Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !

Recommended Posts

Godzinę temu, Louis Cypher napisał(-a):

Niebieski AR - nieraz pod pewnym kątem da się uchwycić taki efekt

141D1A36-0DB0-4995-87C7-F646D8D29086.jpeg

smartfon na windows - wyrzuć !!!

Co do Gshockow której do tej pory zarejestrowałem na rękach turystów na wyspie. G9300, GWG1000, GW-M5610, GW-B5600, GBA400 oraz żadnej kosy 😅

gm7rgjN.jpg

Sorry za tragiczną fotkę.

GM-2100

Serio, jestem pod mega wrażeniem tego G-Shocka. Kocur na maxa!🔥

Mam nadzieję, że po weekendzie wpadnie GW-5000-1JF🙈😃

932835FD-3722-4487-9B5B-87F06F4394E1.jpeg

Bezel nie, gumę jak najbardziej. Była wersja GMW-B5000G na gumowym pasku.

Od niczego nie pasuje?

Godzinę temu, Lawnowerman napisał(-a):

Od niczego nie pasuje?

Z tego, co mi wiadomo, to do GMW-B5000 bezel tylko stalowy, bądź tytanowy. Chyba, że na Ali coś wymyślili z plastiku ;)

Godzinę temu, eddi87 napisał(-a):

Panowie,

M5610 

Czy

M5610u

???

Ja bym wybrał stara wersję. Ale ja nie przepadam za tymi diodowymi podświetleniami. Jeżeli Ci to nie przeszkadza, to moduł wydaje się ciekawszy w wersji U.

Edited by clusca

4 minuty temu, rafalmosty napisał(-a):

Czekając na mecz

3F383787-51B8-42E6-980C-D33C2F928E6D.jpeg

Patrz żeby Ci zegarek za dużo nie pociągnął z butelki bo mu cyfry się poprzestawiają !!!

Czy ktoś się orientuje, czy w GBD-H1000 można powyłączać wszystkie te dodatkowe funkcje tak, by został tylko zegar i synchro z gps ? Bez Bluetooth, pomiaru tętna i etc. ? 

4 godziny temu, clusca napisał(-a):

Z tego, co mi wiadomo, to do GMW-B5000 bezel tylko stalowy, bądź tytanowy. Chyba, że na Ali coś wymyślili z plastiku ;)

Ja bym wybrał stara wersję. Ale ja nie przepadam za tymi diodowymi podświetleniami. Jeżeli Ci to nie przeszkadza, to moduł wydaje się ciekawszy w wersji U.

No właśnie moduł..., tylko 99% będzie do pokazywania godziny, nawet do jajek mam jajko co czas odmierza i nie używam timera 🤣

Panowie,

M5610 
Czy
M5610u
???
Grzegorz, GW-M5610 już masz, to może spróbuj GW-M5610U? Ja porównałem oba te modele, ale filmik już pewnie widziałeś. W mojej ocenie podświetlenie to jedyny minus nowego modułu, ale da się z nim żyć, zaś wszystkie pozostałe zmiany moim zdaniem zdecydowanie na plus.

Myślę, że warto poczekać na nowe wersje kolorystyczne, które mają pojawić się niebawem.

3 minuty temu, TomG80 napisał(-a):

Grzegorz, GW-M5610 już masz, to może spróbuj GW-M5610U? Ja porównałem oba te modele, ale filmik już pewnie widziałeś. W mojej ocenie podświetlenie to jedyny minus nowego modułu, ale da się z nim żyć, zaś wszystkie pozostałe zmiany moim zdaniem zdecydowanie na plus.

Myślę, że warto poczekać na nowe wersje kolorystyczne, które mają pojawić się niebawem.

Masz odnośnik do tego co ma być? Lub info? 

2 godziny temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

IMG_20211010_095433.jpg

Mogłeś chociaż nadgarstek przekręcić :) trzy razy to samo zdjęcie :)

Żeby nie było spamu.

Panowie, co oznacza sytuacja w modelu GW-5000, gdy wszystkie trzy wskaźniki naładaowania bateri pojawiają się i znikają co sekunde. Kwestia naładowania bateri ? Wskaźnik miłałem na cały czas na 'hi' - ale prawda, ładowany był z poziomu 'low'

Chce zauważyć że zegarek przebywa daleko od słońca i byłem przekonany, że zaświeci się ikonka CHR, gdy będą problemy z prądem

Kwestia doładowania ?

Ktoś coś ?

Edit:

Ciekawostka jest taka, że ustawiałem alarmy i ówczas zaistniała owa sytuacja, teraz po 5 min, wszystko wrócił do normy.

Czyli wskaźnik znów wskazuje 'hi'

Czy może być przyczyną to, że ustawiając wszystkie cztery alarmy oraz alarm 'snoozy' w tym samym czasie..nadwyrężyłem zapasy energi w baterii i zegarek mnie ostrzegał ?

Edit 2 :

Podobnie zrobiłem w GWF1000, tam miganie wskaźników nie wystąpiło, a musze nadmienić że GWF ma włączoną automatyczna synchronizacje.

Oba zegarki stoją w tym samym miejscu.

Edited by -mrovka-

Miałem tak w Ryśku, jak nadwyrężyłem baterię skacząc po czujnikach i innych ustawieniach na raz.

Na kilkanaście sekund zegarek zawiesił się i migały ikony baterii, coś tam jeszcze było na ekranie ale nie pamiętam.

Wyczytałem w instrukcji że to odzyskiwanie energii po nadmiernym użytkowaniu w krótkim czasie.

Już nigdy więcej nie udało mi się do takiego stanu zegarka doprowadzić choć próbowałem 😉

Edited by tomaliusz

10 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

Miałem tak w Ryśku, jak nadwyrężyłem baterię skacząc po czujnikach i innych ustawieniach na raz.

Na kilkanaście sekund zegarek zawiesił się i migały ikony baterii, coś tam jeszcze było na ekranie ale nie pamiętam.

Wyczytałem w instrukcji że to odzyskiwanie energii po nadmiernym użytkowaniu w krótkim czasie.

Już nigdy więcej nie udało mi się do takiego stanu zegarka doprowadzić choć próbowałem 😉

zadyszki dostał !!! blisko zawalu baterii był !!! nie forsuj go !!! Biedak nie wiedział czego od niego chcesz w tak krótkim czasie ... :) 

Edited by unadarek

20 godzin temu, tomaliusz napisał(-a):

To dobrze kombinowałem.

Mój ma grubo po dekadzie, a dalej potrafi zaskoczyć.

U mnie wszystko działało, mogłem zmieniać tryby.

Tylko te wskaźniki migały, jak przy aktywnym alarmie snoozy

Edited by -mrovka-

W dniu 10.10.2021 o 15:02, tomaliusz napisał(-a):

To chyba jakiś geniusz musiał ją tłumaczyć, albo tłumacz google ;)

Prędzej bym się spodziewał pozyskiwania informacji o stanie naładowania baterii.

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/