Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Schioedtei

Zelos Mako Ocean Teal na bransolecie - recenzja

Rekomendowane odpowiedzi

Aaale to już było…

A może jednak nie? Recenzowałem już ten zegarek jakiś czas temu. Ten?

Tak naprawdę poza nazwą i układem na tarczy niewiele łączy tego Zelosa z tym który nosi moja żona (tak, czyszczę jej go co jakiś czas z patyny i ona nie chce już nosić nic innego).

Wiedząc jak wykonany jest Mako w bronzie i widząc nowe wersje tego zegarka w stali nie musiałem się długo zastanawiać, powiem więcej – gdy zobaczyłem zdjęcie tego modelu na bransolecie od razu nasunęła mi się myśl „to jest to”!.

No i jest – Zelos Mako Ocean Teal na bransolecie.

 

Zelos – microbrand który osiągnął sukces

Myślę, że można to już otwarcie powiedzieć – Elshanowi Tangowi się udało…udało się stworzyć solidną markę zegarków z własnym stylem, świetnie wykonanych a co za tym idzie bardzo dobrze sprzedających się. Obecne kupując niektóre modele w przedsprzedaży możemy być pewni, że ich wartość jako używanego zegarka nie spadnie a czasami wręcz wzrośnie. Elshan Tang doskonale zrozumiał dzisiejszy rynek i wymagania klientów. Zelos to obecnie mój ulubiony microbrand, niecierpliwie czekam na każdy ich kolejny projekt, ale o tym za co najbardziej cenię tą firmę jeszcze nie wspomniałem – co więc sprawia, że tak bardzo ich lubię?

Nieustanny rozwój…

 

Czutaj dalej..

 

 

13-7.jpg


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fajna recenzja! Ja nie przypadkowo po puszczeniu w świat Mako 500, szukając brązu, pomyślałem od razu o Helmsmanie2 od Zelosa. U mnie też dali skórzany pasek Horween, ktory IMO jest bardzo dobrej jakości - na pewno lepszy niż stockowy, jaki miałem w Mako 500. Super, że powiększyli trochę koronkę, bo to w zasadzie jedyna rzecz, która obiektywnie w tym zegarku przeszkadzała, na co zwracali zresztą uwagę różni recenzenci. Widać, że Zelos słucha użytkowników swoich zegarków i to trzeba oczywiście pochwalić  :) Czekam na więcej recenzji  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna recenzja.

Aż dziwne, że dali ciała z bransą, przecież ktoś to powinien przetestować, a może jest jakiś haczyk. Pisałeś do producenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Cóż, jak widać, nie można mieć wszystkiego :-) Znając Zelosa można jednak założyć, że to tylko kwestia czasu i coś poprawią ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy zegarek.

Minusem dla mnie "podwojone" indeksy na 9,12,3 h.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ząbki rekina nie przypadły Ci do gustu? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.