Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wskazówka godzinowa

Wesprzyjmy fundację Dziecięce Marzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze!  :)

 

Niedawno od mediabielsko.pl otrzymałem nominację w plebiscycie Absolwent XXI wieku za poczynania zawodowe. Całe życie jestem związany z branżą zegarkową, konkretnie zajmuję się marketingiem dystrybutorów zegarków. Dlatego postanowiłem przyjść z prośbą o głosy do pasjonatów zegarków. Zrzekłem się wszelkich nagród. Każdy za darmo oddany na mnie głos, to złotówka dla fundacji Dziecięce Marzenia. To oczywiste, że wszystkich marzeń nie spełnimy, ale jeśli uda się spełnić choć jedno, to będzie duży sukces. Wystarczy kliknąć w link, a następnie w kwadracik "Zagłosuj". Z góry wszystkim dziękuję za pomoc!

 

https://www.aplikuj.pl/absolwent/kandydat/45/norbert-oruba

 

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji.  :)

 

Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Zagłosowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez albiNOS 01
      Ogłoszono plebiscyt na najpopularniejszego dzielnicowego Dolnego Śląska. Zasady są dosyć proste. Wybieramy swój typ i ślemy smsa o odpowiedniej treści na odpowiedni numer, koszt 2,44 zł. 30 procent dochodu idzie na pomoc rodzinie podinsp. Mariusza Koziarskiego który zginął podczas akcji w Wiszni Małej.
       
      Podam dwa linki, na Dolny Śląsk i konkretnie na Legnicę
       
      Moje prośby są następujące:
       
      Prośba nr 1 Kto może niech wyśle smsa na dowolnego dzielnicowego, zawsze to parę złotych skapnie rodzinie zabitego ateciaka.
       
      Prośba nr 2, jeśli to nie problem, to nie głosujcie na mnie, czyli na Alberta P (Legnica). Bo przecież w tym plebiscycie nie chodzi o to kto ma więcej znajomych, nie taki jest tego cel, a już jak widać moi znajomi ,,zaczynają szaleć" dobrze, że pomagają ale nie zależy mi na wygranej, wręcz jej nie potrzebuję.
       
      Prośba nr 3 jak ktoś może, to proszę o udostępnienie w/w plebiscytu.
       
      Linki:
       
      Dolny Śląsk ogólnie:
       
      http://www.gazetawroclawska.pl/aktualnosci/a/najpopularniejszy-dzielnicowy-dolnego-slaska-zaczynamy-glosowanie,12767779/
       
      Legnica
       
      http://www.gazetawroclawska.pl/dolny-slask/a/najpopularniejszy-dzielnicowy-dolnego-slaska-legnica-i-powiat-legnicki,12770636/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.