Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Oris Robert Kubica Limited Edition [dostępność, cena]

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji powrotu do Formuły 1 najbardziej utalentowanego polskiego kierowcy wyścigowego - Roberta Kubicy - firma Oris przygotowała dedykowany mu, limitowany do 250 egzemplarzy zegarek.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo tego czerwonego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, fajny, w barwach narodowych jak zawsze kask Roberta, i wreszcie limitka która tak jak Alpina Kukuczka jest limitką w całości a nie tylko dodanym grawerem na deklu jak dotychczasowe Kubice czy Dudki.

Będzie kusił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, fajny, w barwach narodowych jak zawsze kask Roberta, i wreszcie limitka która tak jak Alpina Kukuczka jest limitką w całości a nie tylko dodanym grawerem na deklu jak dotychczasowe Kubice czy Dudki.

Będzie kusił.

Jeśli widziałeś kiedyś pierwsza limitacje Kubicy na vj, to powinienes zobaczyć, że oprócz dedykowanego dekla ma również kompletnie inną tarczę?

post-31273-0-55801400-1538473778_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko widziałem ale miałem i nie była to pierwsza tylko druga. Tarcza jest faktycznie inna niż w pozostałych Podium ale nie ma na niej żadnej wzmianki o Kubicy i o limitacji chyba też nie, tylko na deklu. Kukuczka ma indywidualne kolory, indeksy, tarczę, dekiel - to jest dla mnie prawdziwa limitka a nie grawer który możesz zamówić sobie gratis w wielu sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biała subtarcza sekundy napis "limited edition"? Biało czrwony ring wokół. Inna kolorystyka. Dla mnie to akurat fajniejsza opcja niż podpis na tarczy.

Ale każdy ma przecież swoje preferencje :)

 

Edit: chyba rzeczywiście miałeś drugą edycję, ta jest właśnie pierwsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza od Certiny była kwarcowa. O ile pamiętam DS Action chrono. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza od Certiny była kwarcowa. O ile pamiętam DS Action chrono.

Fakt, to była rzeczywiście druga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biała subtarcza sekundy napis "limited edition"? Biało czrwony ring wokół. Inna kolorystyka. Dla mnie to akurat fajniejsza opcja niż podpis na tarczy.

Ale każdy ma przecież swoje preferencje :)

 

Edit: chyba rzeczywiście miałeś drugą edycję, ta jest właśnie pierwsza?

 

Faktycznie, napis limited edition jest, już nie pamiętałem. W sumie z Kubicowych ta edycja była najfajniejsza, wysokiej jakości zegarek z bardzo dobrym mechanizmem, sprzedałem bo niewygodnie mi leżał ( bardzo pękaty, latał mi po nadgarstku we wszystkie strony ), był głośny i miał nędzną lumę, gorszą ma tylko.... Alpina Kukuczka :)

Tak, pierwsza edycja to było kwarcowe DS Action Chrono ( 720 sztuk - moc bolidu w KM ), druga to mechaniczne Podium Chrono ( 1984 sztuki, rok urodzenia Roberta ) i trzecia znowu kwarcowe DS Action Chrono ( 2000 sztuk, kompletne nieporozumienie ). Wszystkie mają karbonowe tarcze. Podobna do tej Podium wyszła jeszcze limitka dla ówczesnego BMW Sauber F1 Team na bazie tego samego modelu zegarka, z czarno-białą tarczą, w opakowaniu w kształcie nosa bolidu F1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak źle bym tej ds action nie oceniał przynajmniej był kauczuk i bransoleta w zestawie

638f2394e1d85c7db2ee3ad0f43c864e.jpg

 

Oczywiście najfajniejsza była mechaniczna, ale tez cenowo było to wysoko.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten, co wkleiłeś, to była trzecia edycja. 

 

Dla sprostowania Wszystkie edycje limitowane Kubicy, czy Dudka, to nie są wersje tylko z grawerem. Każda ma coś zmienione i takie same zegarki nielimitowane nie są dostępne.


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, ze to byla trzecia edycja, odnioslem sie do komentarza, ze to bylo kompletne nieporozumienie ;)

BTW. to zdjecie mojego egzemplarza.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prywatnie miałem pierwszą i była bardzo fajna. Ciekawostką było to, że Certina wypuściła wtedy edycję limitowaną linii, która jeszcze nie trafiła do sprzedaży. Dopiero po Kubicy pojawiły się zwykłe wersje DS Action. Bardzo pozytywnie wspominam ten zegarek i mimo, że kwarcowy, żałuję, że sprzedałem. Wersja druga (DS Podium), to dla mnie potworek, znacznie przyjemniejsza była limitka BMW Sauber.


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mam wersję drugą i uważam, że jest bardzo fajna, myślę że nawet po tylu latach od premiery, akurat ten projekt się broni. Potworek??? ;)

post-31273-0-27827500-1538576427_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No potworek, potworek, ale powiedzmy, że przyjazny  :D  :D  ;)


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też swego czasu miałem właśnie drugą edycję, i chyba ta Certina była ciekawsza niż nowy ORIS...

 

11078337_1578275629114602_941156083_n.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że Oris w gumach do "Williamsów" używa domieszki z opon z F1?


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.