Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Super, dziękuje. Ciekawe dlaczego tylko w tym jednym z moich G jest wybity numerek na dekielku a w reszcie nie ma.


GW-1400DU, GW-7900B, GLX-5600, DW-6900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te numerki znajdują się tylko na solarach. Casio zaczęło je sukcesywnie wprowadzać mniej więcej w latach 2004-2006, po tym okresie już chyba wszystkie modele z TS je posiadały. GW-1400 najwidoczniej pochodzi z tego właśnie okresu lub wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, rzadko ktoś się chwali podróbami w tym dziale, miła odmiana. :)

Podziwiam Cię za spostrzegawczość :). Dopiero jak napisałeś zacząłem się przyglądać, a tak myślałem - o fajny "G" :lol:

Super, dziękuje. Ciekawe dlaczego tylko w tym jednym z moich G jest wybity numerek na dekielku a w reszcie nie ma.

Pewnie seven to wie :). Ja tylko przypuszczam że wybijane są numerki na g-shockach z bateriami tough solar i w kliku jeszcze specyficznych modelach.

Dopisałem!

K_ _ _a!

seven jest szybszy niż mój post :P

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

(...) i w kliku jeszcze specyficznych modelach.

 

Zgadza się, z tym że w tych modelach które masz na myśli, są to prawdziwe numery seryjne. Chyba że wyposażone są w solar, wtedy można spotkać obydwa systemy numeracji obok siebie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. GW-1400 miał premierę chyba w 2004 roku, tak więc widocznie był tym solarem co jeszcze nie wprowadzili numerka.


GW-1400DU, GW-7900B, GLX-5600, DW-6900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dowiedziałem się dzięki wam że mam podróbkę G-shocka ale to nic nie dużo za niego dałem a każdy myśli że originał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ca...3185885205.html

 

zawodnik jednak nie zna granic z 3800 skoczył na 4200 ... do końca aukcji to pewnie do 10000 dojdzie

Jedyne racjonalne wytłumaczenie ceny jest takie. Koleś sobie kupił zegarek, ale jak żonka go zobaczyła to kazała mu sprzedać, a koleś wystawił za taka cenę żeby nie znaleźć chętnego i przed żonką mieć czyste sumienie:)

Edytowane przez 1TomTom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dowiedziałem się dzięki wam że mam podróbkę G-shocka ale to nic nie dużo za niego dałem a każdy myśli że originał :)

 

Dla mnie to nie byłby żaden powód do dumy, że każdy myśli, że oryginał. Na forum bym się na pewno tym nie chwalił.

 

Poza tym w języku polskim istnieje coś takiego jak znaki przestankowe i wielkie litery na początku zdania, warto z nich korzystać od czasu do czasu :]

Edytowane przez Blatio

CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są G-Shocki za 3000-4000 usd. MRG-8100 albo GWF-T1030.

Ten Frogman z Allegro jest ponad 2 razy za drogi i chyba nikt o zdrowych zmysłach go za tyle nie kupi.

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Frogman z Allegro jest ponad 2 razy za drogi i chyba nikt o zdrowych zmysłach go za tyle nie kupi.

 

 

I zapewne o, to chodzi sprzedawcy z Allegro............to jest manewr taktyczny , względem Jego żony/narzeczonej....:)


Casio Gw 9200 Riseman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od jakiegoś czasu coś takiego gości na nadgarstku. Podobają mi się takie klasyki, jeżeli można tak nazwać ten model.

 

DSC_2302.jpg

 

DSC_2307.jpg

 

DSC_2315.jpg

 

DSC_2329-Edit.jpg

 

No i w roli głównej z maleńśtwem mojej drugiej połówki.

 

DSC_2340.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne zdjęcia. :)

 

Coraz bardziej chodzi mi po głowie, żeby wrócić do tego modelu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Mi również podoba się ten model i w ogóle seria 5600, ale kolejnym nabytkiem będzie Riseman.

Muszę tylko odczekać jakiś czas i znaleźć trochę wolnego grosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też wrzucę fotę G, które ostały się w mojej kolekcji.

 

dsc05241m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne racjonalne wytłumaczenie ceny jest takie. Koleś sobie kupił zegarek, ale jak żonka go zobaczyła to kazała mu sprzedać, a koleś wystawił za taka cenę żeby nie znaleźć chętnego i przed żonką mieć czyste sumienie:)

 

Wątpię. Jak zobaczyła i wiedziała ilo toto kosztuje, znaczy inteligentna, a jak inteligentna, to by kazała zwrócić sprzedawcy.

W koncu jest 10 dni na zwrot od otrzymania przesyłki, to raz.

Dwa - jak kupił za 2, a sprzedać chce za 4 (w zasadzie to już sie chętny znalazł) to też tą nieznaczną różnicę w cenie by zauważyla.

Nie róbmy z kobity rasowej blondynki, a z faceta biednego, uciskanego fana G.

Kupił, od razu wystawił na allegro, sprzedał. Zainwestował dosłownie na kilka dni 2 tys., wyjął 4. Szybki godziwy zarobek, i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw, że się sprzedał. Z ciekawostek na A. jest teraz DW-9800 Wademan po przejściach. 8-) pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przez kilka dni z dużym zainteresowaniem przeczytałem wszystko co koledzy napisali na temat G-shock'ów, kwestii gwarancji , dystrybucji etc, etc. Jako, że planuję zakup modelu GW-9200-1ER (celowałem w G-9300 ale zdecydowała funkcja WC) mam pytanie dotyczące sprzedajacego. Koledzy wskazali jako zaufanego sprzedawcę DAYMON'a, a czy możecie coś powiedzieć o HappyTime? Ich ofera cenowa jest o tyle ciekawa, że w cenie dają 6-cioletnią gwarancję realizowana przez ich serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.