Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

no dobra poszukalem troche i jak dla mnie wcale nie wygladaja te zakupy za granica tak rozowo.

Najtanszy g-9300 znalazlem za 200$, wg dzisjejszego kursu to wychodzi 575pln, czyli "tylko" 25% taniej. Jezeli doliczymy do tego przesylke+cło+ewentulne ubezpieczenie to moze sie okazac ze ta roznica jeszcze sie zmniejszy.

To zegarek z USA wiec licze clo.

W Euro najtanszy znalazlem za 123euro + 15 euro przesylka czyli 574pln, ten byl wyjatkowo tani, bo ceny u innych sprzedawcow oscylowaly w okloicach 190euro czyli 790pln

 

Byc moze zle szukam, ale nie znajduje w tej chwili cen nizszych o 50-100% niz w PL.

 

Jeżeli 25% taniej to nie jest okazja to sorry.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli 25% taniej to nie jest okazja to sorry.

 

 

Ja niestety (stety) też popieram zakupy zagraniczne, przy okazji czowiek trochę język praktyczny poćwiczy :D

 

pozdr.


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli 25% taniej to nie jest okazja to sorry.

 

25% to jest napewno okazja, jezeli w ten sam produkt w dwoch sklepach stacjonarnych ma roznice w cenie nawet 10% to pojde kupic tam gdzie taniej, ale poza cena liczy sie tez fachowa obsluga, mozliwosc przymiarki, obejrzenia czyli to co napisal karakal. I tu jestem sklonny doplacic te 25% bo wiem ze kupie napewno zegarek bez zadnych defektow (rysy, otarcia, zagniecenia) i bede mogl go przymierzyc i jezeli uznam ze mi "nie lezy" to poprostu go nie kupie.

Jak dla mnie warto doplacic te 25% i byc zadowolony z zakupu. No chyba ze ktos woli kupowac w ciemno i w razie niezadowolenia wystawiac zegarek na sprzedaz tracac te 25% B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

RadekQ - Ty chcesz kupic G9300? Jezeli tak,to faktycznie przymierz go w salonie i kup w salonie bo te zegarki maja tendencje do tego ze mozna kupic nówke z "nie dochodzaca" tylną obudowa do dekla - nie przeszkadza to,ale mnie by to drażniło

no i Bryku2 oraz Lawnowerman mają naprawde sporo racji

pozatym,taki sprzedawca internetowy [sprawdzony] tez nie moze pozwolic sobie chyba na sprzedaz bubla bo musi liczyc sie ze zwrotem takowego przedmiotu a to nie jest w jego interesie

 

Blatio dzieki za fotke,fajna kolekcja i na dzien dzisiejszy wieksza niz moja:) no i zgodzic sie z Tobą trzeba jezeli chodzi o urok tych stonowanych kolorów w GW5600 - bo podobną mam w GW5000

 

gonzo04 - jak dla mnie idealny wybór - jezeli cos moge doradzic to kup sobie kiedys jako bonus adaptery i pasek nylonowy,gwarantuje ze sie zauroczysz w tej kombinacji tylko nie kupuj ZULU,kup cos zwykłego z dziurkami bez udziwnień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gonzo04 - jak dla mnie idealny wybór - jezeli cos moge doradzic to kup sobie kiedys jako bonus adaptery i pasek nylonowy,gwarantuje ze sie zauroczysz w tej kombinacji tylko nie kupuj ZULU,kup cos zwykłego z dziurkami bez udziwnień

 

Zastanawiałem się nad zegarkami z paskiem nylonowym jakiś czas temu (myślę, że są wygodne). Choć widziałem już kilka zdjęć właśnie Spika z takim paskiem i średnio mi się to podoba, ale jak masz jakieś źródła gdzie można to zakupić to możesz podać. Może kupie w ciemno jak mojego Spike'a B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

nie wiem jak sie nosi te zegarki z oryginalnymi paskami nylonowymi,ale 5000 lub 5600 z adapterami sprawia wrazenie na nadgarstku jakbys mial pół zegarka..

Dodatkowo lubie to bo nadgarsek nie zalewa sie potem,ale automatyczny minus gdy zamoczysz zegarek.

Jezeli chodzi o wyglad - mi sie osobiscie podoba bo sprawia to wrazenie typowego woła roboczego.

 

-nie miem gdzie kupić w Polsce,sa na ebay i na www.tiktox.co.uk ale szczerze to cena dla kupca Polskiego moze byc zaporowa jak na troche gumy i nylonu..ja swój komplet dostałem w gratisie jak dawno temu kupiłem uzywanego DW5600E i wiem ze ciezko mi sie teraz ponownie przekonac do gumy

-co prawda alternatywa dla gumy moze byc bransoleta kopostowa do tych zegarków ale dla mnie to ona traci tandetą [to moje zdanie]

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakie sa warunki i nie chce sie dowiadywac B) pozatym mam swoje prywatne zdanie na temat tej wojny i naszej obecnosci tam..skoro ZNALEZLI sposób na 'czarne diably' czyt:ROSOMAKI to chyba czas sie wynoscic bo to koniec nietykalnosci...echh,wreszcie bo to moze da cos do myslenia:)

 

00110010000010011001 - to prawdziwa miłosc do dziwiczej bieli?? - biały jest super

swoja droga,moja kolezanka chce koniecznie odkupic odemnie GW200F za 350 funa bo sie w nim zakochała,a natomiast jej mama zakochała sie w GW206K...hehe,mówie kolezance ze jak mi da iPhona 4 to moge ewentualnie rozwazyc zamiane B) a co do jej mamy,hmmm tez pewnie bym sie z nią dogadał hehe i nie wiem czy nie lepiej by sie na tym wyszło B))

 

pisałem o warunkach do obserwacji astronomicznych, niebo jest czyściutkie jak sukienki dziewczynek idących do komunii

nie ma absolutnie zakłóceń cywilizacyjnych, świateł ulicznych, samochodowych, wręcz przeciwnie

mogę z czystym sumieniem stwierdzić że jest CIEMNO JAK W d*pie U MURZYNA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia ze sklepem nywatchstore.com ?

 

Ja mam, i to duże B)

Pisz, chętnie odpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich serdecznie B)

od godziny mam na rece ga 110gb 1ser golden i podnieta powiem wam ze jest ogromna

jest juz puzno wiec ide spac ale napewno tu wroce i pogadamy

pozdrawiam wszystkich na forum B)

kurde chyba pujde spac z g shockem B)

 

Wiem jak to jest...

Pierwszy G-Shock. Pamiętam mój pierwszy model, zaginiony pod prysznicem na WSOWL we Wrocławiu.

Stary, nieosiągalny już AW-560-1B2.

Miłych wrażeń - kiedy drugi??? Ja mam już 8 a lista chyba wciąż nie zamknięta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, panowie wytłumaczcie mi, czy w g-shockach z tough solar jak np. w pokoju gaśnie światło (ogólnie jak jest ciemno), to wtedy tarcza zegarka jest ciągle podświetlana aż do 'przyjścia' światła?

 

oraz

 

jeśli zegarek mający vave ceptor włożę do szuflady np. na godzinę i po godzinie go wyciągnę, to musi upłynąc jakiś czas, żeby się zegarek zsynchronizował, tj. żeby po jakimś czasie od wyciągnięcia z szuflady pokazał, która na osi?

 

oraz

 

założyłem sobie konto na paypal i mam zamiar niedługo sobie jakiegoś g-shocka zamówic z zagranicy (bo o wiele taniej), ale to będzie mój pierwszy zakup zza granicy i tu pytanie do tych, którzy już tak zamawiali, czy nie mieliście jakiś niemiłych przygód z cłem itp.?

 

oraz

 

jakie zagraniczne stronki (sprawdzone) z g-shockami możecie polecic?

 

B)

 

 

Pouczony o odpowiedzialności za składanie fałszywych zeznań odpowiadam.

Polecam http://www.nywatchstore.com/casiogshock.html?page=0&sf=1&sd=a#sortblock

Mam konto na paypalu, korzystam bez uwag.

Z cłem może być tak:

A - zadzwoni do Ciebie pani z Raben, DHL, Servisco, Stolicy, Siódemki...

i zapyta: czy pan zamawiał... bo będzie cło do zapłacenia?

B - nie zadzwoni

Płaciłem cło i cośtamjeszcze za zakupy w CBS, zamówiłem koszulkę i kubek z serialowego NCIS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie jezeli ktos robil testy nadgarstkowe G-SHOCKA GA-100 i GX-56 To prosze o rade ktory jest bardziej poterzniejszy:)Chylil bym sie ku GX-56 ale moge sie mylic.Podobaja mi sie obydwa ale kupic ewentualnie moge tylko jeden WIEKSZY WYGRA:)Pozdra all B)

 

Hm...

Ale mi dałeś zagadkę.

Widziałem obydwa, szkoda że nie naraz.

GX-56 może być optycznie większy bo jest kanciasty, jest naprawdę duży.

Mam GA-100, też jest duży.

Ale skoro już dołączyłeś do naszego klubu - KUP DWA B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy89, mnie automatyczna synchronizacja w ciągu roku szkolnego nie jest potrzebna, bo w pracy i tak muszę sobie ręcznie ustawiać zegarek do dzwonka w szkole. Za to teraz przez wakacje korzystam z Wave Ceptora w swoim GW-M5600 i powiem Ci, że czasami jest to przydatne. Na mojej półce stoi 7 różnych Casio, z których tak naprawdę żaden nie chodzi idealnie. Zauważyłem, że 3 z nich przyśpieszają dosłownie o sekundę dziennie, co daje odskok 30 sekund w przód miesięcznie, a rocznie to już robi ponad 6 minut. Pozostałe też przyśpieszają, ale w mniejszym stopniu, po kilku-kilkunastu dniach jednak widać różnicę.

Sterowany radiem GW-M5600-1ER jest dobrym odnośnikiem do sprawdzenia dokładności pozostałych zegarków B)

Jeśli komuś rzeczywiście zależy na dokładności, to jednak Wave Ceptor okazuje się bardzo dobrym rozwiązaniem.

 

U mnie zegarek synchronizuje się prawie codziennie o 3:02, raz tylko zrobił to o 3:05.

Z tego co mi wiadomo, w tej części Europy zegarek otrzymuje sygnał z laboratorium w Niemczech.

 

Co do funkcji PS (Power Save), to mam ją włączoną, działa ona nie tyle w określonych godzinach, tylko wtedy, zegarek przez około godzinę znajduje się w ciemności - działają wtedy wszystkie funkcje, piknięcia, alarmy, tylko wyświetlacz robi się "martwy" - wszystkie cyferki na nim gasną. PS wyłącza się, gdy zegarek zostanie przez jakiś czas oświetlony, lub gdy wciśniemy jakikolwiek przycisk, albo gdy poruszymy zegarkiem (jeśli posiada czujnik ruchu do włączania automatycznego Illuminatora, jak GW-M5600 właśnie). Dobra funkcja, polecam ją mieć włączoną cały czas.

Oczywiście, żeby jeszcze zaoszczędzić baterię, staram się nie korzystać za często z Illuminatora, a funkcję automatycznego podświetlenia mam wyłączoną, zasadniczo nie mam potrzeby z niej korzystać - z instrukcji zresztą można się dowiedzieć, że jedno podświetlenie tarczy elektroluminescencją zużywa tyle energii, że aby ją odzyskać, zegarek musi być potem przez 5 minut ładowany w świetle słonecznym.

 

I właśnie, wystarczy poczytać instrukcję, żeby uzyskać odpowiedzi na większość pytań dotyczących zarówno TS, jak i WC oraz PS B)

 

 

Wiesz co???

Może przekonać dyrektora szkoły lub dać łapówę woźnej i zsynchronizować zegar szkolny z atomowym???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, poodpisywałem na zaległe posty to teraz kilka słów od siebie.

Dziękuję jednemu z WAS, na razie zachowam jego anonimowość, za pomoc w zakupieniu G-011BD-9AER.

Nie widziałem go jeszcze, bo jestem daleko, nie mniej jednak spodobał mi się tak bardzo że...

 

Do 0101110001010001000100111001 - robisz SUPER zdjęcia.

Mój AW-571 na razie pracuje, reszta czeka w domku, w drodze GDF100-1A, będą testy, sprawozdania.

Nie wspinam się, ale czasem latam chinookiem z otwartą klapą to powinien pokazać zmianę wysokości.

Właśnie - czy ktoś mądry może mi powiedzieć skąd taki zegarek wie, że zmieniła się wysokość a nie ciśnienie?

Nie piję do wysokościomierza w naszym AIR FORCE ONE, domyślam się,

że czynnikiem znaczącym jest prędkość zmiany parametru ciśnienia, ale chcę się upewnić.

 

Kto następny na liście?? Może jakiś czerwony albo biały??

Żółty mam, niebieski... jakoś nie, pod mundur to powinienem nosić zielony albo w kamuflarzu...

 

Pozdrawiam, licznik na 60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem GW-5600J na eBayu w te wakacje. Kupowałem w jakimś sklepie internetowym w USA. Zapłaciłem, ale potem się okazało, że mi zegarek na cle zatrzymali i musiałem jeszcze dodatkowo wysyłać im wydruki z aukcji, potwierdzenie przelewu, itp. Potem na poczcie przy odbiorze musiałem dopłacić ok. 50 zł za cło.

Wynikło to (tak pisało w piśmie) z błędnego wypełnienia formularza wysyłki, czy coś w tym rodzaju.

Być może sprzedawca powinien był zaznaczyć wysyłany przedmiot jako "gift" (podarunek), przez co być może uniknęłoby się cła.

 

Z kolei jak dwa razy kupowałem na eBayu bezel do DW-5700, wysyłka była z Brazylii i za każdym razem było bez problemu.


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek GA-110DR-1A kupowałem przez internet, dzięki UE nie zapłaciłem cła i innych opłat.

Sklep PAXANGA wysłał je w przeciągu 5 dni, darmowa wysyłka powyżej 100 lub 150 euro (brałem dwa).

Już się nie mogę doczekać GDF100-1A...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co???

Może przekonać dyrektora szkoły lub dać łapówę woźnej i zsynchronizować zegar szkolny z atomowym???

 

W sensie, że uważasz że waveceptor to zbędny bajer? Bo nie kumam..

 

A i nadal nie zostałem oświecony, czy w g-shockach za 400-500 tough solar i waveceptor są gorszej jakości niz w tych za ponad 1000zł (np. gw-9300)?

Edytowane przez Nowy89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, zegar atomowy to super sprawa, ja piję do tego, żeby szkolny zegar TEŻ chodził punktualnie.

Niech szkoła go tak ustawi, że zadzwoni zgodnie z czasem atomowym, wtedy nie będzie trzeba kalibrować DOBREGO zegarka pod szkolny.

Edytowane przez inf40890

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem :lol:

Inna sprawa, że mam u siebie 10 różnych zegarków. Jak jeden czy dwa przestawię na czas "szkolny" i będę ich używał w robocie, to mi się nic nie stanie :P


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

dawno mnie nie było a szykuje mi się wydatek

 

zastanawiam się nad zakupem nowego zegarka chodzi mi o to żeby miał;

komps, timer, illuminator, stoper, alarm, wodoszczelny 200m, był w miarę wytrzymały, dobrze by było gdyby szkiełko było mineralne i nie sferyczne, jakieś bajery pod bieganie (ostatnio dużo biegam)

W grę wchodzą trzy modele:

 

1. SGW 200 dla biegaczy oblicza kalorie itp.

plus to to że sam się załącza stoper i mierzy odległości na podstawie kroków

tylko nie kumam co oznaczają te oznaczenia

1V, 1A - chodzi o wersje kolorystyczne ??

ogólnie ciekawe opcje ale ten desing mi trochę nie leży

 

 

2. SGW 100 3V

wodoszczelność 200m, kompas, niezły wygląd i jest nie na pasku z tworzywa tylko na takim parcianym jak mój dw003 więc spoko

do tego wygląd całkiem przyzwoity

 

3. PAS 410B hunting pathfinder ciekawe opcje zwłaszcza ten alarm wibracyjny fazy księżyca, ale z jego wodoszczelnością 50m szybko go utopię..

 

lub coś innego w cenie do 300zł ?

Edytowane przez MikeOl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie, że uważasz że waveceptor to zbędny bajer? Bo nie kumam..

Myśle że przedmówca miał na myśli że Blatio nie będzie musiał nastawiać zegarka do czasu szkolnego, tylko włączy sobie WC i ma spokój. (ten post zajął mi tyle czasu, że już kilka osób zdążyła na to pytanie odpowiedzieć hehe)

 

A wracając do mojego DW-5000SL, to już go mam na ręku :). Normalnie nie mogłem się go doczekać (nie pamiętam żebym na coś tak oczekiwał jak na to, a często robię zakupy przez neta). W końcu nastała długo oczekiwana chwila - WIELKIE OTWARCIE przesyłki i co ... rozczarowanie. Mym oczom ukazała się (po wyciągnięciu siateczek, folii i dokumentów które były luzem a całość zapakowana w pudełku od kartona po paście Signal) czarne pudełko najprawdopodobniej od innego większego modelu G-Shock'a bo zegarek był luźny w gąbce (między deklem a paskiem nie było dodatkowej gąbki). No nic wyciągnąłem pudełko i z niepewnością (nie wiedząc co zastane) otwieram to pudełko. Mym oczą ukazał się mój Spike :) Wielka radość nastała :P

 

Wrażenia:

1. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to jego rozmiary, tyle tu o to się dopytywałem bojąc się że będzie za duży a tu się zdziwiłem, jest stosunkowo mały choć myślę że dla mnie idealny (i pomyśleć, że chciałem jeszcze mniejszego GW-M5600).

2. Jak go wyciągnąłem z pudełka pomyślałem sobie - ciężki, na ręku też go było czuć (od kilku lat nie miałem żadnego zegarka), ale po ok 10-15 min. nawet bardzo go czuć nie ma, wg mnie waga idealna.

3. Materiał: BEZEL - wrażenia w dotyku jak mieszanka dumy z plastikiem - przyjemne połączenie, PASEK - myślałem że tworzywo z którego jest zrobiony będzie bardziej miękki - jest stosunkowo sztywny ale wygodny, a o DEKIELKU chyba nie muszę pisać :)

 

Zegarek zakupiony w TimeTrend, za kwotę 255,50zł sądząc po opakowaniu i zegarku mam wrażenie że ktoś go nosił przede mną. Może dlatego tak tanio... Teraz pytanie do bardziej wtajemniczonych znawców serii 'G', a w szczególności osób które miały styczność ze Spike Lee: Czy nowe sztuki posiadają folię na wyświetlaczu (myślałem że folia na wyświetlaczu to standard)? Czy ta puszka może być oryginalna dla tego modelu (myślałem, że DW-5000SL był pakowany w białe pudełko z mapą Brooklynu i puszcze z logo 40 Acres & A Mule).

A skąd podejrzewam, że mój 'Spajki' nie jest dziewiczy... po braku folii na wyświetlaczu wspomnianej wyżej i na pasku widać odciśnięcia od klamry za 4 dziurą od końca oraz 3 drobne rysy na dekielku.

 

Reasumując, ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego modelu, nie żałuje zakupu choć na TimeTrend się trochę zawiodłem - kupiłem produkt z limitowanej serii, ale tylko zegarek jest limitowany, puszka jest jak od jakiegoś innego modelu - standardowego. Co prawda jak dokonywałem wyboru między GW-M5600, a DW-5000SL to fakt, że DW jest z serii limitowanej brałem na samym końcu; ale sama świadomość posiadania :lol:. Czy po zerwaniu naklejki z dekielka z gwarancją coś się dzieje (Już czytałem w tym poście albo innym na tym forum że NIE, ale dobrze nie pamiętam więc się upewniam)?

 

GALERIA (wszystkie zdjęcia były robione w trakcie rozpakowywania przesyłki):

1. Pudełko

46269228f26c74a0m.jpg

 

2. Puszka i jej zawartość

eb55ffb8e3a6b6e4m.jpg, 3fced4e609203e36m.jpg

 

3. Zegarek

378179dc82bd055bm.jpg, b774799b2a6e22aem.jpg,9b11ad53c587c22cm.jpg, 73d0c64bc40b628dm.jpg, f3de58db78efd170m.jpg, 1422f78b4866fa52m.jpg, c5dee37fa92dd00em.jpg

 

4. Test nadgarstkowy (obwód 17cm)

06eff00d052546d0m.jpg, 5135123974ef5f0am.jpg, e293801bcd458b20m.jpg

 

To chyba tyle na dziś, w późniejszym terminie może wrzucę lepsze (jakościowo i kompozycyjnie) zdjęcia.

Edytowane przez gonzo04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo do G shocków zamawianych w Time Trendzie nie otrzymywałem pudełka

(chlubny wyjątek to Riseman, do którego dostałem pudełko G Shocka, a w środku była puszka z zegarkiem)

,tylko była metalowa puszka z zegarkiem, instrukcja była oddzielnie , razem z gwarancją i paragonem.

Na wyświetlaczu zegarka z serii G Shock nie moa folii.

Ps. Pudełko i tak tylko zagraca miejscu(ewentualnie służy jako rozpałka do kominka), a puszka

jest fajniejsza i pamiętam, że niedawno do tego blaszka trzeba było 20,lub 30 zł dopłacać.

 

Natomiast naklejki możesz zerwać(to z Ce i Zibi), mnie one też denerwowały i je

zniszczyłem, a później zegarek mnie się od podobał(był to negatyw, który na zdjęciu był czytelny,a w rzeczywistości nic nie było na nim widać -GW-056E-4V) i go zamieniłem na innego G bez problemu.

Edytowane przez Takeshi

Casio Gw 9200 Riseman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

TT i nie ma oryginalnego pudełka??? Co jak co,ale to w tymn sklepie powinien byc komplet - bo zegarek i to pudełko to komplet

Nie rozumie jak moga cos takiego sprzedawac - przepraszam ale ja bym to oddał

 

ps.chyba ze to juz normalana procedura ze sprzedaje sie osobno zegarek i osobno pudełko - pisze o DW5000SL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TT i nie ma oryginalnego pudełka??? Co jak co,ale to w tymn sklepie powinien byc komplet - bo zegarek i to pudełko to komplet

Nie rozumie jak moga cos takiego sprzedawac - przepraszam ale ja bym to oddał

Też myślałem, że pudełko i puszka to komplet (pal lich pudełko ale puszka, żeby choć oryginalna była). A co do oddawania, to dopiero co dostałem Spajkego i już mam oddać? Nie, tylko nie to (choć przez myśl mi to przeszło, w końcu nigdzie nie pisało że to niekompletny zestaw ani nikt mnie o tym nie poinformował):) :)

 

A teraz coś z działu CIEKAWOSTKI:

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... Casio G-Shock Perfect Bible 2011. Wiecej info TU

L1060385.jpg

Edytowane przez gonzo04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się polska wersja tej księgi,

a mówi się że w Polsce coraz mniej się czyta......


Casio Gw 9200 Riseman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.