Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.09.2022 o 14:32, TomcioMiki napisał(-a):

Dzień dobry 😃 Mam nadzieję że dobry dział🤔 Podoba mi się coś takiego ,bezel i pasek do wymiany coś ktoś doradzi??🤗🤗

Screenshot_2022-09-07-14-27-43-82_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Ktoś mnie przelicytował 😒😒

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zibi8 napisał(-a):

KingSS

 

Nooo... bez jaj... :D:D Zapłaciłeś za to coś? Bo wygląda jak gratis dodawany do biszkoptów... w jednym takim dyskoncie...

 

 

 

 

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Daito napisał(-a):

 

Nooo... bez jaj... :D:D Zapłaciłeś za to coś? Bo wygląda jak gratis dodawany do biszkoptów... w jednym takim dyskoncie...

 

 

 

 

No cóż ... "Każda potwora znajdzie swojego amatora" 😉.

Mam wszystkie King'i ( bez dahood) i szkoda byłoby gdyby tego zabrakło w kolekcji 🤷

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Zibi8 napisał(-a):

Mam wszystkie King'i ( bez dahood) i szkoda byłoby gdyby tego zabrakło w kolekcji 🤷

A to rozumiem... z drugiej strony Casio coraz częściej wypuszcza modele dla ludzi którzy mają "wszystkie pozostałe" - w sensie dla kolekcjonerów bardziej - bo raczej u operatora koparki to słabo widzę ten model. Smutne jest to że zamiast poprawić jakość wyświetlacza, czy polimeru stosowanego na bezel i pasek, koncern woli "bawić się farbkami"... no ale widać tutaj też, w miejsce fascynatów wytrzymałych zegarków weszli księgowi...  :D

Edytowane przez Daito
literówka

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Daito napisał(-a):

bo raczej u operatora koparki to słabo widzę ten model

 

Bo to model dla malarza - lakiernika ;)

 

Kolor, którym jest upaćkany kojarzy mi się z modną w dawnych latach lamperią.

Na pewno taki odcień miałem w szkole podstawowej.

Puszka bardziej sugeruje pisanie po murach, ale na zegarku jest lamperia :D

 

 

Edytowane przez Sol

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Daito napisał(-a):

A to rozumiem... z drugiej strony Casio coraz częściej wypuszcza modele dla ludzi którzy mają "wszystkie pozostałe" - w sensie dla kolekcjonerów bardziej - bo raczej u operatora koparki to słabo widzę ten model. Smutne jest to że zamiast poprawić jakość wyświetlacza, czy polimeru stosowanego na bezel i pasek, koncern woli "bawić się farbkami"... no ale widać tutaj też, w miejsce fascynatów wytrzymałych zegarków weszli księgowi...  

Moim zdaniem "podstawowa" wersja KING'a, to typowy G-SHOCK ... prosty, niezniszczalny i tani ... kolejne serie, to już tylko zasługa księgowych😉.

Ale znajdują się ludzie tacy jak my, którzy nadal to kupują, to po co wprowadzać kolosalne zmiany?

Wystarczy "popaćkać" farbkami, podnieś cenę i nadal sprzedawać 🤷😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie zasługa księgowych, tylko speców od sprzedaży i marketingu. To oni decydują o tym, że firma ciapie farbą ten sam zegarek. Jak przestaniecie kupować kolejne, jednakowe „limitki” w różnych kolorach, to oni chwilę potem przestaną je wciskać na rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

To nie zasługa księgowych, tylko speców od sprzedaży i marketingu. To oni decydują o tym, że firma ciapie farbą ten sam zegarek. Jak przestaniecie kupować kolejne, jednakowe „limitki” w różnych kolorach, to oni chwilę potem przestaną je wciskać na rynek.

Racja ale moim zdaniem "popaćkanie farbą" to za mało aby nazwać zegarek "limitką" -  chciałoby się powiedzieć: "kiedyś to były "limitki"... :D :D

 

DSC08957.jpg

DSC09363.jpg

 

DSC00680.jpg

 

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim 🤗🤗🤗 mam pytanko gdzie mogę nabyć w miarę tanio podstawową wersję gwm 5610 z backlightem ?  Pozdrawiam 

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Daito napisał(-a):

Racja ale moim zdaniem "popaćkanie farbą" to za mało aby nazwać zegarek "limitką" -  chciałoby się powiedzieć: "kiedyś to były "limitki"... :D :D

 

DSC08957.jpg

DSC09363.jpg

 

DSC00680.jpg

 

Mam nadzieje ze nie chodziłeś w tym białym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TomcioMiki napisał(-a):

gwm 5610 z backlightem ? 

A są inne?

21 minut temu, revolta4 napisał(-a):

Mam nadzieje ze nie chodziłeś w tym białym. 

Chodziłem - trochę złapał kolor... :D

ale to się wyczyści :) :D

 

DSC00738.jpg

 

"limitki" c.d. :

 

DSC00800.jpg

 

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Daito napisał(-a):

A są inne?

Chodziłem - trochę złapał kolor... :D

ale to się wyczyści :) :D

 

DSC00738.jpg

 

"limitki" c.d. :

 

DSC00800.jpg

 

Te nowe nie mają ☹️☹️☹️ diody LED jeżeli się nie mylę  zobacz to 🤔🤔

Screenshot_2022-09-22-12-30-11-13_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wN8Yp7N.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, TomcioMiki napisał(-a):

Te nowe nie mają ☹️☹️☹️ diody LED jeżeli się nie mylę  zobacz to 🤔🤔

Podświetlanie mają na 100%

negatyw ale z serii "U" - czyli tej "nowej"   https://www.irisimo.pl/casio-gw-m5610u-1ber

"Automatyczne podświetlenie EL

Panel elektroluminescencyjny podświetla tarczę zegarka, aby zapewnić łatwą czytelność. Funkcja auto zapewnia automatyczne podświetlenie tarczy po przybliżeniu zegarka do twarzy. W zegarkach jest czujnik, który aktywuje się pod kątem 45 ° i oświetla tarczę zegarka. Możesz po prostu włączyć lub wyłączyć tę funkcję. Gdy automatyczny czujnik jest wyłączony, możesz włączyć podświetlenie, naciskając przycisk"


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Daito napisał(-a):

Podświetlanie mają na 100%

negatyw ale z serii "U" - czyli tej "nowej"   https://www.irisimo.pl/casio-gw-m5610u-1ber

"Automatyczne podświetlenie EL

Panel elektroluminescencyjny podświetla tarczę zegarka, aby zapewnić łatwą czytelność. Funkcja auto zapewnia automatyczne podświetlenie tarczy po przybliżeniu zegarka do twarzy. W zegarkach jest czujnik, który aktywuje się pod kątem 45 ° i oświetla tarczę zegarka. Możesz po prostu włączyć lub wyłączyć tę funkcję. Gdy automatyczny czujnik jest wyłączony, możesz włączyć podświetlenie, naciskając przycisk"

Nie oto mi chodzi w starej wersji jest podświetlany od spodu cały panel a w nowej jest dioda z boku zobacz porównanie u Tomka na YouTube jest stara i nowa , Pozdrawiam 🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jak w tych nowszych kostkach z  BT, choćby w limitce Gorillaz którą miał w PL każdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.