Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !

Recommended Posts

Na OLX pojawiają się stareeee MTG warto się w to pchać? Wygląd średni i rocznik solara ma chyba znaczenie? Aż strach kupować używane zegarki :D 

Na OLX pojawiają się stareeee MTG warto się w to pchać? Wygląd średni i rocznik solara ma chyba znaczenie? Aż strach kupować używane zegarki :D

O aku nie martwił bym się szczególnie o ile nie siedzi tam jakiś bardzo archaiczny i niedostepny model. Zazwyczaj jest to CTL1616 dostępny za 36 zł na allegro, który wymieniasz jak zwykłą baterię.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

W ich przypadku to bardziej zwróciłbym uwagę na ich cenę, bo to 270 i 350 jeśli dobrze pamiętam za zegarek w takim stanie to masakra.

Ja nowego kupiłem za 350 a po tygodniu sprzedałem za 300 i to jest uczciwa cena ale za zegarek w stanie bardzo dobrym.

Ci sprzedający myślą, że posiadają niewiadomo co. 100 pln max bym za nie dał.

W ich przypadku to bardziej zwróciłbym uwagę na ich cenę, bo to 270 i 350 jeśli dobrze pamiętam za zegarek w takim stanie to masakra.

Ja nowego kupiłem za 350 a po tygodniu sprzedałem za 300 i to jest uczciwa cena ale za zegarek w stanie bardzo dobrym.

Ci sprzedający myślą, że posiadają niewiadomo co. 100 pln max bym za nie dał.

Zgadzam się i nie dajcie się nabrać na wersję wietnamska :) Edited by murcins

Z tą wietnamska wersją to już koleś grubo przesadził :D Było się z czego pośmiać :D A wiedzieliście, ze gshock założony na łapie wytrzymuje nawet strzały z karabinu?  :o hahaha Ludzie mają fantazje  :lol:  :lol:

OLX jednak ma swoj urok :-p cale stada GA100 i nie dosc ze to samo w sobie wyglada jak kupa to moze ze 2 oryginalne.

Edited by Michał Lipiński

GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Gigant wśród maluchów

GW-5600J

4P6Su9n.jpg

7b02MWk.jpg

Ja już chyba się napatrzyłem na te wszystkie 56xx, że dla mnie dziwnie wyglada kwadrat z "okrojoną" datą. Nie moja bajka, ale gratuluję nabytku!

Edited by pepepatryk

Łatwo wymienić bezel i pasek w GW-M5610? Nie rozszczelni się? Chciałbym dokupić pomarańczowy komplet.

Łatwo wymienić bezel i pasek w GW-M5610? Nie rozszczelni się? Chciałbym dokupić pomarańczowy komplet.

Możesz to zrobić samemu bez utraty gwarancji a tym bardziej szczelności zegarka

Koledzy przez zaglądanie do działu Casio znowu mnie wzięło na jakiegoś G Shocka ;-) ostatniego mialem cos kolo 2 lat temu,ale to było w okresie w którym zegarki szybko mi sie nudziły...i głupi sprzedałem :-\ a teraz chetnie kupiłbym jakiegoś klasyka,tylko na co się zdecydować?! Za dużo tych G ;-)

Na GW-M5610 :)

GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Diego04, jak wrażenia z 5600J ? Bo imho to jeden z najfajniejszych G, a już na pewno najfajniejszy z pięćsześćsetek. Mam do niego straszny sentyment... :)

"I own the watch, the watch does not own me"

Jest spoko,ale nie wiem czy potrzebuje radia i tough solara :P kiedyś miałem g7900 a później zwykłego dw5600.Wolałbym coś tańszego na początek powrotu do g shockow;-)

Mi w kwadracie radio i Solar nie potrzebne :) stawiam na kompletną prostote

Mi w kwadracie radio i Solar nie potrzebne :) stawiam na kompletną prostote

Też tak uważam ale podobają mi się tylko kwadraty z grubymi cyferkami i dobrym kontrastem a te zazwyczaj mają jedno i drugie albo conajmniej TS.

Diego04, jak wrażenia z 5600J ? Bo imho to jeden z najfajniejszych G, a już na pewno najfajniejszy z pięćsześćsetek. Mam do niego straszny sentyment... :)

Robi bardzo pozytywne rażenie. Pierwsze to - jaki duży! :huh:  :)  Chyba największy z serii 56XX

Dobry kontrast wyświetlacza, dobre podświetlenie. Zaskoczeniem było dla mnie ustawienie czasu podświetlenia na 1 lub 3 sek czego jak dotąd nie spotkałem w kwadratach.

Paska nie ocenię bo w trakcie używania przez lata ułożył się już do nadgarstka ale jest grubszy od M5600/5610.

Z minusów to przyciski są głęboko osadzone w kopercie i są na równi z bezelem.

Paski widziałem na allegro. No i faktycznie w porównaniu do 5160 to grubasek :)

Jedyne co mi w nim przeszkadzało to ta pustka w lewym górnym rogu wyświetlacza, śmiało mogli tam wrzucić dzień tygodnia. Ale poza tym rewelacja. Niech się nosi :)

"I own the watch, the watch does not own me"

Paski widziałem na allegro. No i faktycznie w porównaniu do 5160 to grubasek :)

Jedyne co mi w nim przeszkadzało to ta pustka w lewym górnym rogu wyświetlacza, śmiało mogli tam wrzucić dzień tygodnia. Ale poza tym rewelacja. Niech się nosi :)

Fakt widać ta pustkę ale traktuje to bardziej jako rodzaj odmiany czy oryginalności :) Gatki może sobie zmienię.

@jagr wiesz gdzie mogę dostać uszczelkę pod dekiel do niego bo Wujek Gugle w polskich internetach nic nie podpowiedział.

Pytanie Panowie do was, czy opłaca się w cenie do 400-500 brać GA-110?

Napisałem z MEIZU MX4

Dobra cena na ga-110 to okolice 300zl z gwarancją zibi.

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000