Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, murcins napisał(-a):

Będzie ciężko, przeważnie dojechane wystawiają za ok 600

😒

Dzięki za info.  

 

Kumpel szuka jakiegoś fajnego dużego G. Do teraz miał 9300, którego Mu poleciłem, ale padł.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Dorian06 napisał(-a):

😒

Dzięki za info.  

 

Kumpel szuka jakiegoś fajnego dużego G. Do teraz miał 9300, którego Mu poleciłem, ale padł.  

Czasem trafiają się w budżecie 500 ale to rzadko no i trzeba siedzieć na aukcjach cały czas żeby upolować  😛

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie taką używkę, jak dojadą wszystkie części to sobie złoże coś na lato 🤗🤗🤗 jakieś sugestie mile widziane 🤗🤗🤗 Mała zmiana 😁😁😁 jednak będzie taki 😁😁😁

Screenshot_2023-03-17-10-07-00-27_680d03679600f7af0b4c700c6b270fe7.jpg

 

IMG_20230319_190214.jpg

 

 

 

IMG_20230403_140542.jpg

IMG_20230403_141143.jpg

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, murcins napisał(-a):

Jeszcze raz DW-5040PG

Czyli on gości u Ciebie?

Skąd ściągałeś i za ile?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Marcin aż takich wtyków w Casio nie ma ;)

Musimy jeszcze poczekać.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Sol napisał(-a):

Myślę, że Marcin aż takich wtyków w Casio nie ma ;)

Musimy jeszcze poczekać.

Dokładnie, fotki z neta 😎 ale jak się pojawi w PL to od razu kupię 💪

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.03.2023 o 09:26, Mechon napisał(-a):

No i dylematów ciąg dalszy [SZCZERE WYZNANIE MODE ON]: ciągle poszukuję TEJ jedynej, codziennej kostki. Najwygodniejszym, jak na razie, okazał się być właśnie GW-5000U (na pasku). I wszystko byłoby fajnie gdyby nie jedna, baaardzo irytująca cecha: cichuteńki dźwięk alarmu 🤨 Używam na codzień funkcji timera i wystarczy trochę większy poziom dźwięku w pomieszczeniu i można łatwo przegapić tenże dźwięk! Wszystko inne w tym zegarku i module mi odpowiada (tak, tak - też uważam, że panel el. jest fajniejszy od diody ale nie jest to dla mnie "game changer"). I jak tu żyć?

 

Albo coś z serii DW, gdzie - wydaje mi się - dźwięki są nieco głośniejsze, albo coś z alarmem wibracyjnym. A tutaj w kostkach nie ma zbytnio wyboru. Chyba tylko coś z serii GB-5600, albo ewolucja kostki, czyli GBX-100 i GBD-200, ale one bez solara są niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, clusca napisał(-a):

 

Albo coś z serii DW, gdzie - wydaje mi się - dźwięki są nieco głośniejsze, albo coś z alarmem wibracyjnym. A tutaj w kostkach nie ma zbytnio wyboru. Chyba tylko coś z serii GB-5600, albo ewolucja kostki, czyli GBX-100 i GBD-200, ale one bez solara są niestety.

 

No właśnie - zawsze k.... coś 😉

Idealna (dla mnie) byłaby kostka z metalową kopertą i deklem typu screwback, bezelem i paskiem z tworzywa jak ten w GW-5000u, modułem 3495, solarem i MB6, wzornictwo klasyczne (jak DW-5000C lub DW-5600), z pozytywowym ekranem STN i głośnymi dźwiękami ☺️ 

Marzenie...


"Mam całkiem prosty smak. Zawsze zadowala mnie to, co najlepsze" - O. Wilde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, TomcioMiki napisał(-a):

Kupiłem sobie taką używkę, jak dojadą wszystkie części to sobie złoże coś na lato 🤗🤗🤗 jakieś sugestie mile widziane 🤗🤗🤗 Mała zmiana 😁😁😁

Screenshot_2023-03-17-10-07-00-27_680d03679600f7af0b4c700c6b270fe7.jpg

 

IMG_20230319_190214.jpg

 

IMG_20230320_133326.jpg

Screenshot_2023-03-20-13-33-01-24_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

 

Tak..mam sugestie - poproszę duuużo fotek, bo dość nie codzienna kombinacja się zapowiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, -mrovka- napisał(-a):

 

Tak..mam sugestie - poproszę duuużo fotek, bo dość nie codzienna kombinacja się zapowiada

A tam niecodzienna będzie na nato, pomarańczowy bezel bo i wyświetlacz pomarańczowy, jeszcze może przyciski zamienię na białe albo jasnoszare , miał mieć inny pasek nato ale z tego nic nie będzie tak że będzie z części jakie są 😁😁😁 Tak sobie wymiśliłem na lato 🤗🤗🤗  Teraz czekam na zegarek a później pozamawiam części 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.03.2023 o 09:26, Mechon napisał(-a):

W poszukiwaniu zastosowania dla bransolety:

 

95020B84-AE39-4003-A16F-18C140879718_1_201_a.thumb.jpeg.45c3ca13da3eb997477ffdb93a454405.jpeg

 

Wiem, że wielu forumowiczów uznaje kombinację Imperator + bransoleta za idealny zestaw. Ale u mnie ze "skrjubekami" to nie zagrało. Dołączam więc do tego wąskiego grona użytkowników Imperatora na pasku 😉

 

No i dylematów ciąg dalszy [SZCZERE WYZNANIE MODE ON]: ciągle poszukuję TEJ jedynej, codziennej kostki. Najwygodniejszym, jak na razie, okazał się być właśnie GW-5000U (na pasku). I wszystko byłoby fajnie gdyby nie jedna, baaardzo irytująca cecha: cichuteńki dźwięk alarmu 🤨 Używam na codzień funkcji timera i wystarczy trochę większy poziom dźwięku w pomieszczeniu i można łatwo przegapić tenże dźwięk! Wszystko inne w tym zegarku i module mi odpowiada (tak, tak - też uważam, że panel el. jest fajniejszy od diody ale nie jest to dla mnie "game changer"). I jak tu żyć?

 

Problemy pierwszego świata, c'nie? 😎

Mi także imperator nie siadł. Na pasku lata, na kopozytowej bransie to jakoś nie to. Odesłałem. Ogólnie skończyło się na tym, że plastikowego g -shocka mam na bransie i to mega lekki i wygodny zestaw. A drugą kostkę mam całą w metalu :)

 

20221025_124759.thumb.jpg.2925fa9006fe63c43051b95c052af005.jpg

Edytowane przez Funky_Koval

quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Funky_Koval napisał(-a):

(...) Ogólnie skończyło się na tym, że plastikowego g -shocka mam na bransie i to mega lekki i wygodny zestaw. (...) :)

 

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale wydawało mi się, że kiedyś wrzucałeś zdjęcie GW-M5610U na transie V1 a teraz wygląda jakbyś miał V2? Zmieniałeś czy mi się coś pomyliło? A jeśli zmieniałeś to możesz opisać różnice w tym, jak się nosi jedna i druga z tym zegarkiem? 🙂


"Mam całkiem prosty smak. Zawsze zadowala mnie to, co najlepsze" - O. Wilde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mechon napisał(-a):

 

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale wydawało mi się, że kiedyś wrzucałeś zdjęcie GW-M5610U na transie V1 a teraz wygląda jakbyś miał V2? Zmieniałeś czy mi się coś pomyliło? A jeśli zmieniałeś to możesz opisać różnice w tym, jak się nosi jedna i druga z tym zegarkiem? 🙂

Tak :) zmieniłem v1 na v2. Jezeli chodzi o wygodę to jest identico. V2 mi bardziej wizualnie pasi :)


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Funky_Koval napisał(-a):

Tak :) zmieniłem v1 na v2. Jezeli chodzi o wygodę to jest identico. V2 mi bardziej wizualnie pasi :)

 

Dzięki za info 🙂


"Mam całkiem prosty smak. Zawsze zadowala mnie to, co najlepsze" - O. Wilde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś 🥺🥺🥺

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, TomcioMiki napisał(-a):

Pomoże ktoś 🥺🥺🥺

Ale tu niewiele da się zrobić. Szukaj całej koperty na ebay lub amazonie.  Z tego truchełka już nic nie będzie :(


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze tak w temacie bransolety: czy ktoś z Was używa zegarka z bransoletą z zegarkiem, który na codzień dostaje solidnie w kość? No wiecie - praca, brud, itp

Ciekaw jestem czy bransoleta sprawdza się w takich przypadkach i jak wygląda po dłuższym czasie takiego eksploatowania 🙂


"Mam całkiem prosty smak. Zawsze zadowala mnie to, co najlepsze" - O. Wilde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.