Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Szajmon o fote to się nie postarałeś :angry:

Sam kaganiec ciekawa rzecz, nie przeszkadza to jakoś w noszeniu albo samym patrzeniu na zegarek?


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie moją niewiedzę ale :

Ten "bull bar" to jest jako element czysto stylistyczny czy ma to czemuś służyć ?

 

Pozdrawiam ,

Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Chciałem zapytać co sądzicie o tym zegarku http://allegro.pl/show_item.php?item=3178693420 czy nie bedzie to czasami jakaś podróbka , zdjęcia troche słabej jakości , warto kupować albo lepiej sobie odpuścić ?? z góry dziękuję za wszystkie opinie .

 

pozdrawiam lucc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odpuścił. Sprzedawca niesprawdzony. Jak można nie zrobić choć jednego dobrego zdjęcia z frontu, tak nie można ocenić czy to oryginał.

Na allegro można kupić klasyk DW-5600 za 250 zeta, nowiusi u sprawdzonego sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Proponuję skontaktować się ze sprzedawcą i ustalić takie rzeczy jak :

- papiery do zegarka - dowód zakupu , gwarancja etc bo kupić jume bez gwarancji i jakichkolwiek papierów się nie opłaca .

-czy będzie możliwy zwrot towaru gdyby coś nie grało .

 

Tak wygląda oryginał :

082752476_082224607ea603fbd61fb1882f2d26ff396662cb1634bf661.jpg

Ten na aukcji jest trochę ciemniejszy co wskazywałoby ,że trochę już był używany.

Lombard to miejsce gdzie zrobią Cię w ch. jak nigdzie indziej ale podrób raczej nie kupują więc pokusiłbym się o stwierdzenie , że to oryginał zaznaczając przy tym odznaczenie punktu pierwszego .

 

IMO Nie warto się w to pchać. Ale spróbować zawsze można - kto nie ryzykuje ten nie ma .

 

Pozdrawiam,

Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy w kazdym gx56 nie ma szans aby akumulatorek byl naladowany na H? Mam juz 2giego, moich 2kumpli ma i wszystkie sa na M. Poza tym oba mi zaparowaly przynajmniej po kilka razy;/


..,.,..,...♫♪♫♪♪♪♫♫♪..,.,,.,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam GX-56 od półtora roku. Cały czas jest na H, z wyjątkiem kilku wyjątkowo pochmurnych jesiennych dni, kiedy był na M. Zaparował kilka razy, po rozkręceniu i przesuszeniu przestał parować. Chyba po prostu niepotrzebnie wciskałem guziki pod wodą i zebrała się wilgoć.

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mne nawet 2x pokazalo sie low, a uzywam go caly czas i nawet jak jestem w ciemnym pomieszczeniu w pracy po 10 godz w pt i sb to chyba nie powinno sie tak dziac prawda?? Co do akumulatorka, to mak wylaczone wszystkie snz sig alm i nawet ps wylaczylem, bo myslalem, ze moze to przez to. Czyli co? Oddac do time trend na gwarancje??

Pozdroo!


..,.,..,...♫♪♫♪♪♪♫♫♪..,.,,.,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS to Power Saving, więc akurat może pomóc na akumulator. Najwięcej prądu zżera podświetlenie (zwłaszcza to włączające sie automatycznie).

 

Proponuję spróbować go porządnie naładować wiosennym słońcem (najlepiej nie przez szybę). W instrukcji jest napisane, że przejście z L do M powinno zająć 20 godzin ładowania, a z M do H 6 godzin. Przez szybę jest to odpowiednio 98 i 27 godzin.

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak dziala PS, ale gdzies wyczytalem, ze przy wlaczonym PS , aku zawsze pokazuje M, ladowalem go ostatnio na wiosennym sloncu ok 6 godz na balkonie lezal przymocowany do barierki. Nic nie pomoglo. Sprobuje go zostawic dzis na dluzej, jak nie pomoze, pomysle o gwarancji.

Dzieki za pomoc:-)


..,.,..,...♫♪♫♪♪♪♫♫♪..,.,,.,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję spróbować go porządnie naładować wiosennym słońcem (najlepiej nie przez szybę). W instrukcji jest napisane, że przejście z L do M powinno zająć 20 godzin ładowania, a z M do H 6 godzin. Przez szybę jest to odpowiednio 98 i 27 godzin.

 

Niezupełnie. 20 godzin z M do H, a kolejne 6 godzin "do pełna" (H jeszcze nie oznacza, że mamy "full").

 

 

Wiem jak dziala PS, ale gdzies wyczytalem, ze przy wlaczonym PS , aku zawsze pokazuje M (...)

 

Nie ma takiej zależności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli dzis caly dzien spedzi na balkonie - zobaczymy co z tego wyjdzie ;]

 

 

dzieki Panowie !!


..,.,..,...♫♪♫♪♪♪♫♫♪..,.,,.,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezupełnie. 20 godzin z M do H, a kolejne 6 godzin "do pełna" (H jeszcze nie oznacza, że mamy "full").

 

Masz rację, przeczytałem na szybko. Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

A ja dziś sobie wrzucę też. Nie pierwszy G. Drugi u mnie. Ale zacny i w nowym kagańcu ;)

gieszok.jpg

Edytowane przez Szajmon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ceną to kogoś poniosło i to nieźle :D

 

 

 

 

wojtekpodolsze

 

Kolorystycznie bajka. Gratulację pierwszego zakupu :)

 

Szajmon,

Kaganiec można założyć tylko na kwadratowego G , yep ?

Edytowane przez Wojtek326

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

 

Szajmon,

Kaganiec można założyć tylko na kwadratowego G , yep ?

 

Można do serii 56xx, mozna do 6900 (tak jak napisał piowa), były jeszcze do jakichś innych G-shoców. Ale ogólnie jest to dość trudne do zdobycia. W przypadku serii 56xx prawie niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, możecie pomóc w określeniu daty produkcji GW-7900B z numerem 202A313J na deklu ?

Edytowane przez zielony991

GW-1400DU, GW-7900B, GLX-5600, DW-6900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.