Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, revolta4 napisał(-a):

20230121_174630.jpg

Jacek gratuluję. Świetny zakup. Co poszło dalej czy bez utraty czegoś z kolekcji? 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Jacek gratuluję. Świetny zakup. Co poszło dalej czy bez utraty czegoś z kolekcji? 

 

 

Marcin nie mój. 😀😀😀😀 kolega nie zegarkowy poprosił mnie o poradę w sprawie g shocka . 

"Chce g .z wskazówkami ,czarny z akcentami czerwonymi bo jestem fanem manchesteru United ,budzet ?no pokazuj " pokazałem kilka szt w necie .mówi ten ..

No i dokonał zakupu ,ma go już rok ,bardzo zadowolony dziś siw spotkaliśmy. Mówię pokazuj ten damski zegar ...

I cyknąłem sobie fotę. Ot historrryja tego zdjęcia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, revolta4 napisał(-a):

 

 

Marcin nie mój. 😀😀😀😀 kolega nie zegarkowy poprosił mnie o poradę w sprawie g shocka . 

"Chce g .z wskazówkami ,czarny z akcentami czerwonymi bo jestem fanem manchesteru United ,budzet ?no pokazuj " pokazałem kilka szt w necie .mówi ten ..

No i dokonał zakupu ,ma go już rok ,bardzo zadowolony dziś siw spotkaliśmy. Mówię pokazuj ten damski zegar ...

I cyknąłem sobie fotę. Ot historrryja tego zdjęcia. 

Historyjka zdjęcia też ok 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Wiadomo, że GShockach są sensory. A jak to wygląda w Garminiach? Też maja sensory czy pobierają dane z jakichś aplikacja na smartfonie? I druga rzecz: które zegarki podają dokładniejsze pomiary kompasu, ciśnienia czy temperatury? Konkretnie mam na myśli Garmina Instinct. 

Może ktoś z Was ma taką wiedzę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie jakie są oryginalnie śrubki w DCM bo coś mi nie gra. Miałem tą wersję i były na płaski wkrętak. W wersji którą kupiłem od gościa a jest już któryś z kolei zegarek od niego i nigdy nie było żadnych niejasności.

Poniżej wrzucam dwa zdjęcia z śrubkami jakie miałem wcześniej i teraz. 

Zegarek działa idealnie łączy się z apką itp.

 

IMG_20230128_120202.jpg

IMG_20230128_115825.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też podejrzewałem że są....

Dlatego przychodzi mi na myśl że ktoś go rozkręcał tylko po co wkręcał takie 

A gość się upiera że tak kupił w sklepie.

Ale nic innego na to nie wskazuje po za śrubkami....

Edytowane przez Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te na drugim zdjęciu są bardzo podobne do tych z bezela z frontu zegarka. 
 

Tu masz nr oryginału na dekiel —> 10465983. Jeżeli się mylę @TomG80 to bardzo proszę mnie popraw :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są na torxa nie widziałem takich.

 


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że są nieoryginalne. Mam MTG-1000 i śrubki są takie jak na pierwszym zdjęciu na krzyżaka. A swoją drogą Casio nigdy w deklach nie stosowało drób na torx-a. Zawsze na krzyżaka.

 

20230128_140415.thumb.jpg.aaaf2d8f87472a6e2ee0335aee20a70c.jpg


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też takie informacje znalazłem.

Nic 

Zegar działa jest w idealnym stanie.

Zostaje zmienić na Ori bo na te patrzeć nie mogę.

 


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Andrzej248 napisał(-a):

oczywiście, że są nieoryginalne. Mam MTG-1000 i śrubki są takie jak na pierwszym zdjęciu na krzyżaka. A swoją drogą Casio nigdy w deklach nie stosowało drób na torx-a. Zawsze na krzyżaka.

 

20230128_140415.thumb.jpg.aaaf2d8f87472a6e2ee0335aee20a70c.jpg

Stosowali np w mtgg1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dziwne nie doczytałem opisu moja wina. Pierwszy raz torxy widziałem takie w G

Nic zegar śmiga śrubki muszę gdzieś zamówić i zmienić na te krzyżowe.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jest taki casio do kupienia na bazarku g shock MR-g B5000 1 DR .I ta z czystej ciekawości pytam. .Co w tym zegarku jest tak  zacnego i drogiego  że tyle kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.