Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

btard

Pilot, <42mm, szafir? do 1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jaki pilot na wątły nadgarstek? Moje wymagania:

 

- max 42mm średnicy

- pilot

- może być kwarcowy

- mile widziane >100M WR

- opcjonalnie szafir

 

Budżet? 1500zł, im mniej, tym lepiej :-)

 

 

Na chwilę obecną wybrałbym Aviator Airacobra P42, jednak chętnie posłucham propozycji. Może ktoś chce się pozbyć jakiegoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za propozycję, za długi l2l :( 

 

Teraz doczytałem, że Aviator jest na rondzie 515, nie chciałbym plastiku w zegarku za 1300zł.

 

Zedytowałem temat, bo w sumie przygarnę również go w automacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na uzywki stenka, stowa, laco....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak zdecydowałem się na Tisella 40mm z szafirem na Miyocie 9015, w tej cenie bezkonkurencyjny. Chciałem brać z Czech, ale 277 eur + 29 euro za wysyłkę to przesada. Zamówiony prosto z Korei, więc teraz najgorsze czekanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na Laco Aachen :) Spełnia Twoje wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałem wtrącić, że googlowałem za Tisellem, żeby się z nim trochę zapoznać, przypadkiem trafiłem na firmę Geckota i... chyba się zakochałem  :wub:

 

2x-k-01-on-vintage-soft-top-a.jpg

 

Miał to ktoś z Was w rękach? Na żywo też takie fajne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na papierze wygląda lepiej niż Tisell. 100M WR zamiast 50M i ETA 2824-2 zamiast Miyoty 905S, chociaż to drugie to już chyba kwestia osobistych preferencji. Tarcza Vintage Black świetna, sunburst IMHO mniej klasyczne, ale świetnie wyglądające. Ogółem cudo  :wub:

 

Jedyny minus to cena. Najtańsza wersja $499 + $15 ship, więc wyjdzie z VATem 2350zł. Tisell z janosikowym zamknie się w 1000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają do wyboru po cztery tarcze typu A i B, więc tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Mi najbardziej robi koperta - połączenie polerowanych oraz szczotkowanych powierzchni, do tego optymalne 40 mm i jeśli na żywo to wygląda tak jak na renderach, to zegarek może być wart swojej ceny.

 

2x-k-01-on-vintage-soft-top-b-.jpg

 

Marka podobno brytyjska, więc jeśli wysyłają z UK, to VAT będzie niższy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecany Stenek pilot sam w sobie fajny i Eta 2824, ale to 44mm, wiec odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak zdecydowałem się na Tisella 40mm z szafirem na Miyocie 9015, w tej cenie bezkonkurencyjny. Chciałem brać z Czech, ale 277 eur + 29 euro za wysyłkę to przesada. Zamówiony prosto z Korei, więc teraz najgorsze czekanie :)

Podaj źródlo zakupu w Korei, proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj źródlo zakupu w Korei, proszę.

http://tisellkr.com

 

Aktualnie z pilotów tylko wersja 40mm jest dostępna, reszta out of stock.

 

Wychodzi 209$ + ewentualne opłaty celne w Polsce. Pewnie będą, bo expressem idzie, więc jakiś kurier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://tisellkr.com

 

Aktualnie z pilotów tylko wersja 40mm jest dostępna, reszta out of stock.

 

Wychodzi 209$ + ewentualne opłaty celne w Polsce. Pewnie będą, bo expressem idzie, więc jakiś kurier :)

Szkoda, myślałem że znalezłeś 43mm ver.B w takim budżecie. Pewnie kupię w końcu tego:  https://www.tisellwatch.com/pilot-watch/tisell-pilot-watch-43-mm/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/168192-fortis/

 

Zainteresuj się tym zegarkiem.

Hmmm. Oferta niezbyt atrakcyjna zważywszy, że jest dodatkowo 10% rabatu ,mieszkam w UK i dodatkowo przesyłka darmowa. Oferta 3x droższa za używany zegarek w porównaniu do nowego:   https://www.jurawatches.co.uk/products/fortis-watch-aviatis-pilot-classic-date-902-20-41-lp10?variant=32348398161&utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=Google%20Shopping&gclid=CjwKCAjwvNXeBRAjEiwAjqYhFkPuxGiAIBXzeiOSQbJfmzf0IBdzOVkacYnNagBXpWa-gIHetgI58BoCHBoQAvD_BwE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Oferta niezbyt atrakcyjna zważywszy, że jest dodatkowo 10% rabatu ,mieszkam w UK i dodatkowo przesyłka darmowa. Oferta 3x droższa za używany zegarek w porównaniu do nowego:   https://www.jurawatches.co.uk/products/fortis-watch-aviatis-pilot-classic-date-902-20-41-lp10?variant=32348398161&utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=Google%20Shopping&gclid=CjwKCAjwvNXeBRAjEiwAjqYhFkPuxGiAIBXzeiOSQbJfmzf0IBdzOVkacYnNagBXpWa-gIHetgI58BoCHBoQAvD_BwE

Ale jesteś pewien, że to ten sam zegar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteś pewien, że to ten sam zegar?

Zewnętrznie wyglądają tak samo/podobnie. Nie widzę dokładnej nazwy ani opisu u sprzedawcy, więc ciężko porównać.

Zewnętrznie wyglądają tak samo/podobnie. Nie widzę dokładnej nazwy ani opisu u sprzedawcy, więc ciężko porównać.

Rzeczywiście nie jest to ten sam zegarek. Dopiero teraz dostrzegam różnicę. Po wpisaniu Fortis Pilot wyskoczył mi te zamieszczony przeze mnie zegarek wyglądający w/g mnie tak samo  i nie zwróciłem uwagi na szczegóły. A do tego zera w funtach mi się pomyliły :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.