Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !

Recommended Posts

U mnie dalej jest G numer 1 :)

Nie trzymam go w pudełku, bo lubię go mieć pod ręką i lubię gdy zawsze jest zsynchronizowany.

Szybkie wyjście, nie ma czasu na ustawianie mechanika? GPW

Czeka mnie ciężki dzień, czasem wiem, że wrócę dopiero w nocy - GPW

Coś czytelnego, dokładnego i niezawodnego - GPW

A poza tym go lubię :)

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

A jak subiektywnie oceniasz czytelność LCD w tym egzemplarzu? Ja kiedyś nabyłem dwie sztuki GW-M5610-1ER na Amazonie, to czytelność była dramatycznie słaba.

Tomku, nie jest źle ale ...

Przerobiłem kilka sztuk z tego modelu i bywało też lepiej 😉 

Pod pewnym kątem jest żyleta ale w pozostałych już nie jest fajnie i taka kaszka manna.

Oczywiście to w każdym LCD się dzieję ale np. w Risemanie wygląda to o wiele lepiej 😊

No ale przynajmniej jest prosty bo miałem już z WS z krzywo osadzonym modułem ☺️ 

Zdjęcie dla uwagi 

IMG_20201028_175435.jpg

O, no to fajnie, że Ci się w miarę udany egzemplarz trafił. Moje nie były takie szczęśliwe i siłą rzeczy musiały zmienić właściciela.

Słodkich snów 😝

DSC00449p.jpg

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Panowie, mial ktoś  albo ma ga900? Chodzi mi o model z czarna koperta i zoltym paskiem?
Mieć nie mam, ale miałem go w ręku i się nim trochę bawiłem. Jeśli będę w stanie pomóc, to odpowiem na nurtujące Cię pytania.

Biegał ktoś z zegarkiem gbdh100? Mam zagwostke i nie wiem czym jest to spowodowane. Wrzucam sobie tryb „run” i srednio po 5 min zegarek pika pokazuje mi czas na białym tle i włącza stoper od nowa. Później w statystykach czas jest zsumowany i za cholerę nie wiem czemu zaczyna mi w trakcje biegu odliczać na nowo.

Ja nie biegam tylko szybko chodze ale nie miałem problemow z trybem RUN a robiłem pomiary po godzine i dluzej tylko bez GPSa. Mozna nawet robic pauzy przyciskiem run a potem normalnie zapisac.

GBD-H1000-1ER,GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER,GD-400-4ER 

Ja nie biegam tylko szybko chodze ale nie miałem problemow z trybem RUN a robiłem pomiary po godzine i dluzej tylko bez GPSa. Mozna nawet robic pauzy przyciskiem run a potem normalnie zapisac.

Miałem w aplikacji ustawione auto lap na 1km i chyba to jest to. Dałem na off i zobaczę przy kolejnym bieganiu czy się powtórzy

21 godzin temu, kacprzak1991 napisał:

Miałem w aplikacji ustawione auto lap na 1km i chyba to jest to. Dałem na off i zobaczę przy kolejnym bieganiu czy się powtórzy

Właśnie miałem pisać, że pewnie coś z okrążeniami, jak w Garminie się ustawia.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Marcin to jest ten GR co był na OLX ?

13 minut temu, GTB napisał:

Marcin to jest ten GR co był na OLX ?

Napewno nie :)