Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !

Recommended Posts

Lubisz Tomek rotować więc Twoja decyzja. Mi bardzo siadł najczęściej na noc zakładany zegarek. 

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oris, Phoibos, Zelos

Bardzo fajny zegar Tomku, szkoda tylko, że swoje waży, bo właśnie z tego powodu mój srebrny poszedł dalej. Niestety lżej to tylko MRG z tego typu zegarków, a to już konkretny koszt. Chociaż nie ukrywam, że chodził mi ostatnio po głowie MRG-G2000R, ale w porę wylałem sobie kubeł zimnej wody na głowę ;)

Dzień dobry, 

w tematach zegarkowych jestem zielony, także z góry przepraszam jeśli przyjmuję jakieś błędne założenia. Czy na podstawie zdjęć można stwierdzić oryginalność takiego paska? Z tego co zdążyłem ogarnąć jest to pasek do CASIO G-SHOCK DW 6900H 9. Mam rację? Z góry dziękuję za wszystkie opinie. Pozdrawiam 

20210723_200426.jpg

20210723_200543.jpg

20210723_200402.jpg

Pozdrawiam Paweł

14 godzin temu, bajmar napisał(-a):

Dzień dobry, 

w tematach zegarkowych jestem zielony, także z góry przepraszam jeśli przyjmuję jakieś błędne założenia. Czy na podstawie zdjęć można stwierdzić oryginalność takiego paska? Z tego co zdążyłem ogarnąć jest to pasek do CASIO G-SHOCK DW 6900H 9. Mam rację? Z góry dziękuję za wszystkie opinie. Pozdrawiam. 

Pasek do zegarka Fox Fire DW-6900H-9. Raczej oryginał. Ze zdjęć ciężko ocenić. W nieoryginalnych widać po bokach nadlewy gumy, zwłaszcza przy teleskopach i zapięciu.

To ten

8 godzin temu, przemekw napisał(-a):

Pasek do zegarka Fox Fire DW-6900H-9. Raczej oryginał. Ze zdjęć ciężko ocenić. W nieoryginalnych widać po bokach nadlewy gumy, zwłaszcza przy teleskopach i zapięciu.

To ten

Dziękuję za odpowiedź.  Wydaje mi się, że nadlewów nie ma. Pozdrawiam 

Pozdrawiam Paweł

W dniu 2.08.2021 o 22:55, TomG80 napisał(-a):

Rzadko zakładam i zawsze miło się robi, jak siada na ręku.

A nie byłoby milej, gdyby siadał na nadgarstku częściej? Jakby co, to znam taki jeden nadgarstek, który mógłby to zapewnić. ;) 

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł niesioną prądem Wszechświata.

Mam pytanie do kolegów/koleżanek z większym gshockowym stażem:

Kupiłem ostatnio używany GPR 1000 B i zupełnie przypadkiem zerwałem klamrę paska w trawie. Udało mi się odnaleźć "język", teleskop oraz stalową szlufkę, ale nie udało mi się znaleźć tej "ramki". Ceny nowego paska to 450 PLN (absurd), a ja nie chcę wymieniać paska, który jest OK. Czy wiecie gdzie można namierzyć samą klamerkę, ewentualnie czy klamerka od innego modelu będzie pasować ? Każdy inny pomysł mile widziany.

p0SNJRv.jpg 

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oris, Phoibos, Zelos

73912fd26d254050med.jpg

A po lekkim modzie w nocy tak:

e4e7bd68a10f36ddmed.jpg

b2133103f4fc0862med.jpg

Szkoda, że nie ma indeksów jak w gwg 1000...
i solara...
i szafira...
i mb6...
i gps...
i paska cf...
byłby idealny :rotfl: