Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

miałem tak samo sporo razy robiłem kalibracje z niepowodzeniem po któryms razie wskazówka stopera przeskoczyła z ready na work i udało się.

Ale mi przeskakuje za każdym razem i nic to nie zmienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestawiłem czas na Ateński i wskazuje właściwą godzine, to półśrodek ale działa. Być może przyczyną jest fakt, że zegarek zakupiony był w Stanach, choć to nie miało by sensu bo przecież waveceptor reguluje czas na podstawie najbliższego zegara atomowego, a ten jest w Niemczech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy oprócz tych gs :

mudmam

gulfman

riseman

frogmam

gaussman

raysman

wademan

lungman

antman

są jeszcze inne "imienne" gs?


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fisherman DW-8600 ;)

 

kiedyś większość G miała swoje nazwy, nie pisane na kopertach, ale były

dziś w katalogach są nazwy ale to juz nie to samo :)


obecnie: DW-5600C-9CV * DW-5300G-9V * DW-6600E-1V * G-2000BM-1MJF* G-3011F-1V   *  G-700-3AV  *   GW-9010-1 *  GW-9200-1 *  EF-535SP-1AV  * DW-5030-1
kiedyś : DW5600E-1 * DW-8150-1V * GT-000D-7 * DW-8030-1 * DW-8600J-8A * GX-56-1A * G-9000-8V * G-9000-3V * GW-9000A-1 * G-2900-1A  * G-7700-1 * G-3000LV-7 * GR-8900A-7 * GA-100-1A1 * GX-56-1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szperając po sieci znalazłem jeszcze Revman


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

szperając po sieci znalazłem jeszcze Revman

 

 

ale brzydal:)

-nie przypuszczałbym ze cos takiego kiedys napisze o G

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

no to ja sie tez pochwale...dzisiaj dolaczyl do gromadki [wiecej zdjec wkrotce z innym towarzystwem] :blink:

-co prawda uzywany i do delikatnego odswierzenia ale cieszy jak nowka z fabryki

 

 

post-28803-0-70365400-1331833234.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

No to gratulejszyn ;) again

Zabo maniak :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

szczerze..to Ty masz chyba najlepszy okaz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

Masz na mysli tego? ;)

 

1024.jpg?md=1299619468000

 

 

Kazdy G-SHOCK to najlepszy okaz, kazdy ma w sobie to cos, tylko to cos trzeba dostrzec i dopasowac do siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś może o wydaniu nowego modelu Riseman'a, tak jak w przypadku Mud'a i Gulf'a z serii GW-9000/9010 i GW-9100/9110 ? Zamierzam nabyć tego G-Shock'a, ale nie wiem czy warto. Może lepiej poczekać na ewentualną nową wersję.

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

 

Pozdrawiam

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz się pozbyć bo ci się nie podoba? raczej nie spodziewał bym się przełomowych rozwiązań w nowych wersjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum. Nosze się z zamiarem kupna jakiegoś G-Shocka, póki co najbardziej podobają mi się te białe. Z tego co wyczytałem na poprzednich stronach, nie ma obawy przy zakupie z Hong Kongu na e-bay, prawda? Mam pytanie do was użytkownicy, jest ktoś kto pomógłby mi z kupnem jakieś zegarka? Sam nie chcę trafić na podróbkę, a i też nigdy nie kupowałem na e-aby... Wydaje mi się, że warto odpuścić sobie gwarancję, kosztem noszenie lepszego zegarka:) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

:)

 

1024.jpg?md=1302436396000

 

1024.jpg?md=1302436396000

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek śliczny o czym pisałęm już kilkukrotnie, nie bodoba mi sie tylko rodzaj paska a mianowicie takie "usztywniacze" od spodu zegarka, strasznie wgniatało mi sie to w ręke powodując nieprzyjemne otarcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW-9950 SEAMAN, taka odmiana 2giego FROGMANA DW-9900


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum. Nosze się z zamiarem kupna jakiegoś G-Shocka, póki co najbardziej podobają mi się te białe. Z tego co wyczytałem na poprzednich stronach, nie ma obawy przy zakupie z Hong Kongu na e-bay, prawda? Mam pytanie do was użytkownicy, jest ktoś kto pomógłby mi z kupnem jakieś zegarka? Sam nie chcę trafić na podróbkę, a i też nigdy nie kupowałem na e-aby... Wydaje mi się, że warto odpuścić sobie gwarancję, kosztem noszenie lepszego zegarka:) pozdro

 

Ja osobiscie nie widze tak wielkiej roznicy w cenie , pomijam sklep zibi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

Usztywnienie paskow w wiekszosci zegarkow Casio to bardzo dobra sprawa poniewaz zegarki sie przez to bardzo dobrze dopasowuja do nadgarstka. Nigdy nie napinam mocno paska na nadgarstku zawsze daje luzu, GIEZ to najwygodniejszy zegarek od Casio jakikolwiek mialem i nosilem. Pasek jest gumowo/kauczokowy co sprawia ze jest bardzo miekki i elastyczny i tak jak wczesniej wspomnialem swietnie sie dopasowuje do ksztaltu nadgarstka.

 

# # #

 

Kilka zdjec FROGMANa :)

 

1024.jpg?md=1302530866000

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/53589-first-frogman/page__view__findpost__p__631366

Edytowane przez 00110010000010011001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, jak jest z używaniem przycisków pod wodą w modelu AWG-101? Można przyciskać czy nie można?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

Wrzucilem swojego GS-1100 do pralki, program 30 minutowy, wirowanie na 700 obr/min no i jest czysciutki a takze co najwazniejsze wszystko pozostalo w jak najlepszym porzadku :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucilem swojego GS-1100 do pralki, program 30 minutowy, wirowanie na 700 obr/min no i jest czysciutki a takze co najwazniejsze wszystko pozostalo w jak najlepszym porzadku :D

 

mogłes zrobic video :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

Bylby to najnudniejszy film w dodatku niewiele byloby widac :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mm nadzieję, że Wy jako G-Shockowo zakręceni pomożecie mi w wyborze. Zastanawiam się nad kupnem G-Shocka i nie mam pojęcia, który model wybrać. Na początku byłem zdecydowany na Risemana, ale zaczęły mi się podobać modele analogowe i postanowiłem poczekać z Risemanem a teraz (w niedługiej przyszłości) wybrać sobie jakiś model analogowy. W gre wchodzą dwa modele:

-GS-1150

-GW-3000B-1AER

I teraz tak. Giez jest chyba bardziej elegancki (jeśli można tak powiedzieć o G-Shocku) i ma zakręcany dekiel, z drugiej strony GW-3000 ma ToughMvt, który jak wiemy jest tylko w najnowszych Giezach i w wyższych modelach Oceanusów. Czy z ten Tough Movement naprawdę się przydaje? Nie ukrywam, że zegarek nie będzie eksploatowany jakoś "hardkorowo", raczej normalne, codzienne noszenie.

Giez podoba mi się bardziej, ale jeśli GW-3000 jest dużo lepszy technologicznie no to ten trochę gorszy wygląd można przeboleć. Co Wy na to? Może macie jeszcze jakieś propozycje?

 

 

P.S Ostatnio sprezentowałem Tacie Mudmana i od tej pory G-shocki za mną chodzą :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.