Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

To także zaufany sprzedawca, można śmiało kupować.

 

Dzięki,

spróbuję dziś wynegocjować cenę w Time Trend i jeśli nie będą elastyczni to zamawiam w HappyTime.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian Koniuszko

Kupilem dwa zegarki u nich,sa w porzadku.Jezeli dodatkowo 'polubisz' ich na facebook'u to dostaniesz ekstra 5% rabatu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po krótkiej przerwie.

 

Tak jak pisałem, tak i zrobiłem. Pierwszy G jest już na mojej ręce. Uśmiech na twarzy jest wielki.

Dziękuje wszystkim za pomoc i rady.

Przedstawiam kilka zdjęć "Ryśka"

 

 

20130426170348.th.jpg

20130426170416.th.jpg

20130426170427.th.jpg

20130426170440.th.jpg

20130426170503.th.jpg

20130426170549.th.jpg

20130426170644.th.jpg

20130426170648.th.jpg

20130426170653.th.jpg

20130426170658.th.jpg

20130426170820.jpg

20130426170813.jpg

 

Zakupu dokonałem u allegrowicza bigben_pl. Polecam, lecz czas oczekiwania to nie 2 dni, a tydzień (kurierem).

 

Pozdrawiam

Łukasz F.

Edytowane przez Lukq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegareczek, cały czas się do niego przymierzam, ale jakoś nie mogę się zmoleścić. Powiedz jak się nosi, czy zmieści się np. pod koszulę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koszulę powinien się zmieścić, bo po serii 5600 to moim zdaniem najmniejszy z G. Co do wygody noszenia, to jak dla mnie, Riseman to najwygodniejszy G dla osoby z nadgarstkiem ok 17-18 cm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstępnie przymierzam się do mudmana lub gulfmana, potrzebuję coś w trudne warunki, ale i też żeby na co dzień można było do koszuli założyć, ale ciągle za mną chodzi ten riseman :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobił już ze mną przeszło 100 km od wczoraj. Nie mogę narzekać.Nic nie obciera, nie poci się pod nim.

Z czystym sercem mogę polecić.

 

potrzebuję coś w trudne warunki, ale i też żeby na co dzień można było do koszuli założyć :)

Także tym się kierowałem. Wybór padł na "ryśka". Na pewno nie jest to ostatni G w mojej kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian Koniuszko

Ja mam tę sikorę 8 miesięcy. Dobrze się nosi. Naprawde nie narzekam. Zresztą mam go nawet teraz na ręce :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzedni zegarek (G oczywiście) nosiłem, ze cztery lata, na stalowej bransolecie, teraz potrzebuję czegoś bardziej, jakby to powiedzieć w teren. Jak wygląda strona z sensorem, nie wbija się w rękę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tego problemu. Zegarek użytkuje na rowerze, robiąc sporą liczbę km i nie przeszkadza w niczym.

Naprawdę mogę polecić (też się tego obawiałem, miałem tak z poprzednim Lorusem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między innymi właśnie na rowerze można odczuć niewygodę zegarka ... Szczególnie przy częstym użytkowaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewygodę zegarka? Cóż to ?

Mam kilka G ale odkąd dorwałem G9300GY to nie rozstaję się z nim.Rowerem jeżdżę bardzo często i są to raczej offroad'owe trasy ,więc można poszaleć i jeszcze nigdy nic mi nie przeszkadzało czy to w na rowerku w mieście,poza miastem, podczas pływania,jazdy na motorze czy jakiegokolwiek sportu ( wiadomo koszykówki i siatkówki nie wliczam ).

 

Jeśli chodzi o niewygodę na rowerze to zależy w czym jeździsz.. np. z tym nie ma problemu ale już pod normalną bluzę ciężko go upchać ale z drugiej strony po co-jak wtedy używać zegarka? Rękawiczki na rower czy motor też mu nie przeszkadzają i nic nie obciera,nie uciska.

Jeśli zegarek nosisz bardzo blisko dłoni ( przy kostkach nadgarstka ) to przy ostrej jeździe faktycznie przy zgięciu nadgarstka zegarek się może wbijać ale kto nosi tak zegarek ? btw. rękawice na to nie pozwalają.

 

Pokusiłbym się raczej o stwierdzenie ,że oprócz rękawiczek i plecaka, zegarek to "must have" na rower bo jak inaczej zorientować się z czasem podczas jazdy np. w mieście ?

 

Z żadnym G nie miałem takiego problemu.

 

Pozdrawiam wszystkich,

Wojtek

Edytowane przez Wojtek326

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Jeśli zegarek nosisz bardzo blisko dłoni ( przy kostkach nadgarstka ) to przy ostrej jeździe faktycznie przy zgięciu nadgarstka zegarek się może wbijać ale kto nosi tak zegarek ? btw. rękawice na to nie pozwalają.

Ja tak nosze kazdy zegarek :) rowniez podczas jazdy na rowerze i nic mnie nie uwiera itp.

Kwestia dopasowania zapiecia zegarka na nadgarstku. Nawet G ze stali nie robi mi krzywdy ^_^

Edytowane przez 0.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zegarek nosisz bardzo blisko dłoni ( przy kostkach nadgarstka ) to przy ostrej jeździe faktycznie przy zgięciu nadgarstka zegarek się może wbijać ale kto nosi tak zegarek ? btw. rękawice na to nie pozwalają.

Przeszkadzać to może tylko wtedy jeśli mamy zegarek zapięty za luźno, który zsuwa się z ręki powodując ucisk zgiętej dłoni! Koleżka popsuł tak zegar, przewracając się na glebę wyłamał trzymanie teleskopu z obudowy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jakby ktoś był zainteresowany to:

http://allegro.pl/ca...3212572553.html

 

cena rośnie wraz z temperaturą..

Nie no! Gościu se robi jaja :lol: ale dobrze że przesyłka w cenie :D

Niech ktoś podeśle Mu tą stronkę: http://www.ebay.com/...=item416d27fd25 http://www.ebay.pl/sch/i.html?_trksid=p3907.m570.l1313&_nkw=GF-8230A-4DR&_sacat=0&_from=R40

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden poszedł za 4k to moze znajdzie sie ktos kto kupi za 5k..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden poszedł za 4k to moze znajdzie sie ktos kto kupi za 5k..

Moim zdaniem to ten sam zegarek. Gościu podbija cenę i udaję greka że sprzedają się jak świeże bułeczki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale jak ktoś wcześniej go kupił to allegro i tak sobie naliczy prowizje... (nie wiem jaki to przelicznik ale od 4k to pewnie kilka zł jest)

Pytanie czy opłacają się komuś takie zabiegi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no ale jak ktoś wcześniej go kupił to allegro i tak sobie naliczy prowizje... (nie wiem jaki to przelicznik ale od 4k to pewnie kilka zł jest)

Pytanie czy opłacają się komuś takie zabiegi?

To proste. Zgłaszasz na allegro że transakcja nie doszła do skutku (gościu się rozmyślił) i żądasz zwrotu prowizji :P. Kolega z pracy tak sprzedawał radio na licytacji, nie dał ceny minimalnej a nie chciał puścić za cenę uzyskaną, podbijał cenę z kumpla konta aż w końcu kupił, jego kumpel potwierdził serwisowi że zrezygnował z zakupu :ph34r: i wsio. A ... niby kumpel ten dostał tylko od serwisu ostrzeżenie o nieprzemyślanych zakupach :lol:

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów.

Chciałem zapytać o wielkość i czytelność wyświetlaczy w GW-9200-1 ER i GW-M5610-1ER. Podobają mi się oba, a i cena jest zbliżona. Niestety 5610 nie widziałem na żywo.

Wzrok już nie sokoli. Stąd pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie jest tak źle. Do czytania i komputera zakładam +1,5 <_< . Poza tym obywam się bez nich. Nie miałem okazji porównać ich na żywo

(zegarków).

Edytowane przez wit25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle. Do czytania i komputera zakładam +1,5 <_< ....

(zegarków).

 

No to nie jest najgorzej z tym wzrokiem, nie jest tak źle... Moim zdaniem GW-M5610-1ER jest bardziej czytelny, bo mniej się dzieje na tarczy. W GW-9200 sporo miejsca zajmuje "oko" z wykresem ciśnienia, którego już bez okularów nie przeczytasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.