Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

🙂

 

20230410_143119.thumb.jpg.923d76da99a95e3e83adfd1bd88c4a7f.jpg

 


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około miesiąc temu, odważyłem się nabyć pierwszego w życiu Casio. Padło na GA-B2100 czyli popularny Casioak. 
Niestety tandetny pasek i koperta nie przypadły mi do gustu. Zatem, długo nie czekając zacząłem przekopywać Ali, celem zobaczenia coz takiego majfrend ma do zaoferowania. Kliknąłem na czarna, stalowa kopertę wraz z bransą. Po wszystkim wyszło coś około 245pln. Dzisiaj w końcu doszło i założyłem to cudo. Zdjęcia poniżej. 
Jestem nowy w Casio zatem, jeżeli ta koperta jest w jakikolwiek sposób obrazoburcze to trudno.

IMG_1037.jpeg

IMG_1038.jpeg


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, murcins napisał(-a):

20230413-160744.jpg

 

Fajny ten niebieski kolor 😀 

Tyle się tego przewaliło a kosy nigdy nie miałem 😁 

Wszystkimi podróbkami mi trochę ten model obrzydł ale jest nawet spoko, szczególnie w tej wersji 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, tomaliusz napisał(-a):

Fajny ten niebieski kolor 😀 

Tyle się tego przewaliło a kosy nigdy nie miałem 😁 

Wszystkimi podróbkami mi trochę ten model obrzydł ale jest nawet spoko, szczególnie w tej wersji 😊

No nawet ładnie wygląda :)

 

Kilka kos się przewinęło przez moje ręce. Z G ktorych nigdy nie miałem to np g9000🫢🫢muszę się rozejrzeć kiedyś 💪

20230413-211351-01.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek DW-5040PG 

#niemój

20230414-212623.jpg

 

FB-IMG-1681550223509.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.