Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Fajna koszulka..widziałem już taką na kimś....

 

już wiem niejaki Sharkfin Dave zarejestrowany na GMT.. :)

 

9cd7dcbd.jpg

 

pozdro dla Dave'a.. ;)

Edytowane przez y60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś uzasadnienie? ;)

 

Pomijając już funkcje.

Dla mnie kształtem przewyższa Muda.

Doskonale wygląda na nadgarstku :)

Trochę archiwalna fotka :)

 

post-15113-0-97672700-1331845925.jpg

Edytowane przez frog81

Czas nie pieniądz zawsze jest.

 

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używam na codzień GW800D ,jest bez krzywdy,czy zimą czy latem bateria jest na full.zima nawet jak jest pod rękawem to i tak naładowanie baterii nie spadło wcale.WC i TS polecam każdemu.nie kupie(chyba)już zegarka bez tego.pozdrawiam .Spaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plastic, it's fantastic...

moim skromnym zdaniem muszę zamieścić go w tym dziale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem wypowiedzi poprzednika, plastik... no tak, zgadza sie, większośc G to plastiki... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NuBreed wybierz ten który Ci się najbardziej podoba, na pewno się nie zawiedziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam zajawke na Bissety chrono ;) na rower też dadzą radę, poza tym jednak jakbym miał brać coś z G to pewnie będzie to albo: gs5600haze_02.jpg

 

albo 350-dw-5600cs-1jf-2.jpg

 

lub jakiś klasyczny z Tough Solarem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oba,Eric i "pomarańczka" świetne..sam będę pewnie szukał,ale bez ciśnienia.. : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem wypowiedzi poprzednika, plastik... no tak, zgadza sie, większośc G to plastiki... ;)

 

ja tez nie. mam ten model wlasnie w kolorze oliwkoycm. solidny G i tyle.

A juz czarny z WC i TS w negatywie rewelacja.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam ten model wlasnie w kolorze oliwkoycm. solidny G i tyle.

A juz czarny z WC i TS w negatywie rewelacja.

Tylko takiemu pozazdrościć :angry:

Edytowane przez zielony991

GW-1400DU, GW-7900B, GLX-5600, DW-6900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ciąg dalszy, pod tytułem "na ścianie" :angry:

 

post-15113-0-09754900-1331846333.jpg


Czas nie pieniądz zawsze jest.

 

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, Frogman zacny sprzęt, ale razi mnie w nim to, że jest niesymetryczny - przesunięty w lewą stronę względem osi symetrii, co siłą rzeczy wymusza noszenie go na lewym nadgarstku, a to już nieco dyskryminuje np. osoby leworęczne, które noszą zegarek na prawej ręce, tak jak ja na przykład :angry:

Z tego też względu Frogman na dzień dobry dla mnie odpada, pomijając fakt, że taki niesymetryczny układ zegarka mi się wybitnie nie podoba.


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Czy wiecie kiedy będzie kupić u nas, czy za oceanem nowego Mudmana GW-9300-1JF ? No i ile będzie kosztował? :angry:

 

http://product-search.casio.jp/wat/g-shock/new_product.php

 

http://zegarkicasio.blox.pl/2011/04/MUDMAN-generacja-AD2011.html

 

na ebay pewnie bedzie cos taniej,tyle że napewno nie na samym poczatku bo zegarek jest nowoscia - tak mi sie wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ciąg dalszy, pod tytułem "na ścianie" :(

 

post-33578-0-78971400-1331846433.jpg

 

 

Świetny sprzęt :( kiedyś nie podobała mi się asymetryczność w tym zegarku,ale gusta też się zmieniają :D miałem w planach Adriatice Worldchampion ale teraz już wiem że kupię kolejnego G :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DWX100 jest dopiero niesymetryczny, a mi się podoba..ale ja lewus jestem :)93434d1205345678-heres-catalogue-pictures-descriptions-model-numbers-discontinued-gshocks-dwx-100s-9av-02.jpg

 

 

co do nowej kolekcji:

GXW-56GB-1JF.jpg piękny ten nowy model, nie ukrywam że od razu wpadł mi w oko :)

Edytowane przez NuBreed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny sprzęt, ale do mnie jakoś nie przemawia :)

 

też "fajnie" :):)

oczywiście każdemu "widzi" się coś innego :) i to jest w nas fajne.

dla mnie to właśnie jego kształt jest świetny :)


Czas nie pieniądz zawsze jest.

 

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gxw-56 w czerni...konkret :) kolorystyczny brat GW-7900B . Czarny mat i negatyw to idealna kombinacja, obojętnie w jakim modelu by się nie zastosowało. Kupiłbym takiego ale kolejny czarny w kolekcji?? Teraz potrzeebuje krzykliwego koloru.


GW-1400DU, GW-7900B, GLX-5600, DW-6900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z innej beczki. Chciałem Was zapytać jak nosicie swoje G-Shocki? Chodzi mi o to czy ciasno czy może raczej luźno. Pytam dlatego ponieważ niedawno nabyłem swojego pierwszego G (GD-100) i mam pewien dylemat. Otóż przyzwyczajony jestem do zegarka na bransolecie, który nosi się (przynajmniej ja) raczej luźno i nie bardzo mogę przyzwyczaić siędo noszenia zegarka na sztywno. Nie znaczy to oczywiście, że zegarek jest niewygodny jednak odczuwam pewien dyskomfort. Jeśli z kolei rozepnę pasek jedno oczko luźniej wydaje mi się, że za bardzo odstaje od ręki. Podzielcie się proszę swoimi uwagami.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z innej beczki. Chciałem Was zapytać jak nosicie swoje G-Shocki? Chodzi mi o to czy ciasno czy może raczej luźno. Pytam dlatego ponieważ niedawno nabyłem swojego pierwszego G (GD-100) i mam pewien dylemat. Otóż przyzwyczajony jestem do zegarka na bransolecie, który nosi się (przynajmniej ja) raczej luźno i nie bardzo mogę przyzwyczaić siędo noszenia zegarka na sztywno. Nie znaczy to oczywiście, że zegarek jest niewygodny jednak odczuwam pewien dyskomfort. Jeśli z kolei rozepnę pasek jedno oczko luźniej wydaje mi się, że za bardzo odstaje od ręki. Podzielcie się proszę swoimi uwagami.

Pozdrawiam

 

Na sztywno się nie powinno nosić, bo większe ryzyko, że jak o coś zahaczysz, to wyrwiesz teleskopy. Ponoć powinno się tak zapinać pasek, żeby luzu starczyło na swobodne wsadzenie palca między pasek a nadgarstek.

Poza tym czasami popuszczenie jednego oczka zwyczajnie zwiększa komfort. Jeśli ja swojego DW-6600/6900 zapnę "na sztywno", to mnie zwyczajnie zawsze gdzieś uwiera w skórę.

Na odmianę z taką choćby serią 5600 jest o tyle lepiej, że to mniej masywne i mniejsze zegarki, z reguły na nieco miększych paskach - tutaj też z reguły noszę na luźno, ale tak żeby zegarek nie "latał" na ręce. W razie potrzeby mogę jeszcze spiąć pasek o jedną dziurkę ciaśniej, ale z reguły zapinam z takim luzem, jak opisałem powyżej (na wsadzenie palca).


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.