Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy ten 7900 w pomarańczy


GW-1400DU, GW-7900B, GLX-5600, DW-6900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe, cena może okazać się zaporowa :D

Myślę że jakby co to się dogadamy :lol: masz już do niego bezel??jak wygląda po polerce??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła luma :)

Ile trzyma?


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła luma :)

Ile trzyma?

 

To efekt długotrwałego naswietlania ok 20 sek a trzyma dobrze w nocy nie trzeba używać podświetlenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, przyczynia się do oszczędności baterii :)


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

A ja nadal zakochany w tej kolorystyce :) Uwielbiam go! :P

 

 

G-5600A-7-049.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien już się pojawić G-shock GDF-100 BB

Czy wiecie, kiedy będzie do kupienia?

 

post-26239-0-45402100-1332715397_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem w swoich archiwach casio dw 6300 mam pytanie gdzie moge dokupic do niego oryginalny pasek? jezeli ktos jest zainteresowany moge go odsprzedac . Zegarek w pelni sprawny wymaga wymiany baterii i paska stan dobry nie zniszczona koperta kilka rys na szkle moge wyslac zdjecia ale wolalbym znalezc pasek i sie nim cieszyc gdyz przywiozlem go sobie wiele lat temu ze stanow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój nowy nabytek już po 1 teście :rolleyes: co prawda kiepskie foty ale widać zamysł :lol: zegarek oczywiście działa dalej

 

 

 

DSC_1119.jpg

 

DSC_1118.jpg

 

DSC_1113.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój nowy nabytek już po 1 teście :) co prawda kiepskie foty ale widać zamysł :) zegarek oczywiście działa dalej

 

 

 

DSC_1119.jpg

 

DSC_1118.jpg

 

DSC_1113.jpg

 

GW- 2000/2500/3000//3500 znosi takie taesty bez najmniejszego problemu. Mój 3000 leżał w -25 przez 4 doby i jedyne co to się wydarzyło, to nie zsynchronizował bo chłodnia była w głębokiej piwnicy. Ale zachęcam do robienia takich testów.

Edytowane przez mariaczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

GW-2000 jest swietny! zawsze mi sie podobal jego design.

Gratuluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0.1 to dzięki Twoim testom i profi zdjęciom gshocka zdecydowałem się na zakup :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ,

mam pytanie do Was jest jakaś zasadnicza różnica między Casio Riseman GW-9200 -1ER a Csio Riseman gw 9200 1D ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rysiek g-9200D, tak?

jest bez WC

 

a GW-9200 -1ER z WC

Zgadaz się ,sory mój błąd 1D jest bez W czyli rysio g92001D B)

 

różnią się czymś zasadniczo od siebie ?

 

kużwa jakiś niekumaty dziś jestem :)

 

dzięki, WC - jest ok :)

ale z tego co widzę to w grę wchodzi też inna kolorystyka

Edytowane przez sapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

0.1 to dzięki Twoim testom i profi zdjęciom gshocka zdecydowałem się na zakup :)

Gdyby nie Giez to wybralbym wlasnie GW-2000, jakby Ci sie chcialo to napisz jakas recenzje i porob jakies zdjecia.

 

kilka swiezych fotek GS :)

 

giez201.jpg

 

giez202.jpg

 

giez203.jpg

 

giez204.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giez coraz bardziej mi się podoba (szczególnie jak wrzucasz takie fotki). Z drugiej strony G-shock analogowy to jakoś tak nie bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o serii MR -G warte są TEJ ceny ? ani barometru to ni ma ani wskażnika temperatury :) .... troszku drogo jakby nie patrząc w przeliczeniu na każdy gram tytanu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giez coraz bardziej mi się podoba (szczególnie jak wrzucasz takie fotki). Z drugiej strony G-shock analogowy to jakoś tak nie bardzo...

 

Ja też tak myślałem. Zdjęcia mnie coraz to bardziej przekonywały i go w końcu zakupiłem.

I stwierdzam teraz, że to genialny zegarek :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.