Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

W moim g7900 np gdy jest całkiem ciemno podświetlenie jest zielone a gdy jestem w jakimś zacienionym tylko pomieszczeniu,niebieskie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-shock jest tylko jeden ! :P

post-23300-0-07158200-1339073790_thumb.jpg

post-23300-0-84096000-1339073791_thumb.jpg

Edytowane przez selphy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5600-tka rządzi :D

 

A co do koloru podświetlenia, to nie sugerowałbym się różnicą między zdjęciami i filmikami występującymi w necie w stosunku do zegarka trzymanego w ręku na żywo. Przecież powszechnie wiadomo, że zdjęcia i filmiki mogą mieć różny balans bieli, mogą być wykonywane w różnych warunkach oświetleniowych (ot, choćby światło żarowe z reguły dodaje więcej żółci w balansie bieli, zaś jarzeniowe nieco więcej błękitu, itp.) - przez to na jednym zdjęciu podświetlenie może wyjść zielonkawe, a w rzeczywistości może wyglądać na bardziej niebieskawe.


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu,kiedy posiadałem Casio, które miały dosyć duży rozmiar jeśli chodzi o jego wysokość , podciąganie\opuszczanie rękawa koszuli czy kurtki by sprawdzić godzinę było dosyć upierdliwą czynnością i nie lada wyzwaniem czy to podczas jazdy rowerem czy autem.Dlatego zacząłem doceniać Casio ,które posiadają małą wysokość i w miarę opływowy kształt a takim niewątpliwie jest CASIO 5600

Mam nadzieję ,że wiecie o ssssooo mi chozzzzzi ;)

Edytowane przez sapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiemy :) u mnie ostatnio codziennie 5600 na przegubie (umila mi oczekiwanie na powrót GS z serwisu :) )

post-38269-0-14306200-1339096148_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem kiedyś jako przedstawiciel handlowy.Auto,sklep ,auto, wsiadanie ,wysiadanie ,ciągły pośpiech i co chwila lukanie na zegarek by zdążyć na czas ... tak więc wicie ,rozumicie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako przedstawiciel nie pracowałem, ale wyobrażam sobie ;P Ja co prawda w innej branży, ale zerkanie na zegarek i tak często uskuteczniam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja Was bardzo proszę, nie róbcie ze mnie kogoś, kto miesiąc temu miał komunie i jako prezent dostał zegarek. :P

 

Rozumiem, że na filmikach różnica w kolorze illuminatora może być spowodowana np sprzętem, którym owy filmik się kręci.

 

Próbuje to rozgryźć i póki co przy całym szacunku nikt mnie nie przekonał, ale wielkie dzięki Wam wszystkim za odzew.

Edytowane przez kurczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywałeś kiedykolwiek dwa egzemplarze tak w bezpośredniej konfrontacji?

 

Być może na pewnym etapie produkcji Casio stwierdziło, że jednak inny kolor podświetlenia będzie lepiej pasował i po prostu go zmienili. ;) Może do głosu doszło cięcie kosztów i ujednolicili podświetlenie w kilku modelach? Jeśli aż tak bardzo to Cię ciekawi to zawsze możesz przy użyciu numeru seryjnego porównać, czy egzemplarze posiadające inny kolor podświetlenia zostały wyprodukowane w innym okresie, niż Twój. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórze raz jeszcze to co napisałem wcześniej.Kolor nie stanowi dla mnie żadnego problemu, jedyne co mną kieruje w tym

 

wypadku to czysta ciekawość.Pomysł z numerem seryjnym ciekawy, dzięki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurczak mam GW-M5600 1ER , bardzo chwalę sobie w nim podświetlenie , zielone , moim zdaniem przez taki kolor podświetlenia , wyświetlacz jest bardziej czytelny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale,że niby z nieba Tobie ten 5600 spadł? :P

 

Rozumiem, interpretacja zestawień tych 2 zdjęć dowolna B)

 

Nieeee no super, biały to taki sterylny kolor,bardzo higieniczny ;) Wygląda super, zwłaszcza na opalonym ciele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten G-Shock wygląda jak nowy.Pewnie zakładany przy okazji niedzielnej mszy świętej bądź też w sytuacji wyjścia z

 

dziewczyną/żoną na świąteczny obiad do galerii handlowej :P

 

Kolego Sapek, ostatnie zdanie mistrz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Interpretacja tych 2 zdjec jest bialy kolor :)

Zegarek mam od zeszlego roku i nadal jest niemalze w idealnym stanie, jesli go zakladam to wtedy kiedy mam ochote, na krotszy lub dluzszy czas - podobnie zreszta jak z reszta zegarkow.

 

Jest swietny w swej prostocie, myslalem wczesniej aby go sprzedac po jakims dluzszym czasie, ale jednak go sobie zostawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę, że w tak dobrym stanie udało się go utrzymać.Mój 5600 Haze zdążył już pożółknąć. <_<

Edytowane przez kurczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Obchodze sie z nim normalnie jak z kazdym innym zegarkiem, myje go raz dziennie nie zdejmujac z reki pod prysznicem a jesli odkladam go do pudelka to umyje w cieplej wodzie z detergentem, wytre i tyle bez zadnego pedantycznego cackania.

 

Ile czasu masz juz DW‑5600EH‑7, moze pora na gruntowne czyszczenie/wybielanie lub nowy bezel i pasek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW‑5600EH‑7 mam rok czasu.Pożółkły jest pasek od strony wewnętrznej.Masz jakiś dobry sposób na wybielanie?

 

Słyszałem aby go czyścić pastą do zębów lub octem z cytryną.Nie chce wymieniać paska ani bezela bo nie są to 'wady', które mi

 

przeszkadzają co nie oznacza, że nie mogłoby być lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Pasta do zebow jest ok ale na mocne przebarwienia moze byc za slaba, ocet i cytryna to nie wiem.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Perhydrol nie praktykowalem lecz wydaje mi sie ze to moze byc bardzo skuteczne jesli chodzi o wybielanie, zalecam jednak zasiegnac informacji co i jak oraz ostroznosc przed uzyciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee pany ,hola hola z tym myciem białych zegarków ! Teraz na topie jest właśnie biel vintage,tzn pożółkły biały takie coś w rodzaju kości słoniowej, serio, kolorek typu a'la klawisze starego fortepianu \(z kości słoniowej?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pisze do was poniewaz potrzebuje porady. Mianowicie chodzi mi o to,ze chcialabym kupic zegarek dla meza.Ma to byc prezent na urodziny,a ze nie znam sie na zegarkach zbyt dobrze:)potrzebuje fachowej porady:) Znalazlam takie modele:

http://www.casiomarket.pl/product/show/240982?rdir=gwp2&lkst=81965

http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,7990,8005,1088-0-0-GW_2000B_1AER.html

Wizualnie wydaja mi sie atrakcyjne.Co sadzicie o tych modelu?? A moze podsunelibyscie mi jakies inne rozwiazania? Z gory dziekuje za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Witam.

Pisze do was poniewaz potrzebuje porady. Mianowicie chodzi mi o to,ze chcialabym kupic zegarek dla meza.Ma to byc prezent na urodziny,a ze nie znam sie na zegarkach zbyt dobrze:)potrzebuje fachowej porady:) Znalazlam takie modele:

http://www.casiomarket.pl/product/show/240982?rdir=gwp2&lkst=81965

http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,7990,8005,1088-0-0-GW_2000B_1AER.html

Wizualnie wydaja mi sie atrakcyjne.Co sadzicie o tych modelu?? A moze podsunelibyscie mi jakies inne rozwiazania? Z gory dziekuje za pomoc:)

 

pierwszy zegarek jest strasznie duzy,ale to naprawde duzy i jak twój wybrany mam mniejszy nadgarstek i ten zegarek ma byc na kazda okazje czyli praca,dom,ogródek,grill ze znajomymi to jego gabaryt moze mu przeszkadzac..no chyba ze lubi takie olbrzymy

napisz nam czym sie interesuje,

czym sie zajmuje,

czy woli wskazówki czy cyfry i dobrze by było gdybys podała jego wymiar nadgarstka i to czy lubuje sie w duzych zegarkach

i napisz nam na ile mozesz naciagnac budzet:) to jest tez dosc istotne

jezeli lubi wskazówki i ceni sobie elegancje to popatrz na serie GIEZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje sie militariami.Jezeli chodzi czy wskazowki czy cyfry to chyba nie ma znaczenia bo mial i takie i takie.Zalezy mi zeby byl na gumowej albo parcianej bransolecie.Jezeli chodzi o wielkosc...maz nie lubi duzych zegarkow.Chcialabym zeby zegarek byl ,,do wszystkiego,,.Dziekuje za pomoc!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.