Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Kwiatek

Zapisy na tour de Forumowy zegarek "kostka" a la JLC Reverso

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Ja się przyznam, że ta rysa na tarczy to moja sprawka B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam pokażę jak wyglądają prawdziwe rysy :)


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Zegarek nabiera takiego charakteru, że Marcin później sprzeda go z taką historią za miliony... Monet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek nabiera takiego charakteru, że Marcin później sprzeda go z taką historią za miliony... Monet :)

 

i wtedy się obudziłeś na jednym z wrocławskich podstolików... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

i wtedy się obudziłeś na jednym z wrocławskich podstolików... :D

...Przytulony do Jaszczura :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kostka wysłana dalej do kolegi @sanik. W poniedziałek będzie u niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można się załapać jeszcze na ten tour ? Ostatni zegarek jaki miałem od Marcina, to ta Vratislavia chrono, zupełnie pierwsza (niebiesko pomarańczowa) ale była za mała na mnie i sprzedałem. Ta kocha wydaje mi się dość spora, nie mam żadnej koperty w tym kształcie a mógłbym mieć :D Mierzył to ktoś z nadgarstkiem 20 cm ???


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia są pozytywne, zegarek pewnie leży na moim, 17cm nadgarstku. Oczywiście nie obyło się bez podmiany paska, ori kompletnie mi nie leży, choć klamra jest na plus.791ecc845e085a867788be2b9d13fcd6.jpg82605d11d34721ead11cce6a6dd6563c.jpg7afaac0b4afa65cc13a780c417e200b4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszystko jasne, dzięki.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można się załapać jeszcze na ten tour ? Ostatni zegarek jaki miałem od Marcina, to ta Vratislavia chrono, zupełnie pierwsza (niebiesko pomarańczowa) ale była za mała na mnie i sprzedałem. Ta kocha wydaje mi się dość spora, nie mam żadnej koperty w tym kształcie a mógłbym mieć :D Mierzył to ktoś z nadgarstkiem 20 cm ???

 

"Wydaje się" to dobre określenie. Jesli Chrono było dla Ciebie za małe to ten zegarek tym bardziej Ci nie podejdzie, szkoda zajmować kolejki ;-). Looknij na Chronograf WZ.1 on jest większy niż dotychczasowe chronografy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek od 23go podróżuje pocztą Polską... Z monitoringu wynika, że jest jeszcze w Warszawie :blink:

Od wtorku w drodze jest :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet drożej w PP. Za paczkę24 zapłaciłem ostatnio bodaj 16,20 pln bo musiałem wysłać pocztą. Złotówkę taniej jest kurier DPD. Odbiera skąd chcesz i nie trzeba jechać na pocztę i stać w kolejce. Prosta sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pomysł z przegrupowaniem był super.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uzywajcie PP. Roznica w kosztach niewielka a wqrw mniejszy.

Mój błąd, przesyłka miał dojść w czwartek, dotąd PP mnie nie zawodziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet drożej w PP. Za paczkę24 zapłaciłem ostatnio bodaj 16,20 pln bo musiałem wysłać pocztą. Złotówkę taniej jest kurier DPD. Odbiera skąd chcesz i nie trzeba jechać na pocztę i stać w kolejce. Prosta sprawa...

 

 Przez sendit wychodzi nawet mniej. Też DPD. W 95% jest na drugi dzień. Poza tym dzwonią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Przez sendit wychodzi nawet mniej. Też DPD. W 95% jest na drugi dzień. Poza tym dzwonią.

 

DPD to 15,39 i własnie sendit miałem na myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za inposta kuriera place 12zł a ponoć można za 11,2zł brutto! . paczkomat tez 12zł. PP działa różnie w zależności od miejsca dostawy. U mnie działa tragicznie, chodź przez lata było ok. 3 razy musiałem sam sę pofatygować na pocztę po paczkę bo leżała tam ponad tydzień a awizo nikt nie wrzucił. Stary listonosz poszedł a emeryturę a następca nie daje sobie rady. Nie wysyłajcie listami poleconymi zegarków.

W dużych miastach nie trzeba nawet warować na kuriera w domu, są punkty nadawania paczkek DPD,GLS,UPS , zapakujesz tam nawet na miejscu paczkę. trzeba się panowie orientować w zachodzących zmianach  na rynku przesyłek. Listo polecony do takich rzeczy to w tej chwili najgorsza opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

za***isty film promujący!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.