Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jarek T

Czym przykleić fragment bransolety?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mały fragment bransolety - zaczep - odkleił się. Czy jest szansa w domowych warunkach na nowo przykleić? Jeśli tak to jakim klejem? Na zdjęciu po prawej widać miejsce gdzie wcześniej był przyklejony. Po lewej druga część zaczepu. W worku strunowym nieszczęsny fragment - cudem znaleziony na podłodze :).

Zegarek Tisell Sub.

post-94916-0-72847500-1537623048_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się odkleił? :D To tak się dzieje w ogóle? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje 50% szans, że gdybyś napisał maila do Tisella z dokładniej zrobionymi zdjęciami uszkodzenia i opisem, to mogliby przysłać Ci nowe zapięcie.

 

W innym przypadku raczej szukałbym samemu nowego zapięcia/bransolety


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje 50% szans, że gdybyś napisał maila do Tisella z dokładniej zrobionymi zdjęciami uszkodzenia i opisem, to mogliby przysłać Ci nowe zapięcie.

 

W innym przypadku raczej szukałbym samemu nowego zapięcia/bransolety

Nie mam doświadczeń z Tisselem, ale wydaje mi się, że warto spróbować i szansa jest większa niż 50% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi. Po kilku mailach przysłali nowe zapięcie. Dodatkowo nie musiałem odsyłać swojego :).

Tak więc temat nie do końca rozwiązany. Co prawda zegarek wraca na rękę, ale w szufladzie poprzednie zapięcie nadal nie sprawne i szkoda, aby uszkodzone tak leżało.

Mam pomysł, aby znaleźć jakiś dobry specjalistyczny klej, no ale wiadomo powierzchnia klejenia mała, a to miejsce narażone jest na duże obciążenia. Może coś na zasadzie spawu by pomogło.

Druga opcja to nagwintować utwór i dać śrubkę, aby przytrzymywała druga część zapięcia. Mam znajomego który pracuje w podobnym fachu więc może coś doradzi.

Może ktoś z Was ma jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak zrobisz to jaka jest szansa, że sie nie rozpadnie i zegarek zostanie uszkodzony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego ryzyka, bo zapięcie jest tak zrobione że nawet jak w tym miejscu nie będzie trzymało to zapięcie się nie otworzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Podzwoń po zakładach spawających czy któryś nie robi punktowego zgrzewania/spawania małych elementów.

Głowa mała, że producent wpadł na pomysł, żeby takie coś w stalowe zapięcie wkleić...


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.