Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

premislausg

Jaki pasek do Bambino v4 z granatową tarczą?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Bardzo proszę Was o radę, jaki pasek założyć do Orienta Bambino v4 z tarczą w kolorze granatowym. Chodzi mi głównie o kolor, ale może ktoś z Was mógłby doradzić jakiś konkretny model paska? Jeżeli jest tu posiadacz takiego zegarka i wymieniał w nim pasek, będę wdzięczny za zdjęcia :)

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od tego, jaką rolę ten zegarek ma pełnić. Moim zdaniem te Bambino nie są jakoś wybitnie podatne na paskowe szaleństwa. Jeśli ma robić za zegarek tylko do garnituru, czarny pasek masz w zestawie i nic lepszego nie wymyślisz (chyba, że sama skóra Ci nie pasuje – wtedy kup inny czarny). Trochę luźniej będzie przy czarnym pasku z niebieskim/granatowym przeszyciem lub pasku granatowym. Najbardziej na luzie będzie granatowy pasek z przeszyciem w kolorze dopasowanym do indeksów (żółty, złocisty, pomarańczowy) albo na odwrót – pasek brązowy/koniakowy z jakimś akcentem pasującym do koloru tarczy (lub bez akcentu :)). Przeszycia na całym pasku lub tylko przy uszach (tzw. styl vintage). 

 

A, no i przy tym zegarku zwracaj uwagę na kształt paska. Według mnie 22 mm na całej długości zupełnie się tu nie sprawdza – pasek musi się zwężać do 20 lub 18 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek - jego kolor i materiał - zależy od roli zegarka i od koloru dodatków.

Jeśli zakładasz go do garnituru, to z paskiem skórzanym w kolorze innej galanterii skórzanej (na przykład - pantofli). 

Jeśli zakładasz go do koszuli, to możesz wrzucić na coś mniej formalnego, kolorowy pasek skórzany albo nawet na mesh. Możesz też wybrać pasek tekstylny.

Jeśli zakładasz go - co wątpliwe - do ubioru sportowego - to wybierasz gumę, pasek nato lub bransoletę.


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, oczywiście – przy garniturze kolor paska dopasuj do koloru butów i paska (tego drugiego ;)). Sam mam czarne, więc  taki kolor doradziłem bez specjalnego zastanawiania się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za Wasze odpowiedzi.

Myślałem nad jasnobrązowym paskiem, czy wg Was taki byłby OK? Podobają mi się też paski zamszowe i z nubuku, co sądzicie o takiej opcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja grafitowa jest na pasku z brązowego zamszu, więc może to zagrać. Kwestia dobrania odcienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja grafitowa jest na pasku z brązowego zamszu, więc może to zagrać. Kwestia dobrania odcienia.

Masz może namiary na jakiś sklep, w którym można kupić pasek podobny do tego z wersji grafitowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.