Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TheKubizz

Omega, Seiko, Certina - oryginalne?

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/kd1wb/

Witam grono, mam pytanie co do oryginalności czasomierzy - szczególnie interesuje mnie to seiko - może byłby ktoś w stanie podać dokładny ref? Z tego co widzę po kalendarzu jest to wersja na rynek japoński. Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi. Co do omeg - z ciekawości też się dowiem, chociaż obstawiam, że z ryżolandu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie Omegi i to Seiko to oryginały - martwią mnie śmiesznie niskie ceny i czy to w ogóle przyjdzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie Omegi i to Seiko to oryginały - martwią mnie śmiesznie niskie ceny i czy to w ogóle przyjdzie 

To zdecydowanie - jednak jakby ktoś miał blisko, może podskoczyć z odbiorem osobistym - może niewiedza i okazja się trafiła. Mi niestety za daleko podjechać, napisałem uprzejmą wiadomość, czy jest możliwość wystawienia przedmiotów na allegro, ich polityka zwrotów pozwoli się rozprawić jeśli przyszedłby produkt inny niż oferowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuj ale ja nie wierzę w takie okazje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuj ale ja nie wierzę w takie okazje 

Też szczerze w to wątpie, ale dużo to nie kosztuje ;). Dzięki wielki za pomoc i szybką odpowiedź, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuść, zdjęcia Certiny pochodzą z tej aukcji: https://www.ebay.co.uk/itm/202132401808?rmvSB=true  Myślę, że pozostałe ogłoszenia również można uznać za oszustwa.

 

Należy pamiętać, że takie okazje praktycznie nie istnieją :) Widząc tak niską cenę zegarka w stosunku do ceny rynkowej można założyć, że jest to próba oszustwa. Szczególnie, gdy ogłoszenie jest na OLX, a sprzedający posiada konto zaledwie od kilku dni.


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OLX to wylęgarnia takich oszustów - ja szukałem Omegi po zdjęciach ale nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To śliski temat. Ta sama prawdopodobnie osoba wystawia fajne zegarki w bardzo niskich cenach. Ogłoszenia łączy to, że sprzedający ma wpisane kilka małych miejscowości w Małopolsce. W ogłoszeniu nie ma numeru telefonu. Kontakt jest ograniczony jeśli poprosisz o wysyłkę za pobraniem, albo wystawienie na allegro...

 

Coś mi tu nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/kd1wb/

 

Witam grono, mam pytanie co do oryginalności czasomierzy - szczególnie interesuje mnie to seiko - może byłby ktoś w stanie podać dokładny ref? Z tego co widzę po kalendarzu jest to wersja na rynek japoński. Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi. Co do omeg - z ciekawości też się dowiem, chociaż obstawiam, że z ryżolandu.

To ewidentne oszustwo było!!!Już pani "HELI" na olx-ie niema!!!!!

To ewidentne oszustwo było!!!Już pani "HELI" na olx-ie niema!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również prosiłem o wystawienie na allegro, ewentualnie numer kontaktowy - zero odpowiedzi. Ogłoszenia zgłosiłem (zapewne nie tylko ja) i tak jak kolega wyżej napisał, zostały usunięte włącznie z użytkownikiem "Hela". Mam nadzieję, że nikt nie dał się złapać i nie zapłacił "z góry" za zegarki - pozdrawiam i ostrożności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.