Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Zegarek Roku 2018 – zwycięzcy

Rekomendowane odpowiedzi

Przed Wami laureaci 9. edycji Zegarka Roku CH24.PL – czyli to, co najciekawszego, najlepszego, najbardziej skomplikowanego i najładniejszego zegarkowa branża zaprezentowała przez ostatnich 12 miesięcy.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certina zegarkiem do 10 000?! Żarty...

Wyboru internautów nawet nie skomentuję. Żałosne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyboru internautów nawet nie skomentuję. Żałosne...

 

Doceniam klasę komentarza, ale z wyborem Internautów jest tak, że decydują internauci - jak sama nazwa wskazuje. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doceniam klasę komentarza, ale z wyborem Internautów jest tak, że decydują internauci - jak sama nazwa wskazuje. Pozdrawiam

Przepraszam jeśli Cię uraziłem. To nie był absolutnie żaden przytyk. Chciałem, przez ten jakże kwiecisty komentarz, zwrócić uwagę na świadomość zegarkową "internautów". Niestety, nijaki zegarek, z byle jakim mechanizmem, bardzo średnio wykonany, wygrywa na przykład z Orisem, Tudorem, nie wspominając o bardziej zacnych markach, o wiele bardziej zasługujących na ten zaszczytny tytuł. Coś jest nie tak. Poprawiając retorykę: Smutne.

Pozdrawiam! Wszystkiego dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile zegarków spośród nominowanych w tej kategorii miałeś okazję przymierzyć lub chociaż zobaczyć przez szybkę?

A co to ma do rzeczy? Jeśli twierdzisz, że Tissot jest lepszy lub chociaż porównywalny z Orisem, Tudorem itd. to Twoja sprawa. Widziałem i miałem na ręce wiele zegarków firm, o których piszę. Wątpię, iż jakimś cudem Tissot je raptem przewyższa od stylistyki, przez część mechaniczną, po jakość wykonania.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że jako Miłośnicy zegarków, patrzymy trochę dalej niż tylko na to na co nas stać. Idąc Twoim tokiem myślenia taki np ja stawiałbym Orisa lub Omegę nad FP Journe'a. Czyż nie byłbym żałosny? Tu nie o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tropem myślenia samochodem roku byłoby za każdym razem Ferrari, Lamborghini czy Porsche a nie np Ford Fiesta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tropem myślenia samochodem roku byłoby za każdym razem Ferrari, Lamborghini czy Porsche a nie np Ford Fiesta...

Niestety nietrafiony przykład, bo samochody wybiera się w segmentach lub przeznaczeniu. Wybór internautów obejmował szerszą kategorię. Zresztą nieważne. Widzę, że się nie dogadamy. Każdy mój post jest jakoś atakowany lub negowany. Przykro. Nie rozumiecie o czym mówię. Jeżeli dla Was wybór firmy, która klepie zegarki maszynowo, od siebie dając jedynie projekt wyglądu końcowego produktu i bazującej na historycznych konotacjach żeby pokazać swoją rangę nie popartą praktycznie żadnym produktem aktualnym, to Wasza sprawa. Ja zdania nie zmienię.

Bo kocham zegarki i smutny dla mnie jest ten wybór. Już nie będę negatywnie Was poruszał moimi wypocinami.

Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nietrafiony przykład, bo samochody wybiera się w segmentach lub przeznaczeniu. 

Niestety nie masz racji, jest ogólny tytuł European Car Of The Year dla wszystkich samochodów wszystkich segmentów. Ferrari i Lamborghini ani razu nie zdobyło tego tytułu, ale Fiat Punto I już tak. No i Porsche 928 raz było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie rozumiecie o czym mówię. Jeżeli dla Was wybór firmy, która klepie zegarki maszynowo, od siebie dając jedynie projekt wyglądu końcowego produktu i bazującej na historycznych konotacjach żeby pokazać swoją rangę nie popartą praktycznie żadnym produktem aktualnym, to Wasza sprawa. Ja zdania nie zmienię.

 

Powyższe, jak to napisałeś "wypociny" tyczą się w takim samym stopniu wspomnianych przez Ciebie Tudora i Orisa.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie masz racji, jest ogólny tytuł European Car Of The Year dla wszystkich samochodów wszystkich segmentów. Ferrari i Lamborghini ani razu nie zdobyło tego tytułu, ale Fiat Punto I już tak. No i Porsche 928 raz było ;)

To internauci wybieraja?

Naprawde nie wiem. Wydawalo mi sie, ze specjalisci dziennikarze w tym z Polski tylko Pertyn, ale moze potem faktycznie internet.

 

Wiadomo ilu internautow oddalo glos w tym chronosowym plebiscycie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doceniam klasę komentarza, ale z wyborem Internautów jest tak, że decydują internauci - jak sama nazwa wskazuje. Pozdrawiam

Nie wiem czy internauci głosować mogą tylko na Waszym portalu ale jeśli tak to chyba nie do końca przypadkowi ludzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy internauci głosować mogą tylko na Waszym portalu ale jeśli tak to chyba nie do końca przypadkowi ludzie

To Zegarek Roku ch24.pl, trudno aby głosowali przez stronę Onet czy Fakt.pl ;)

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Zegarek Roku ch24.pl, trudno aby głosowali przez stronę Onet czy Fakt.pl ;)

Konkursy o naprawdę dużym zasięgu łączą partnerskie media - to normalna praktyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale zegarki są na tyle specyficznym hobby w naszym kraju, że trudno wyobrazić sobie szerokie zainteresowanie tym tematem w innych niż specjalistyczne mediach.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale zegarki są na tyle specyficznym hobby w naszym kraju, że trudno wyobrazić sobie szerokie zainteresowanie tym tematem w innych niż specjalistyczne mediach.

Ja myślę, że partnerstwo z internetowymi mediami auto - moto czy modowymi nie zaszkodziłoby jednym i drugim ale moje pytanie było raczej retoryczne i zmierzało do wniosku że głosowali ludzie którzy korzystają z portalu zegarkowego więc nie do końca są przypadkowi jeśli chodzi o zegarkową świadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.