Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie to pewnie i tak moj zegarek nigdy nie zejdzie na taka glebokosc (200m) ale na 25-ciu metrach byl i przezyl. Wiecej nawet chyba nie potrzebuje.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh...już myślałem że zakupię sobie GW-M5600 - ALE spodobał mi się Casio GW-2000 - na Ebay'u z UK można go ściągnąć za ok. 600zł...miał ktoś z Was z nim już do czynienia - wszak to nowy model :) nie posiada on tak jak Giez odstających, gumowych wypustek wokół szkiełka (co dla mnie jest akurat na +) - generalnie wydaje się być to fajny model... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh...już myślałem że zakupię sobie GW-M5600 - ALE spodobał mi się Casio GW-2000 - na Ebay'u z UK można go ściągnąć za ok. 600zł...miał ktoś z Was z nim już do czynienia - wszak to nowy model :) nie posiada on tak jak Giez odstających, gumowych wypustek wokół szkiełka (co dla mnie jest akurat na +) - generalnie wydaje się być to fajny model... :)

 

 

fajny fajny, ja sie przymiezam do Gieza własnie, choć sam sie sobie dziwie bo wole zdecydowanie z wyswietlaczem niz wskazówkowe, no ale co poradzic.

 

5699_1.jpg

 

ten kosztuje 1350 i mi sie podoba ma czytelna tarcze

 

a ten sam model kosztuje 1650

 

5700_1.jpg

 

czyli co płacimy o 300 stówy wiecej za kolor???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety ceny są naprawdę zawyżone - no ale każdy pośrednik musi zarobić...może poszukaj na Ebay'u? (widziałem ostatnio czarnego Giez'a na Allegro za ok. 800zł - sprzedał się w ciągu 48h przez "Kup Teraz");

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no niestety ceny są naprawdę zawyżone - no ale każdy pośrednik musi zarobić...może poszukaj na Ebay'u? (widziałem ostatnio czarnego Giez'a na Allegro za ok. 800zł - sprzedał się w ciągu 48h przez "Kup Teraz");

 

Hmm znalazłem

 

http://www.allegro.pl/item669123734_casio_...00.html#gallery

 

no ale skad mam wiedziec ze to oryginał?? Az taka przebitka cenowa?

 

nie wiem nie znam sie, mimo wszystko nie ma jak gwarancja od Zibi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm znalazłem

 

http://www.allegro.pl/item669123734_casio_...00.html#gallery

 

no ale skad mam wiedziec ze to oryginał?? Az taka przebitka cenowa?

 

nie wiem nie znam sie, mimo wszystko nie ma jak gwarancja od Zibi...

 

Po pierwsze to nie wolno wstawiać linków.

Po drugie to jest oryginał.

Po trzecie ma dobrą cenę.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzilla242 - z gwarancją Zibi to różnie bywa - czy jest dla Ciebie warta ok. 700zł odpowiedz sobie sam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Ale ja wciąż nie rozumiem co ma takiego ten zegarek że kosztuję tyle :lol:

Czy to tak samo jak z Frogmanem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to nie wolno wstawiać linków.

Po drugie to jest oryginał.

Po trzecie ma dobrą cenę.

 

ok nie wiedzialem ze nie wolno wstawiac linków, no ale jakoś chciałem się upewnić, rozumiecie.

 

Hmm no to powiem, że jest to nie lada okazja przecież w Timetrendzie ten czarny Giez kosztuje 1850 zeta...( w Demusie 200 stówy mniej), 1000 zyla różnicy, mówcie co chcecie ale to jest MEGA przebitka:-))

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie rzeczy. Ja polowałem na GS1100 ze 3 miesiące na zatoce wreszcie kupiłem w Niemczech za 418 zł z przesyłką. Czasami sprzedający robi błąd i puszcza 10 na raz aukcja po aukcji i jak masz szczęście to może trafisz jak zalicytujesz wszystkie. Ze śmiesznych rzeczy to kiedyś zalicytowałem 11 Seiko żeby kupić dwa no i wygrałem 7 więc trzba uważać :rolleyes:.

Ja mam frogmana od wczoraj rano i nijak z ręki zejść nie chce. Magie froga poznaje się po otwarciu pudełka. Zresztą na swojego też polowałem ze dwa miesiące bo nie chciałem płacić 1500 zł za limitowaną wersję vintage. Normalne mnie nie kręcą - ot iść i kupić to jakos tak nijak i nie ma rysuneczka na wyświetlaczu.

 

"Ale ja wciąż nie rozumiem co ma takiego ten zegarek że kosztuję tyle

Czy to tak samo jak z Frogmanem??"

 

A to dziwne pytanie jest jak na miłośnika zegarków. Pewne rzeczy poprostu tyle kosztują - najzwyklejszy nowy patek 40k pln i nawet sekundnika nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wciaz poszukuje pasek+ bezel do DW 8200 moze ktos cos widzial, wie i pomoze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://watchshock.com/archive/Casio/G-Shock/

 

Strona z (prawie) wszystkimi produkowanymi modelami - tak chyba z 95% G tam jest.

 

Site bardzo fajny ale faktycznie brakuje troche modeli. Najbardziej zdziwil mnie brak DW-6600 w koncu to bardzo popularny model.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zachorowałem na frogmany. Na zatoce mało jest i drogie. Znalazłem japońska giełdę frogów ale wszystko w znaczkach więc nie bardzo wiem gdzie klikać żeby chociaż pytanie zadać. Jest tam ze 400 ofert. Ceny w przeliczeniu z JPY na USD od 130 USD to 800 za 1000 szt-ukowce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty nie pij alkoholu jak piszesz na forum :lol:;) ;) ;)

 

Kurde, zajrzalem jeszcze raz i faktycznie sa! Jak moglem nie zauwazyc!?!

Odstawilem juz butelke - dzis wiecej nie pije :):)


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba zachorowałem na frogmany. Na zatoce mało jest i drogie. Znalazłem japońska giełdę frogów ale wszystko w znaczkach więc nie bardzo wiem gdzie klikać żeby chociaż pytanie zadać. Jest tam ze 400 ofert. Ceny w przeliczeniu z JPY na USD od 130 USD to 800 za 1000 szt-ukowce.

 

Można prosić o ling do tej giełdy?

Co do eliminacji krzaków to może spróbuj z tłumaczem google..

 

Pozdro


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie na 21jewels wypatrzyłem Mudmany i Gulfmany za $75 z wysylką.. niezła cena na moje

i tak zaczynam się rozglądać za 5600... macie jakiś dobry namiar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie ostatnio Mudmana po tym jak rozwalił się mój poprzedni dw-6900 padł po ponad 10 latach, rozwaliła się koperta pod nią była masa błota. Teraz myślałem nad G-shockiem ze wskazówkami, ale coś mi nie pasowało, jakoś wskazówki nie pasują do elektronicznych dziszoków ;) i tak pierwszy do którego mnie pociągneło to MUDMAN i tak mi dziś wpadł do głowy pomysł że można by wrzucić go do naturalnego środowiska zwierzęcia ze zdjęcia czyli błota czyli tak samo środowiska MUDMAN-a ciężko było zrobić sensowne zdjęcie gdyż obiektyw jest do portretów, jeśli jednak kogoś interesowała by dalsza sesja z podobnymi modelami (mam ich jeszcze trochę :) to może coś pomodzę.

 

Sugestie i propozycje mile widziane

 

mudman.jpg

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy i oryginalny pomysl na zdjecie. Szkoda, ze pajaka (jesli to pajak) troche slabo widac. Gratuluje mudman'a!


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dzieki chlopaki, w takim razie postaram sie zrobic bardziej ostre i jeszcze bardziej uchwycic klimat "blotka" tak to pajak ptasznik ;) a Mudman Swietny!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegladajac stare posty na podforum natknalem sie na takie wypowiedzi dwoch g-maniakow:

 

31.8.2007 - 21:16 QQRYKU: "...Ja mam takie podejscie na razie posiadam 4 g shocki i wiem ze jest to sprzet idealny w trudne warunki ale pomimo ze to g shock synonim wytrzymalosci to jednak staram sie go oszczedzac.Wiadomo ze nie da sie uniknac jakis obtarc pukniec uderzen ale nie sa to takie sytuacje w ktorych zegarek mogl by isc w drobny mak.Zwlaszcza w mojej sytuacji:)dlatego do pracy w trudnych warunkach szkoda bylo by mi G i ja zwyczajnie kupil bym sobie jakies badziewie z kiosku za 10 pln i w robocie wykanczal bym badziewik..."

 

31.8.2007 - 23:50 amel DW-5XXX: "...Ja popieram qqryku w tym co pisał. 'G' noszę zawsze poza sytuacjami ekstremalnymi gdzie może uledz zadrapaniu (na co dzień noszę taki model że szkoda by go było niszczyć). A do zadań specjalnych np. typu praca w polu używam DW-260. Jest to starszy model casio, nie 'G' ale ma jedną przewagę nad nimi, mianowicie jest mały i ciężko jest nim o coś zaczepić (mały w porównaniu do DW-6900, DW-9000, które mogę nosić zamiast jego)..."

 

Przeciez g-shock zostal skonstruowany wlasnie po to zeby mozna bylo uzywac zegarek w kazdych warunkach. Moge jeszcze zrozumiec taki tok myslenia, ze ktos normalnie nosi jakiegos delikatnego mechanika, a g-shock'a zaklada do uprawiania sportow ekstremalnych, jakichs ciezkich prac, ktorych mechanik czy zwykly kwarc by nie wytrzymal. Ale nosic normalnie g-shock'a i zastepowac go jakims

badziewiem za pare zlotych do trudnych warunkow? To dla mnie jakies nieporozumienie. Ja wlasnie dlatego kupilem g-shock'a zebym nie musial kilka razy dziennie zmieniac zegarka. Nosze go w kazdych warunkach i przy kazdej pracy. Nie oszczedzam go ale tez i na sile nie probuje go testowac.

 

Musi wytrzymac, a jak nie... no coz, trzeba bedzie kupic nastepnego g-shock'a.

 

qqryku & amel - no offence, szanuje wasz wybor, a to jest po prostu moje zdanie.

 

Pozdrawiam.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak jak Ci panowie z kazda nową rzeczą czy to komurka, czy zegarek przez pierwsze hmmm 2-3 miesiące (badź do pierwszych poważniejszych rysek :D Pozniej sprzęt zamienia się do tego do czego jest stworzony a obdrapania i ryski dodają mu uroku :D

 

Ale zawsze te pierwsze rysy, zadrapania bolą mnie i je przezywam :D hehehe takie to zboczenie ale ciezko mi sie z niego wyleczyc.

 

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.