Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

deville

Potrzebna opinia lekarza onkologa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Bliska mi osoba w zeszły czwartek dowiedziała się, że ma guza na trzustce. Lekarze w szpitalu już chyba postawili krzyżyk, bo albo nie chcą się wypowiadać, bo jak to mówią nie są specjalistami (mały szpital powiatowy), albo nic nie mówią, nie chcieli jej przewieźć na oddział onkologiczny

do innego szpitala, na żadne konsultacje itd. Wczoraj wypisali ją ze szpitala. Mam skan wyników i wypisu.

Jeśli ktoś z Was ma wiedzę w takim temacie i miałby czas i chęć spojrzeć w kwity ze szpitala i powiedzieć na czym stoimy i co możemy/ powinniśmy dalej robić byłbym ogromnie wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem to.

Na czytaniu wyników nie znam. Czy jest napisane, a musi być, że to nowotwór złośliwy?

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Poza tym są specjalistyczne fora, nie od zegarków, gdzieś dowiesz się wszystkiego.

Jak masz pytania, to na PW zapraszam

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fora specjalistyczne obstawia żona, ale niewiele tam się dowiedziała, bardziej są opowieści jak u innych przebiegała choroba.

Bardziej zależy ma na informacji co i w jakiej kolejności powinniśmy robić. Jutro będę miał od lekarza rodzinnego kartę DiLO.

Mamy tu różnych ludzi, nie raz czytałem, o poradach lekarskich również tu, więc stąd ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hasło "lekarz" niewiele popycha sprawę. To musiałby być onkolog, gastroenterolog, chirurg specjalizujący się w podanych zakresach.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.