Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jestem_w_shocku

Układ wskazówek

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak macie, że podoba Wam się jakaś godzina bardziej od innej? Układ wskazówek na niektórych godzinach jest po prostu mniej ciekawy? Jak dla mnie godz 16.10 jest jedną z ładniejszych, natomiast nie przepadam np. za układem 18:00 :)

 

Pozdrawiam


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie, że podoba Wam się jakaś godzina bardziej od innej? Układ wskazówek na niektórych godzinach jest po prostu mniej ciekawy? Jak dla mnie godz 16.10 jest jedną z ładniejszych, natomiast nie przepadam np. za układem 18:00 :)

 

Pozdrawiam

 

I słusznie i poprawnie.

Gdybyś miał odwrotnie, oznaczałoby to kompleks, niedorozwoju przyrodzenia.  :lol:


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Je to tak...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej żeby wskazówki swoim położeniem nie zakrywały okna daty, rezarwy chodu, czy loga marki

Np tak:77e8ff133273cf9a61c32e2c65cff95e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za układem 6.00 bo muszę wstać do roboty. Natomiast układ 15.00 jest super fajny bo z roboty wychodzę do domu :D

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórzy o 6 piją już kawę w pracy  ;)  wtedy tą nielubianą godziną jest 5.00  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie przepadam za 6:00 więc układ o godzinie 18 odpowiada mi zdecydowanie lepiej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.