Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

post-29503-0-00238400-1331334822.jpg Edytowane przez Lawnowerman
Czytelność postu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej Panowie tudzież Panie proszę o wycenę lekko używanego mudmana w wersji rescue - komplet, ile to moze byc warte?na polskim rynku oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sprzedaje :) prosze o powazna wycene gdyz mam mozliwosc wymiany ale nie wiem jak oplacalna jest to dla mnie transakcja;) ile warty mudman wersja rescue lekka uzywka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

po pierwsze zdjęcia, po drugie rescue to ten z pomarańczowym paskiem, tak?? Więc podejrzewam że nie masz żadnej gwarancji. Cena raczej na poziomie zwykłego Mudmana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak pomaranczka, bez gwarancji - e bay azjatycki...musze przemyslec sprawe dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym zastanowieniu nie kupiłem ani G-7700, ani DW-6600C. Dzisiaj kurier przywiózł G-9000-1VER i nie żałuję decyzji. Chyba jednak nie mam aż tak małego nadgarstka bo leży idealnie.

 

Pablos, Mudmany mają to do siebie, że są konstrukcjami genialnymi designersko między innymi. Na moim co prawda proporcjonalnym, ale niezbyt obfitym przedramieniu (a co za tym idzie, nadgarstku) ten zegarek, mimo stosunkowo dużych rozmiarów "gubi się". Ot, taka ich proporcja.

Dziś, po blisko trzech latach użytkowania, dumam sobie, że dobrze by było, aby Mudman jednak był ciut większy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam sie podoba ten model G-Shock'a? To G-2500-3V. To pierwszy G-Shock jakiego mialem kupic (bardzo mi sie podobal), kosztowal niecale $70. Przypadkiem trafilem na jego zdjecie w sieci i troche zaluje, ze go wtedy nie kupilem bo nadal mi sie podoba.

 

G2500-3V.jpg

Mistrzowski !!!


G-Shock GW-6900-1ER, FESTINA 16390/1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek jest dla mnie idealny, nie do garnituru ale zawsze na luzno !

 

W JP na stronach patrze i normalnie sprzedaja te zegarki, mozna pewnie i na zamowienie kupic :)

Edytowane przez Lawnowerman

G-Shock GW-6900-1ER, FESTINA 16390/1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowy na forum,ale posiadam 3 sztuki roznych g-shockow,poszukuje instrukcji do DW-6100 po polsku bo za chiny ludowe nie wiem jak ustawic-skonfigorowac termometr,mam po angielsku ale nic z niej nie rozumiem.pzdr i dziekuje wszystkim za pomoc jak ktos wogóle pomoze hehehe fotki swoich zegareczkow zapodam.dodam ze zegarki testuje w extremalnych warunkach blotno temperaturowo cisnieniowych 1200m pod ziemia.

 

Jesli zegarek nie byl sprzedawany w PL to raczej nie ma szans na instrukcje po polsku :)

sprobuj sobie potlumaczyc angielska instrukcje na przyklad z google translator.

Co robisz tak gleboko pod ziemia? Jestes gornikiem?


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ,nie tak mialo to zabrzmiec,narazie fotka 2,bo dwa pozostale walaja sie gdzies w piwnicy jeden ma peknieta szybke,a drugi zlamane ucho trzymajace bolec paska

 

post-27301-0-10076600-1331334840.jpg

 

wiec jak pomozecie?????????????

 

Ten czarny juz niezle styrany :)


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli zegarek nie byl sprzedawany w PL to raczej nie ma szans na instrukcje po polsku :)

sprobuj sobie potlumaczyc angielska instrukcje na przyklad z google translator.

Co robisz tak gleboko pod ziemia? Jestes gornikiem?

tak kopalnie miedzi,czarny jest styrany bo juz pare lat uzywam go na codzien pod gleba,zdarty jest od wywrotki podczas zawodow na baiku.a tak wogole to nie ma nikt instrukcji po polsku ??nie wierze ,pisalem do zibi ale oni chca gwarancje ,skad ja im wezne po paru latach papiery.? Edytowane przez zorro74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak kopalnie miedzi,czarny jest styrany bo juz pare lat uzywam go na codzien pod gleba,zdarty jest od wywrotki podczas zawodow na baiku.a tak wogole to nie ma nikt instrukcji po polsku ??nie wierze ,pisalem do zibi ale oni chca gwarancje ,skad ja im wezne po paru latach papiery.?

 

Super jak G-Shock pracuje w warunkach do jakich zostal skonstruowany.

Zibi chyba nie chce pomagac ludziom, ktorzy nie kupili od nich zegarka i dlatego zada od Ciebie gwarancji na dowod, ze zegarek kupiony od nich. Ja sie Tobie nie dziwie, po co trzymac gwarancje jak juz nie dziala od paru lat.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super jak G-Shock pracuje w warunkach do jakich zostal skonstruowany.

Zibi chyba nie chce pomagac ludziom, ktorzy nie kupili od nich zegarka i dlatego zada od Ciebie gwarancji na dowod, ze zegarek kupiony od nich. Ja sie Tobie nie dziwie, po co trzymac gwarancje jak juz nie dziala od paru lat.

no wlasnie dziwi mnie to ze nie chca pomagac ,ciezko wrzucic gdzies na stronke gwarancje??????a tak na marginesie moze jakis inny model mial taka samo ustawiany termometr,i ktos ma do niego instrukcje,widze ze tu sie nie doprosze to moze tak "kupie instrukcje po polsku do dw-6100"!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie dziwi mnie to ze nie chca pomagac ,ciezko wrzucic gdzies na stronke gwarancje??????a tak na marginesie moze jakis inny model mial taka samo ustawiany termometr,i ktos ma do niego instrukcje,widze ze tu sie nie doprosze to moze tak "kupie instrukcje po polsku do dw-6100"!!!!!

 

Napisz proszę numer modułu i co dokładnie potrzebujesz to Ci spróbuję to przetłumaczyć.

 

Pozdrawiam


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz proszę numer modułu i co dokładnie potrzebujesz to Ci spróbuję to przetłumaczyć.

 

Pozdrawiamwitam a gdzie jest numer modułu?

mam napisane z tylu dw-6100 i w prostokaciku 974,a potrzebuje jak ustawic termometr i jak go czytac.pzdr

jak cos to moj mail

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

numer modulu to 974 a potrzebuje jak ustawic termometr i jak go czytac.pzdr

jak cos to moj mail

[email protected]

Edytowane przez zorro74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw czy w nie długim czasie będzie jakiś nowy ciekawy model G, na który mógłbym wydać pare zł.

W 2009 było pare modeli a w 2010??? Ktoś może wie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Wyczytałem na stronie Casio że Gulfman ma tytanowy dekiel i bezel ze stali nierdzewnej, z kolei gdzie indziej czytam że wszystko jest tytanowe. Z czego jest zrobiony ten pierścień z przodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kumpel jak zobaczył że ja kupuje zegarek to też chce kupić i związku z tym kazał i się zapytać cz zegarek G-Shock AWG-100-1A za 330 złoty to dobry wybór

 

ps.ja też chciałem go kupić ale wybrałem inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem na stronie Casio że Gulfman ma tytanowy dekiel i bezel ze stali nierdzewnej, z kolei gdzie indziej czytam że wszystko jest tytanowe. Z czego jest zrobiony ten pierścień z przodu?

 

W ciemno mogę Ci powiedzieć, że pierścień jest zrobiony z takiego materiału, który zapewni pełną funkcjonalność tego zegarka, niezależnie od tego, z jakiego materiału jest zrobiony. Czy to tytan, czy stal, wszystko jest tip-top.

 

Zdroworozsądkowo mogę Ci powiedzieć, że jeżeli Casio na oficjalnej stronie twierdzi, że pierścień jest stalowy, to tak jest, chyba że małymi robaczkami jest napisane gdzieś, że informacja ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu bla bla... Wtedy może się okazać, że pierścień ów jest z czegokolwiek.

 

Po trzecie powiem, że jeżeli nie mamy zaufania do oficjalnej informacji producenta, to tym bardziej loterią będzie prawdziwość informacji innych forumowiczów. Chyba że mamy zaufanie do oceny organoleptycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem na stronie Casio że Gulfman ma tytanowy dekiel i bezel ze stali nierdzewnej, z kolei gdzie indziej czytam że wszystko jest tytanowe. Z czego jest zrobiony ten pierścień z przodu?

 

w starym Gulfmanie, tj. w modelu G-9100 bezel jest plastikowy. Ale rozumiem, że Ty sie pytasz o model GW-9100. Na stronie jest napisane, że: "All visible metal components and screws are made from titanium and are therefore resistant against rust and corrosion."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Na jakiejś innej stronie czytałem o "stainless steel bezel". No niby tytan też jest stainless, ale o śrubkach pisali tam wyraźnie żę tytan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.