas  :) Jeszcze powinien być pasek do GWF-D1000NV ale nie wiem czemu nie było go w środku  😛

Przy Twoim użytkowaniu niezgodnego z przeznaczeniem to zapewne wyciągniesz te graty za 3 lata jak do kościoła będziesz szedł a wstyd z jedną rysą na bezelu iść :D 

:P

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

Przy Twoim użytkowaniu niezgodnego z przeznaczeniem to zapewne wyciągniesz te graty za 3 lata jak do kościoła będziesz szedł a wstyd z jedną rysą na bezelu iść :D 

:P

Masz 100% racji 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to prawem serii kolejne 2100:

IMG_20220621_181216.jpg


"I own the watch, the watch does not own me"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja. G-Shock wielkości Baby-G. Wygląda, jak pomniejszone GA-800. Plus za sekundnik w kontrastowym, pomarańczowym kolorze - naprawdę ładnie tu pasuje pomimo braku jakiegokolwiek innego pomarańczowego akcentu. No i za sekundnik, że w ogóle jest. Dodatkowo ma krokomierz, ale nie ma Bluetooth'a, więc odczyty kroków i parametrów z nimi związanych są pewną ekwilibrystyką, ale da się. Fajny nawet. Jak znajdę chwilę, to może zrobię szczegółowe omówienie.

Model to GMA-S130VC-2A.558a37c2fb06a2b4b023cce808ed11ff.jpg

 

d3826079901d34a069d9fc3bbd8bc197.jpg

 

38f7fcf760a0ca73d0f5de4f7212199c.jpg

 

4ff8851f1d6673af139373cb6d4ddb8b.jpg

Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, TomG80 napisał(-a):

Taka sytuacja. G-Shock wielkości Baby-G. Wygląda, jak pomniejszone GA-800. Plus za sekundnik w kontrastowym, pomarańczowym kolorze - naprawdę ładnie tu pasuje pomimo braku jakiegokolwiek innego pomarańczowego akcentu. No i za sekundnik, że w ogóle jest. Dodatkowo ma krokomierz, ale nie ma Bluetooth'a, więc odczyty kroków i parametrów z nimi związanych są pewną ekwilibrystyką, ale da się. Fajny nawet. Jak znajdę chwilę, to może zrobię szczegółowe omówienie.

Model to GMA-S130VC-2A.


🤮

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, TomG80 napisał(-a):

Taka sytuacja. G-Shock wielkości Baby-G. Wygląda, jak pomniejszone GA-800. Plus za sekundnik w kontrastowym, pomarańczowym kolorze - naprawdę ładnie tu pasuje pomimo braku jakiegokolwiek innego pomarańczowego akcentu. No i za sekundnik, że w ogóle jest. Dodatkowo ma krokomierz, ale nie ma Bluetooth'a, więc odczyty kroków i parametrów z nimi związanych są pewną ekwilibrystyką, ale da się. Fajny nawet. Jak znajdę chwilę, to może zrobię szczegółowe omówienie.

Model to GMA-S130VC-2A.558a37c2fb06a2b4b023cce808ed11ff.jpgd3826079901d34a069d9fc3bbd8bc197.jpg38f7fcf760a0ca73d0f5de4f7212199c.jpg4ff8851f1d6673af139373cb6d4ddb8b.jpg

Tomek, nie idź tą drogą :P 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek chyba tylko do obejrzenia na pewno nie na dłużej :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znacie się, świetny jest 😎💪

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

😂😂😂

 

comment_uGz4sOnXlwyr9D2jGzcDkeMe5gqD9dsy.thumb.jpg.45ad5a84c2215729962b2d2a0dab9a9b.jpg

 

 

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na luzie, jeszcze nie zmieniam orientacji. ;) Zegar wziąłem, bo często większą frajdę sprawia mi jego recenzja i omówienie, niż samo posiadanie, ja to było chociażby w przypadku GA-B2100. Ten tak samo: okazja była, to się samo jakoś tak kliknęło. Zegar trafi pewnie na kanał, jak znajdę chwilę, a potem albo zasili oeliks albo pójdzie na prezent dla kogoś z rodziny, jak będzie jakaś okazja. Niemniej dla jakiejś młodej damy, która lubi sportowy styl pasować będzie na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, na luzie, jeszcze nie zmieniam orientacji. Zegar wziąłem, bo często większą frajdę sprawia mi jego recenzja i omówienie, niż samo posiadanie, ja to było chociażby w przypadku GA-B2100. Ten tak samo: okazja była, to się samo jakoś tak kliknęło. Zegar trafi pewnie na kanał, jak znajdę chwilę, a potem albo zasili oeliks albo pójdzie na prezent dla kogoś z rodziny, jak będzie jakaś okazja. Niemniej dla jakiejś młodej damy, która lubi sportowy styl pasować będzie na pewno.
Też go wziąłem, za 190 z przesyłką. Akurat żona ma urodziny i już co prawda dostała misia na łańcuszku, ale myślę, że zegarkiem na plaże nie pogardzi, a jak nie, to olx i zbieramy fundusze na jakiegoś "Graala"
A swoją drogą, wskazówka sekundnika, robi niesamowitą robotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.