Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !

Recommended Posts

Maciek a powiedz mi gdzie w sklepie stacjonarnym TT można to w ogóle kupić lub pomacać bo bida straszna dlatego takie oferty :P

W dużych miastach na 3-4 TT jest jeden co ma np. Froga lub MTG a np. MRG nie ma w ogóle, jeden na WER którego tylko na zamówienie mogą do sklepu sprowadzić do zakupu lub przymiarki ;)

Edited by tomaliusz

Ja w zasadzie w ogóle nie wchodzę do sklepów stacjonarnych z zegarkami. Raz zdarzyło mi się być w Jubitomie, aby Froga organoleptycznie poznać. Nawet przez moment rozważałem zakup w tym sklepie, bo sprzedawca jakieś rabaty oferował, ale jak zobaczyłem, że cena GWF-D1000 przekracza 5k PLN, a po rabacie jest nieco niższa, lecz wciąż w okolicach 4800, to otwarcie powiedziałem, że w tej cenie, to przy sprzyjających wiatrach dwa takie mogę mieć.

I nie chodzi o to, że szukam za wszelką cenę jak najlepszych okazji. Mogę zapłacić kilka procent więcej, bo wiem, że fachowa obsługa, utrzymanie sklepu, reklama, wszystko to kosztuje, ale kiedy mówię "ten pasek we Frogu, to z karbonem jest?", a sprzedawca odpowiada "napraaaawdę?", a do tego chce ode mnie jakieś niebotyczne kwoty, to dla mnie wybór jest prosty ;)

Chociaż muszę przyznać, że Jubitom w mojej okolicy nawet nieźle zaopatrzony jest w G-Shocki: kilka Frogów, GWG i innych, wcale nie tanich zegarków.

Właśnie dlatego są takie oferty przymiarki za hajs, bo gdyby można go było bez problemu przymierzyć to inna sprawa a po drugie jak oni chcą coś w tym sklepie stacjonarnym sprzedać jak większości nie mają na stanie ^_^

No a Jubitom w Twojej okolicy to wyjątek potwierdzający regułę :D

Akurat sporty wodne i plywanie nawet z fajka na male glebokosci to barometr jest 100 bardziej przydatny niz termometr i kompas. Wlasnie problem w tym ze w G nawet jak kuoisz najwyzszy model to i tak ni3 bedzie mial wszystkiego. W innym elekttonicznym sprzecie tak niema. Brak Baro we frogu jako dla fana zegarkow jest bolesne. Brak baro jako dla osoby troche "bawiacej" sie nad woda to totalna porazka dyskwalifikujaca zegarek.

Ostatnio jeden z moich subskrybentów napisał, że wszystkie mtg nowe na pasku zostały wycofane ze sprzedaży ze względu na krzywo docięte paski oraz, że nie będą wprowadzać na rynek dużej ilości modeli Premium (te które już są, a nie żadne nowości) żeby wyprzedać towar słabo rotujący ciekawe ile w tym prawdy.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Przymiarka za kasę, tego jeszcze nie grali. Mnie bardziej na łopatki rozkłada, jak wchodzę do sklepu i cena za zegarek jest 500 zł, ale ten sam zegarek można u nich kupić przez internet, odebrać osobiście w sklepie i zapłacić 350 zł. Tego to ja już całkowicie nie ogarniam.

a co tu jest nie do ogarniecia?,..to proste jak drut dzisiaj kazda firma jeśli chce nadal istnieć musi prowadzic handel w sieci, wiec tam ceny musza być porownywalne,..a sklepy stacjonarne sa dla takich którzy zapomnieli o imieninach np. wnuka, albo dla takich napalencow co to weszli do sklepu i pod wpływem impulsu stwierdzają ze musza mieć ten zegarek now,juz  teraz wiec dla takich cena może być wyzsza,a lenistwo kosztuje,..sam korzystam  wyłącznie z zakupow w sieci.

GD-350-8 ;)

A z dwóch powyższych MZ 1C (czyli z niebieskimi napisami). Jest znacznie mniej popularna/pospolita (o ile w przypadku tego zegarka można mówić o popularności) i na żywo wygląda naprawdę super.

Edited by clusca

Po usunięciu niebieskich napisów będzie całkiem OK :)

Eee tam - niebieskie napisy stanowią o uroku tego zegarka. :)

GD 350 to tylko w negatywie. Piękna czarna bestia a reszta to takie jakies... pip...i :)

Okolice Grodu Kraka też wysokie

2663acbce134.jpg

Edited by X-Ray

Coś okolice Krakowa mają niskie ciśnienie :P w sercu Grodu Kraka jest tyle
post-92515-0-96296200-1542438188_thumb.jpg

Edited by cichy81