Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mario1971

Zegarek dla żony na Gwiazdkę

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam zegarka dla żony na Gwiazdkę. Rozmiar 34-36mm. Z dużymi indeksami i raczej ze złotymi dodatkami. Budżet ok. 15k. Zegarek ma być czytelny i nie za wysoki. Stąd kierunek na mechanizmy kwarcowe. Wpadł jej w oko Tag Heuer 36mm ref. WBG1350.FC6418. Przymierzyła i wyglądał z góry całkiem dobrze. Niestety wg mnie jest trochę za masywny jak na jej rękę. Przymierzała także Omegę De Ville Tresor 36mm. Leżała bardzo dobrze lecz nie miała tego coś... Ostatecznie spodobał jej się model Omegi Constellation Quartz 35mm ref. 123.20.35.60.02.002. Tego konkretnego modelu niestety nie mierzyła. Pytanie, czy warto wydawać 14k na zegarek z mechanizmem kwarcowym czy szukać automatu? Dodam - zegarek musi być nowy! Ps. Dla żony nie ma znaczenia rodzaj mechanizmu. Zegarek ma być czytelny, ładny, zgrabny i tyle!

471e881cbeae7587090ac243aba0c6d3.jpgf4711654fc57da4c5187d5765b098111.jpg

.txt

post-105984-1540035240,2968_thumb.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość waki

Cześć

Moim skromnym zdaniem 14 k PLN zdecydowanie automat.

Tak na szybko

Fajne automaty z Tissota Le Locle Lady czy Doxy il Duka Lady kupisz już w okolicach 2-3 k PLN ...

W okolicach 3-5 k spokojnie jakiegoś Longinesa Le Grande Classique lub Maurice Lacroix z serii Aikon w salonie w automacie nowego kupisz dla żony.

Między 8-12 k PLN Rado dla Pań z serii Hyperchrome w automacie.

Przy 10-13 k pln w Jubitomie widziałem ładne damskie Carl. F Bucherer. w automacie z serii Patravi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 10k masz ciekawe automaty z trytem na tarczy od Ball. Jesli chodzi o wersje na pasku ta sa to krokodylki.

a67ba8bd7f45a753f1df43cd16fb0b1f.jpg58e377c398c455e972f4a9311ada7cc6.jpg8309e7f62b3d0bcf9234bf0980ac7430.jpg3c6af01b7bbe0523a1f8e578071faefb.jpgc9958be475c2881170ad9faa54abe084.jpg

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Moim skromnym zdaniem 14 k PLN zdecydowanie automat.

Tak na szybko

Fajne automaty z Tissota Le Locle Lady czy Doxy il Duka Lady kupisz już w okolicach 2-3 k PLN ...

W okolicach 3-5 k spokojnie jakiegoś Longinesa Le Grande Classique lub Maurice Lacroix z serii Aikon w salonie w automacie nowego kupisz dla żony.

Między 8-12 k PLN Rado dla Pań z serii Hyperchrome w automacie.

Przy 10-13 k pln w Jubitomie widziałem ładne damskie Carl. F Bucherer. w automacie z serii Patravi.

Rado przerobiłem. Nie ten design (jak dla żony). Jeżeli chodzi o markę to musi być coś z przynajmnjej "średniej" półki.

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ball...nie ma złota i odpada.

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz fajna oferte: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/166728-2-x-tag-heuer-dla-pa%C5%84/?hl=tag.

Zgrabny, czytelny, ze złotem, nowy. I zostanie Ci się jeszcze niemało w kieszeni :)

Zapomniałem dodać. Tarcza w miarę gładka/czysta. Jasna lub ciemna. Tresor odpadł ze względu na masę perłową, podobnie jak w Twojej propozycji Tag.

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz jeszcze warto doprecyzować co znaczy złote dodatki :)

Bo np ten https://www.tagheuer.com/en/watches/tag-heuer-carrera-32-mm-war1312-ba0778 wg mnie ma złote dodatki :)

A jaką grubość ma ten Tag?

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie podają w sieci, znalazłem 9-11 mm. Warto podejść do Kruka albo Jubitomu i samemu zobaczyć. Nie jest to jakiś szczególnie trudno dostępny model, możesz znaleźć inne warianty Carrery, ale raczej z grubością będzie podobnie (no może poza wersja z bezelem wysadzanym diamentami). Moją żona ma dość drobną rękę i nie wyglądał przytłaczająco ten zegarek.

 

Btw. Moja żona ma zegarek z cyferblatem z masy perłowej i w normalnym świetle (czytaj nie sklepowym) bardzo dobrze to wygląda, zupełnie nie przeszkadza w odczycie godziny. No ale to tylko moja opinia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie podają w sieci, znalazłem 9-11 mm. Warto podejść do Kruka albo Jubitomu i samemu zobaczyć. Nie jest to jakiś szczególnie trudno dostępny model, możesz znaleźć inne warianty Carrery, ale raczej z grubością będzie podobnie (no może poza wersja z bezelem wysadzanym diamentami). Moją żona ma dość drobną rękę i nie wyglądał przytłaczająco ten zegarek.

 

Btw. Moja żona ma zegarek z cyferblatem z masy perłowej i w normalnym świetle (czytaj nie sklepowym) bardzo dobrze to wygląda, zupełnie nie przeszkadza w odczycie godziny. No ale to tylko moja opinia :)

Żona uparła się jednak na Omegę Constellation Quartz 35mm ref. 123.20.35.60.02.002. Pozostaje mi tylko zamówić go ze Szwajcarii (w Polsce ta ref. niedostępna). O zgrozo, w Jubitomie trzeba wpłacić zaliczkę pod przymiarkę równoznaczną z ostatecznym zakupem zegarka. U Kruka jest lepiej. W przypadku, gdy sikor ci się nie spodoba możesz zrezygnować z zakupu a zaliczka zostanie ci zwrócona w całości. Oczekiwanie do miesiaca. Do Gwiazdki zdążę...

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A córce na dobry początek w te wakacje kupiłem taki zegareczek...made in Swiss. 273b3b8b54fe5c693ad28e9357c13101.jpg

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa zakończona. Będę zamawiał to, co się żonie podoba, Omegę Constellation.

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz najważniejsze zeby osoba obdarowana była szczęśliwa. No i żeby czar na żywo nie prysł.Ta Omega ma jeszcze dodatkowy faktor. Możesz żonie podkradać:) tym bardziej, że na niektórych stronach ta referencja jest opisana jako męska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. 35 mm w dodatku z takim złoceniem męska?! Prędzej córka będzie pożyczać na większe uroczystości.

To teraz najważniejsze zeby osoba obdarowana była szczęśliwa. No i żeby czar na żywo nie prysł.Ta Omega ma jeszcze dodatkowy faktor. Możesz żonie podkradać:) tym bardziej, że na niektórych stronach ta referencja jest opisana jako męska.

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny wybór.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny wybór.

Na razie nie dziękuję. Ma to być prezent gwiazdkowi i wtenczas okaże się, czy wybór był prawidłowy.

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny wybór. Prawdziwa klasyka.

Swoją drogą nie mogę pojąć polityki cenowej damskich zegarków.

Kwarce prawie za cenę męskich automatów z podobnej linii nawet bez złota i diamentów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec tematu. Zegarek dzisiaj zamówiony w Kruku, zaliczka wpłacona. Fajny rabat wynegocjowany. Teraz niech świstaki szybko zrealizują zlecenie...2e98d0122de30982a839df0d442d68c0.jpg

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Zony - fajny zegarek i fajny Mąż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Zony - fajny zegarek i fajny Mąż.

Będzie Pani zadowolona...taką mam przynajmniej nadzieję!

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wybór, też takiego dokonałem kilka lat temu. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wybór, też takiego dokonałem kilka lat temu. ;)

Dzięki! I jak, zegarek jest jeszcze w domu i cieszy oko?

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. U mnie w tym roku też pudełeczko z fajną zawartością czeka na święta :) I też mam nadzieję że będzie Pani zadowolona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.