Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Kwiatek

Zapisy na tour de Forumowy zegarek "kostka" a la JLC Reverso

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chętnie. Mnie w sumie wystarczy szybka przymiarka - nie muszę brać tej Wratysławii na noc, żeby wyrobić sobie o niej zdanie :)

Napisałem w podstoliku krakowskim. Może ktoś będzie jeszcze chętny.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

Skorygowana część listy, redukująca przejazd W-wa/Kraków i z powrotem oraz umożliwiająca w miarę możliwości przekazywanie z rąk do rąk...

Po uzgodnieniu z bat73,vandit oraz Jerrym Essowym dostałem zgodę Marcina na wejście pomiędzy kolegów z ok. W-wy.

12..

13. poiuyt

14. bat73

15. vandit

16. treidi

17. Jaroslaw Jerry Esowy

18. kkwpk

19. bofff

20. Wolf

21. jaszczur11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Napisałem w podstoliku krakowskim. Może ktoś będzie jeszcze chętny.

Przyjdę.

Panowie - proponuję, żeby w miarę możliwości na spotkanie przynieść posiadane kostki do porównania. Gdyby ktoś przyniósł Reverso byłoby super:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się boicie coś więcej napisać o tym zegarku :o:lol: 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krytyka mile widziana, oczywiście poza elementami o których wspominałem, że zmienią się w produkcji seryjnej czyli koronka i pasek. No i lepsze szlify koperty ( wypolerowanie powierzchni wew )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ja mogę już w sumie napisać, ja zegarek bym kupił! Może nie z tą tarczą, bo ta podobała mi się średnio, miała sporo niedoróbek, ale domyślam się że to prototyp. Przyznam również szczerze, że miałem momenty, że srebrna też jest spoko ;) Koperta nie za duża i idealnie leżała na moim nadgarstku (17 cm) Moje odczucia były bardzo pozytywne, chociaż jak pytałem osób które w ogóle nie są związane zegarkowo, to dla nich ten zegarek był abo dziadkowy, albo damski :D

Minus za pasek, bo jak dla mnie powinien być bardziej elegancki, nie lubię szmaciaków po prostu. 

Ogólnie projekt mi się podoba, bardzo nawet!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę już w sumie napisać, ja zegarek bym kupił! Może nie z tą tarczą, bo ta podobała mi się średnio, miała sporo niedoróbek, ale domyślam się że to prototyp. Przyznam również szczerze, że miałem momenty, że srebrna też jest spoko ;) Koperta nie za duża i idealnie leżała na moim nadgarstku (17 cm) Moje odczucia były bardzo pozytywne, chociaż jak pytałem osób które w ogóle nie są związane zegarkowo, to dla nich ten zegarek był abo dziadkowy, albo damski :D

Minus za pasek, bo jak dla mnie powinien być bardziej elegancki, nie lubię szmaciaków po prostu.

Ogólnie projekt mi się podoba, bardzo nawet!

Uff, a już myślałem, że to tylko moje odczucia co do paska...

Może by dać możliwość wyboru cordura lub jakaś skórka?

Przypomjnijcie mi please czy w uszach pozostało 21 mm??? Jak tak to będzie bez szału z wyborem alternatywnych pasków...

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Waszym zdaniem ten zegarek ma potencjał na garniturowca? Oczywiście po zaopatrzeniu w skórę.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ja tak go właśnie widzę na eleganckim pasku z jakiegoś gada. A tak po za tym mi podoba się ta jasna tarcza z tym szlifem co do koperty nie mam uwag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Waszym zdaniem ten zegarek ma potencjał na garniturowca? Oczywiście po zaopatrzeniu w skórę.

 

No co ty, przecież to typowy diver.  :lol:


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ty, przecież to typowy diver.

Jakby miał złotą kopertę to dresu bym go założył.... :)

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Waszym zdaniem ten zegarek ma potencjał na garniturowca? Oczywiście po zaopatrzeniu w skórę.

Oczywiście, ja właśnie pod takim kątem o nim myślę dla siebie :)

Pasek koniecznie do zmiany, na czarny egzotyk lub gładki czarny lub ciemny brąz. To musi klasycznie wyglądać.

Zresztą wystarczy popatrzyć w necie jak najlepiej prezentuje się u ludzi Reverso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest typowy garniturowiec, a co sobie z niego zrobicie to Wasza sprawa :P Projektowany był jako casual czyli zegarek do koszuli z podwiniętymi rękawami i długich spodni. Paskiem można tutaj dużo zmienić. Ale w standardzie będziemy dawać tą cordurę ( jest ciężej dostępna ) a krokodyla to każdy głupi sobie dokupi ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..głupi sobie dokupi... nie dość, że robi zegarki to jeszcze wierszem pisze.. Leonardo da Vratislavia.. :) ..

Przypomnij ile ma uszach dla "gupich"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co poradzić, jak 20mm było za wąsko a 22 za szeroko. Priorytetem były proporcje połączenia akurat tego wymiaru koperty z paskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co poradzić, jak 20mm było za wąsko a 22 za szeroko. Priorytetem były proporcje połączenia akurat tego wymiaru koperty z paskiem.

I to się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek poszedł dalej do kolejnego użytkownika.

Podziękowania dla Marcina za możliwość obejrzenia i ponoszenia.

Bardzo udany projekt, podobała mi się koperta, super szlif na tarczy, mechanizm nie wiem komu przeszkadza złoty ja nie zwracałem na to uwagi, pasek wiadomo każdy sobie coś innego dobierze.

Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Roman trzeba było mówić, bym podjechał z zegarkiem ;)

Napisz do Marcina, może się zgodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.