Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Carlos671

Opinie o CASIO G-SHOCK GAW-100B-1A solar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,zakupiłem na allegro przed chwila zegarek.. bardzo mi sie podoba, pierwszy zegarek który kupuje. Ale po zakupie przeczytalem ze jest na baterie słoneczne co w samej nazwie widać "solar". Jak to wygląda, ile ta bateria wytrzymuje , i czy warto się pakować w taki zegarek czy lepiej zwrócić?

 

Dzieki za wszystkie opinie,wskazówki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solar to nie "baterie słoneczne", tylko akumulator, który ładuje się pobierając energie z panelu solarnego zawartego w tarczy zegarka.

W praktyce nie musisz wystawiac zegarka na bezposrednie działanie promieni slonecznych. Wystarcza zazwyzaj normalne użytkowanie w dzien, w tym również w pomieszczeniach oświetlonych sztucznym światłem.

Taki zegarek predzej Ci sie znudzi, lub zniszczy niż braknie mu energi.Żuwotność takiego akumulatora - minimum 10 lat bodajże, jak nie kilkanaście.

 

Odbierz zegarek, przeczytaj instrukcje, zakładaj i się nim ciesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie  :P 

dziękuje bardzo za szybką i konkretną odpowiedz.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.