Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Kolego to G-shock im każda większa rysa nadaje harakteru :lol: niema się czego bać. U mnie w biurze kilka osób ma właśnie takie zegarki - wyglada to okropnie.

 

Te zegarki jak kilka razy nimi nie traśniesz, zabrudzisz, zamoczysz to same z siebie obrażą się na ciebie i wyłącze :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swoim pierwszym poście witam wszystkich. G-holikiem jestem od prawie roku. Przez ten czas przez moje ręce przewinęło się kilka Casio (nie tylko G). Mam też Mud-koszulkę i G-Mana. Od kilku miesięcy oficjalnie liczę Króle i Mudmany na forum WUS.

 

gshocke.jpg

 

twokingsplusgman.jpg

 

stormtrooper01.jpg

 

sgw03.jpg

 

dro1.jpg

 

Pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale że jaki to ma związek ze skracaniem paska, bo nie bardzo rozumiem. :)

Pewnie chodzi o to, że przy skracaniu paska można go trochę zarysować, ale rozumiem, że da się to zrobić w stu procentach bezinwazyjnie.

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie chyba o to chodziło sokolemuoku, czasami "późnym wieczorem" mam problemy z kojarzeniem. :lol: No ale tego się nie obawiałem, bardziej powstrzymywała mnie niepewność, czy będzie to wyglądało równie estetycznie, jak fabryczna końcówka paska. Jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie się z tym wahałem. :)

 

 

BTW - witamy na forum, Piotrek. Wygląda na to, że mamy już tutaj chyba wszystkich polskich WUS-owców z F17. kurzjak też niedawno dołączył, ale niezbyt często do nas zagląda. "Seven" było na WUS zajęte, więc kojarzysz mnie może jako Tretton. :)

 

A swoją drogą mamy podobny staż jeśli chodzi o G. Tydzień temu minął rok, od kiedy stałem się posiadaczem mojego pierwszego G-Shocka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, na WUS-f17 z Polski są jeszcze Sufler, Selphy, 9010ftw, G-Shock Absorber i 00110010000010011001. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Edytowane przez piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że G-Shock Absorber jest z Polski to nie wiedziałem, choć teraz faktycznie przypomina mi się, że kiedyś coś pisał o Polsce. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swoim pierwszym poście witam wszystkich. G-holikiem jestem od prawie roku.

 

Witam, tylko co tak pozno u nas ;)


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dro1.jpg

 

Pozdrawiam, Piowa

 

OO Takiego miałem, wysiadł po skaczończonej gwarancji podczas roboty na budowie - delikatny model. Od kilku miesiacy śmigam na DW-290 kilka razy miał takie sytuacje że część G mogła by niedać rady :lol:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem swojego GLX'a na negatyw :)

 

Przed:

389397_3688863140792_2014781763_n.jpg

 

I po:

397370_3688862700781_508163295_n.jpg

 

Co o tym myślicie :)?

Edytowane przez bartaleczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

"Przerobiłem swojego GLX'a na negatyw :)...

 

...Co o tym myślicie :)?

 

jak dla mnie bomba bo to chyba pierwszy oficjalny mod :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek niestety stał się trochę mniej czytelny, ale moim zdaniem wygląda lepiej :).

 

Moim zdaniem tez wyglada lepiej. Moze opisz jak zrobiles moda dla przyszlych pokolen.

Moze zrobic osobny topic poswiecony modom? Seven moglby opisac jak skracal pasek, a pewnie tez by inni sie znalezli. Pamietam dyskusje jak usuwac napisy z bezela - bylo pare dobrych rad, mozna by to wszystko zebrac w jeden temat.

Edytowane przez teshima

Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, upatrzyłem sobie G-SHOCK'a G-7710. Na allegro znalazłem dwie ciekawe oferty:

 

http://allegro.pl/zegarek-meski-g-shock-casio-g-7710-1er-i2706339557.html

 

http://allegro.pl/zegarek-casio-g-7710-1er-g-shock-promocja-i2713314181.html

 

Który sprzedawca lepszy, pewniejszy? Gdzie lepsza gwarancja? Jak wiadomo na allegro różnie z nią bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, upatrzyłem sobie G-SHOCK'a G-7710. Na allegro znalazłem dwie ciekawe oferty:

 

http://allegro.pl/zegarek-meski-g-shock-casio-g-7710-1er-i2706339557.html

 

http://allegro.pl/zegarek-casio-g-7710-1er-g-shock-promocja-i2713314181.html

 

Który sprzedawca lepszy, pewniejszy? Gdzie lepsza gwarancja? Jak wiadomo na allegro różnie z nią bywa.

 

Pierwszego sprzedawcy nie znam ale "wygląda" wiarygodnie to firma,natomiast drugi to już sprawdzony sprzedawca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u tego pierwszego sprzedawcy (Worldtrade24) kupowałem raptem kilka dni temu Timexa T49451 i na moje oko wszystko w porządeczku. Szybko, sprawnie, z dobrym kontaktem i informacjami o stanie przesyłki i realizacją zamówienia. Ciężko mi się przyczepić. W pudełku gwarancja, wszystko ok.


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak zamówiłem u Daymon-Trade, dzisiaj przebił lepszą ofertą tego drugiego sprzedawce ;)

 

http://allegro.pl/zegarek-casio-g-7710-1er-g-shock-nowosc-i2718130753.html

 

Zegareczek niebawem u mnie ;). Cholera, coś mi się stało - w przeciągu miesiąca to już czwarty kupiony zegarek :P.

Edytowane przez Jazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giezowaty właśnie wrócił z serwisu - akumulatorek wymieniony.

 

Szkoda tylko, że dekiel i śrubki od paska nie wróciły w takim samym stanie, w jakim je po raz ostatni widziałem, no ale szczerze mówiąc byłem na to przygotowany. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. Niech spróbuje położyć go na boku. :lol:;)

 

To jego własna inwencja, czy miałeś w tym pomyśle swój udział? Znając mojego ojczulka, nie zgodziłby się na przetestowanie swojego G-7700 (pracuje na kilkudziesięciometrowych żurawiach). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak zamówiłem u Daymon-Trade, dzisiaj przebił lepszą ofertą tego drugiego sprzedawce ;)

 

http://allegro.pl/zegarek-casio-g-7710-1er-g-shock-nowosc-i2718130753.html

 

Zegareczek niebawem u mnie ;). Cholera, coś mi się stało - w przeciągu miesiąca to już czwarty kupiony zegarek :P.

Spokojnie , spokojnie objawy jak najbardziej normalne :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojcu nudziło się w pracy, więc postanowił wrzucić swojego Ryśka pod wózek widłowy wiozący kontener :P. Zestaw ważył około 4 ton :).

 

http://www.youtube.com/watch?v=BVfRRU04Seg&feature=plcp

 

 

4 tony to jakbys kantem te wozek zrzucil na niego. a tak t o nawt tony nie bylo a biorac pod uwage gumowe kolo powierzchnie i nacisk to max kilkadziesiat kg :-))))


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.