Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

denver47

Moja kobieta mi nie daje...

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy żona mówi, że przesadzasz z iloscią zegarków i pyta się ile masz zegarków wystarczy odpowiedzieć, że mam mniej zegarków niż Ty torebek kochanie☺

 

Tyle, ze nie w kazdym przypadku musi to byc prawda :)


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Moja żona ma zdecydowanie mniej torebek, niż ja zegarków  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Najpiękniejsza i Najukochańsza nie stwarza mi żadnych problemów. Żyjemy w zdrowym, stuprocentowo patriarchalnym związku, w którym Ona może wszystko. Wszystko to, na co ja wyrażę zgodę.  :lol:;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Moja Najpiękniejsza i Najukochańsza nie stwarza mi żadnych problemów. Żyjemy w zdrowym, stuprocentowo patriarchalnym związku, w którym Ona może wszystko. Wszystko to, na co ja wyrażę zgodę.  :lol:;)

Czyli starotestamentowo  :lol: Nice  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczyta i się skończy...

 

 

swoją drogą już jeden komentarz poza wątkiem dostałem taki, że lepiej się tu nie wpisywać z ww. powodu:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwal się, chwal... :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona zrobiła niedawno prawo jazdy. Obiecałem, że kupię dla niej auto. Wymarzył jej się ... volkswagen beetle. Spełniłem życzenie co prawda połowicznie, a za resztę kupiłem sobie używanego Orisa divera. Było nieprzyjemnie, ale skwitowałem to krótko: "ciesz się k *rwa, że masz multiplę za friko. Ja też chciałbym mieć Rolexa submarinera, ale w życiu trzeba iść na kompromisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to skomplikowane, od 1998r zbieram płyty cd a od 2005 tez i winyle. Potem doszła fascynacja sprzętem audio vintage. To była dopiero wojna.W między czasie namiętnie zapijalem się whisky wiec butelek tez parę doszlo. Jak 2 lata temu zakochałem się w zegarkach to żona stwierdziła że to najfajniejsze hobby z innych bo najmniej miejsca zajmuje. O cene nie pyta bo juz wie z doświadczenia ze i tak prawdy nie powiem. Wiec jest całkiem znośnie i kocham ją za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona zrobiła niedawno prawo jazdy. Obiecałem, że kupię dla niej auto. Wymarzył jej się ... volkswagen beetle. Spełniłem życzenie co prawda połowicznie, a za resztę kupiłem sobie używanego Orisa divera. Było nieprzyjemnie, ale skwitowałem to krótko: "ciesz się k *rwa, że masz multiplę za friko. Ja też chciałbym mieć Rolexa submarinera, ale w życiu trzeba iść na kompromisy.

 

Rzeczowo, krótko i na temat, szanuje.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak filmowy twardziel. Ja jestem taki, że wolę aby moja partnerka coś sobie fajnego kupiła.

Biedaku, weź się w garść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wstępnej fascynacji, kupnie pierwszego poważnego używanego mechanika, później sprzedaży go bez strat; na razie szukam.

Najbliżej jestem zakupu Apple Watch 4 :-)

2k to nie 20k... bo myślę też o jakimś JLC.

Ale tak kupić żeby nie stracić przy sprzedaży uwzględniając jakiś przegląd za np. 600zł (ile już płaciłem).

Wymówka zawsze jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja się tym w ogóle nie interesuje. Tylko jak sprzedaję to pyta: znowu coś sprzedałeś.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona zrobiła niedawno prawo jazdy. Obiecałem, że kupię dla niej auto. Wymarzył jej się ... volkswagen beetle. Spełniłem życzenie co prawda połowicznie, a za resztę kupiłem sobie używanego Orisa divera. Było nieprzyjemnie, ale skwitowałem to krótko: "ciesz się k *rwa, że masz multiplę za friko. Ja też chciałbym mieć Rolexa submarinera, ale w życiu trzeba iść na kompromisy.

naprawdę kupiłeś żonie Multiplę? Powinni Ci założyć niebieską kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawdę kupiłeś żonie Multiplę? Powinni Ci założyć niebieską kartę.

 

Smiechy smiechami, ale Multipla to jest naprawde dosc funkcjonalny samochod. Moja matka jezdzila Multipla przez prawie 10lat i bardzo zalowala jak musiala sie jej pozbyc.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawdę kupiłeś żonie Multiplę? Powinni Ci założyć niebieską kartę.

 

Tak i to w wersji cabrio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mam dzisiaj o rana kiepski nastrój. Chyba przez tą pogodę. :)

Chętnie bym się z kimś pokłócił to może by mi się trochę ciśnienie podniosło. 

 

Edit. Ooooo ku....a tematy pomyliłem! :wacko: Wpisałem nie tu gdzie trzeba.  :(


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mam dzisiaj o rana kiepski nastrój. Chyba przez tą pogodę. :)

Chętnie bym się z kimś pokłócił to może by mi się trochę ciśnienie podniosło. 

  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ukochana jest zarażona. Ma kilka zegarków i to dobrych, ale najczesciej nosi mojego moda SKN375

 

gallery-66200-1361-396945.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja zona jadac do pracy podbiera mi gshocki , potem znajduję je w torebce miedzy kluczami , cazkami do paznokci i pilnikami itp - serce wtedy boli...A szczegolnie upodobala sobie Rangemana...


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policzyłem właśnie, na każde sześć moich jeden dla Niej,

I jest gitara  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety są bardzo podstępne i trzeba uważać.

Moja przyklaskuje na każdy, nawet najmniej rozsądny zakup zegarkowy. Gdybym tylko Jej się słuchał, już dawno bym zbankrutował. Trzeba być sprytnym, więc w tajemnicy przed Nią nic nie kupuję...


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.