Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lawnowerman

Polerowanie kopert i bransolet

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem przyjemność poznać i zobaczyć warsztat jednego z naszych kolegów, który reanimuje koperty i bransolety.

Powiem, ze było to czystą magia - raz zobaczyć go przy pracy a dwa zobaczyć jak zrobić coś z niczego.

 

IMG40951537966818.png

IMG40911537966813.png

 

IMG41061537966787.png

IMG41031537966784.png

IMG41081537966780.png

IMG41011537966779.png

IMG41041537966772.png

IMG41111537966769.png

 

 

IMG41151537966750.png

IMG41161537966750.png

 

 

Brawa dla Konrada Wróblewskiego z Łodzi


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad podsyła mi co jakiś czas zdjęcia zegarków, którymi się zajmuje. Za każdym razem jestem pod ogromnym wrażeniem. Poczynił ogromne postępy i widać, że ma fach w ręku. Pomijając to - bardziej niż w porządku z niego gość, więc zdecydowanie "polecam Allegrowicza"  :P


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna praca. Jestem pod wrażeniem.


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego! Koperty jak nowe. Bardzo jestem ciekawy techniki i narzędzi. Rozumiem że potrzeba czegoś więcej, niż ściereczek Cape Cod? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jaki jest koszt regeneracji takiej kopert, którą pokazałeś w linku...np. dokładnie tej.  ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jaki jest koszt regeneracji takiej kopert, którą pokazałeś w linku...np. dokładnie tej.  ;)

 

A to zależy, od ilości krawędzi, od stopnia degradacji koperty, od tego czy była kiedyś polerowana, ślij fotki na PW to oszacuję orientacyjną cenę, albo zadzwoń jutro jak chcesz więcej rzeczy się dowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Konrad jest jeszcze na Forum


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Konrad miał afro-amerykanina w awatarze...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba kolak

Miał inny nick. Chyba, że zmienił.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam fajną, starą Doxę do garnituru. Zegarek w generalnie pięknym stanie niestety z pewnym mankamentem - ma lekko przygięte ucho. Na oko nie widać, ale standardowy teleskop nie wchodzi i ktoś prawdopodobnie barując się ze zdjęciem paska zostawił ślady na uszach. Koperta ma bardzo ostre krawędzie i bałem się ją oddać do polerowania byle komu. Teraz już wiem, gdzie się z nią pewnego dnia udam, zwłaszcza że do Łodzi mam bardzo blisko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.