Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

A już myślałem, że w G-Shocku nic nowego mnie nie zaskoczy, a tu proszę: Casio GBD-H2000-1A9ER 😍

 

zegarek-g-shock-gbd-h2000-1a9er-solar-meski-g-shock-g-squad-94683-6.thumb.jpg.09c6aa4541a5956d587814f1abe03c09.jpg

 

Ma go już któryś z kolegów? Tak na szybko warto czy nie? Mam limonkę GBD-200 i brakuje mi w niej chyba "TYLKO" solara, no i może WC.

Jest sens żeby zmieniać?

Wiem, że Tomek się namęczył i zrobił filmik na YT, ale ma aż 47 minut, a ciężko mi tyle wygospodarować w ciągu dnia.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A już myślałem, że w G-Shocku nic nowego mnie nie zaskoczy, a tu proszę: Casio GBD-H2000-1A9ER
 
zegarek-g-shock-gbd-h2000-1a9er-solar-meski-g-shock-g-squad-94683-6.thumb.jpg.09c6aa4541a5956d587814f1abe03c09.jpg
 
Ma go już któryś z kolegów? Tak na szybko warto czy nie? Mam limonkę GBD-200 i brakuje mi w niej chyba "TYLKO" solara, no i może WC.
Jest sens żeby zmieniać?
Wiem, że Tomek się namęczył i zrobił filmik na YT, ale ma aż 47 minut, a ciężko mi tyle wygospodarować w ciągu dnia.

Sam sobie odpowiem. Może i warto ;) Obejrzałem w każdym bądź razie filmik i porównania u Tomka na kanale. Soft widzę, że chodzi podobnie jak w GBD-200. Zegarek ładnie się prezentuje. Koszt zakupu nowego paska tylko troszkę może boleć, 510 zł.
Czy kupię, nie wiem, nie nam ciśnienia przy Rangemanie, GBD-200, Garminie F7 i Apple Watch.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja swojego pokażę.

Niestety, musiałem założyć mu kaganiec, bo to groźny drań. 😄

 

Mój Rangeman GW-9400.
Mógłby być minimalnie większy. :D :D

 

 

IMG_20230513_095123.jpg

 

 

IMG_20230513_094835.jpg

Edytowane przez Pi0tr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20230513_180526_2.jpg

W dniu 30.04.2023 o 16:37, przemekw napisał(-a):

Prywatny import z Japonii 😀

large.Wademan.jpg.4beea2c8a5f7dd9c6c1aa44f385b2754.jpg

A to jakiś vintydż? Podoba mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy można przeładować zegarek z solarem gdy bardzo dużo przebywa na słońcu 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kz54 napisał(-a):

Mam pytanie czy można przeładować zegarek z solarem gdy bardzo dużo przebywa na słońcu 

Dzięki

Nie, nie można przeładować akumulatora.

No ale też nie zostawiaj zegarka w pełnym słońcu w upalne dni długo bo można przegrzać cały układ a to nie służy.

Jeśli będziesz miał go cały czas na ręku to nic mu się nie stanie nawet podczas długiego opalania 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie można przeładować akumulatora.
No ale też nie zostawiaj zegarka w pełnym słońcu w upalne dni długo bo można przegrzać cały układ a to nie służy.
Jeśli będziesz miał go cały czas na ręku to nic mu się nie stanie nawet podczas długiego opalania

I kto to mówi?

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, kz54 napisał(-a):

Mam pytanie czy można przeładować zegarek z solarem gdy bardzo dużo przebywa na słońcu 

Dzięki

 

Tak jak napisał kolega powyżej, przegrzewanie nie jest dobre.

Ja zwykle zostawiam na słońcu wiosną, zimą i jesienią, unikając wysokich temperatur.

Zegarki się ładują bez przegrzewania.

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.05.2023 o 18:09, mirek 1969 napisał(-a):

A to jakiś vintydż? Podoba mi się.

 

CASIO DW-9800AR-3T
WADEMAN ARTI (AMERICAN RESCUE TEAM INTERNATIONAL)
UNITED RESCUE TEAMS
1999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy nabytek Duży jak na moją chudą łapkę, ale podoba mi się Nie przeszkadza mi jego wielkość wręcz przeciwnie
 
Swoją drogą jeśli ktoś zastanawiał się kiedyś nad zakupem zegarka ze sklepu www.goldlux24.pl to polecam ten sklep - świetna i fachowa osługa, do tego możliwość wynegocjowania niezłych cen  Oczywiście zegarki z oficjalnej dystrybucji.
 
 
20230518_181705.thumb.jpg.c767b1a1b9a9e0a2831e2dcbd7963140.jpg
G-Shock musi być duży.
Gratuluję nowego nabytku niech się dobrze nosi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mariusz9a napisał(-a):

Nowy nabytek 🙂 Duży jak na moją chudą łapkę, ale podoba mi się 🙂 Nie przeszkadza mi jego wielkość wręcz przeciwnie 🙂

 

Swoją drogą jeśli ktoś zastanawiał się kiedyś nad zakupem zegarka ze sklepu www.goldlux24.pl to polecam ten sklep - świetna i fachowa osługa, do tego możliwość wynegocjowania niezłych cen 🙂 Oczywiście zegarki z oficjalnej dystrybucji.

 

 

20230518_181705.jpg

Wygląda super! 

 

PS. Dziękuję za miłe słowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mariusz9a napisał(-a):

Nowy nabytek 🙂 Duży jak na moją chudą łapkę, ale podoba mi się 🙂 Nie przeszkadza mi jego wielkość wręcz przeciwnie 🙂

 

Swoją drogą jeśli ktoś zastanawiał się kiedyś nad zakupem zegarka ze sklepu www.goldlux24.pl to polecam ten sklep - świetna i fachowa osługa, do tego możliwość wynegocjowania niezłych cen 🙂 Oczywiście zegarki z oficjalnej dystrybucji.

 

 

20230518_181705.jpg

Również gratuluję. 

Kolorystycznie fajna wersja. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Kolorystycznie fajna wersja.

Jak go zobaczyłem na filmiku prezentacyjnym na YT od @TomG80 to stwierdziłem że musze go mieć 😄 Tylko musiałem przymierzyć gdzieś w sklepie jak z jego wielkością, tzn czy będzie bardzo źle. Ale na żywo fajnie pasuje (zdjęcie zawsze powiększa zegarek ze względu na perspektywę) 🙂 A potem już tylko ostatnia przeszkoda, pewnie ta sama co u większości - żona... Ale ona sukienkę, ja zegarek i jakoś poszło🤣 Najgorsze jest to, że jeszcze mam chrapkę na DW-H5600, ale aż boje się to głośno powiedzieć🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.