Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

denver47

Szukam chętnego na zakup z GW-M5610-1ER z watchshop.com

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Przy zakupie dwóch zegarków dostaje się 10% na drugi + użyjemy kodu rabatowego -15%.

To da na ten moment jakieś 86 euro na zegarek - taniej na ten moment nie znajduję.

 

nieoi1O.jpg

 

Czekam na PW do końca tygodnia - jeden zatrzymuję u siebie, drugi wysyłam priorytetem - kosztami wysyłki priorytetem dzielimy się na pół (chyba, ze ktoś z okolicy Katowic to odbiór osobisty).

 

Marek

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu tez niezla cena, nawet odrobine nizej chyba ale to zalezy od kursu w danym dniu. Wpisalem Polske jako kraj wysylki i cena sie nie zmienila. 

 

https://www.amazon.co.uk/Casio-G-Shock-Mens-Watch-GW-M5610-1ER/dp/B001414NT8/ref=sr_1_1_sspa?ie=UTF8&qid=1540280236&sr=8-1-spons&keywords=gw-m5610-1er&th=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIEAKTUALNE, niedługo 2 sztuki GW-M5610-1ER  dołączą do forum :)


Tu tez niezla cena, nawet odrobine nizej chyba ale to zalezy od kursu w danym dniu. Wpisalem Polske jako kraj wysylki i cena sie nie zmienila. 

 

https://www.amazon.co.uk/Casio-G-Shock-Mens-Watch-GW-M5610-1ER/dp/B001414NT8/ref=sr_1_1_sspa?ie=UTF8&qid=1540280236&sr=8-1-spons&keywords=gw-m5610-1er&th=1

 

Dzięki za info - faktycznie 5zł taniej, w każdym razie zdążyłem już zakupić 2 sztuki na poprzedniej stronce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jeszcze chętny? Będę chyba zamawiał, 2 szt wyjdą taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź z Amazon.de lub Amazon.co.uk - wyjdzie cenowo podobnie, czasowo pewnie szybciej a i gwarancja pewniejsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź z Amazon.de lub Amazon.co.uk - wyjdzie cenowo podobnie, czasowo pewnie szybciej a i gwarancja pewniejsza :)

 

zakupiłem razem z mat_44 wczoraj 2 sztuki - DHL w nocy pokonał Reading - Londyn, potem odwiedził Lipsk, a teraz jest już w Katowicach w doręczeniu - to odnośnie szybkości - w Polsce tak szybko mi kurierzy nie przychodzą..

 

odnośnie gwarancji.. sugerujesz, że z watchshop jej nie ma? na stronie piszą, że zegarki przychodzą z międzynarodową gwarancją producenta i mają wbitą pieczęć dystrybutora - jeżeli to prawda to w czym to jest gorsze od Amazonów zagranicznych??

 

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

odnośnie gwarancji.. sugerujesz, że z watchshop jej nie ma? na stronie piszą, że zegarki przychodzą z międzynarodową gwarancją producenta i mają wbitą pieczęć dystrybutora - jeżeli to prawda to w czym to jest gorsze od Amazonów zagranicznych??

 

Marek

Nie twierdzę, że jej nie ma, po prostu nie spotkałem się z gwarancją lepszą niż Amazonu. Nie wypinają się, gdy coś uszkodzi się miesiąc czy dwa po gwarancji. Sam napisałem do nich gdy kupiony towar uszkodził się w 27 miesiącu użytkowania (trzy miesiące po gwarancji) - efekt? Zależy nam na satysfakcji klienta więc proszę, tutaj rabat 50% na zakup kolejnej sztuki. Uszkodzony Kindle? Wysłali nowy, stary miałem odesłać na ich koszt. Zamawiałem LEGO - pudło przyjechało zmasakrowane, a miał to byc prezent dla chrześniaka. Złożyłem reklamacje, wysłali drugi zestaw i poprosili o przekazanie pierwszego do jakiejś placówki. Zawiozłem do domu dziecka :) miła niespodzianka w porównaniu do polskich sklepów, biorąc pod uwagę jakim dużym sklepem jest Amazon.

 

A oprócz tego masz oczywiscie standardową gwarancję producenta.

 

 

Co do czasu dostawy - świetny wynik i dzięki za informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że jej nie ma, po prostu nie spotkałem się z gwarancją lepszą niż Amazonu. Nie wypinają się, gdy coś uszkodzi się miesiąc czy dwa po gwarancji. Sam napisałem do nich gdy kupiony towar uszkodził się w 27 miesiącu użytkowania (trzy miesiące po gwarancji) - efekt? Zależy nam na satysfakcji klienta więc proszę, tutaj rabat 50% na zakup kolejnej sztuki. Uszkodzony Kindle? Wysłali nowy, stary miałem odesłać na ich koszt. Zamawiałem LEGO - pudło przyjechało zmasakrowane, a miał to byc prezent dla chrześniaka. Złożyłem reklamacje, wysłali drugi zestaw i poprosili o przekazanie pierwszego do jakiejś placówki. Zawiozłem do domu dziecka :) miła niespodzianka w porównaniu do polskich sklepów, biorąc pod uwagę jakim dużym sklepem jest Amazon.

 

A oprócz tego masz oczywiscie standardową gwarancję producenta.

 

Kindle to trochę inna sprawa, bo to ich produkt, ale z lego faktycznie fajna sprawa.

 

Dzięki za info.

Pierwszy raz kupiłem coś na watchshop - po poprzednim komentarzu miałem obawy, że może masz jakieś złe doświadczenia z gwarancją z tego sklepu lub jest ona w stylu eglobal - w każdym razie zobaczymy, mam nadzieję, że nie będę musiał korzystać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W żadnym wypadku nie miałem nic złego na myśli. Założyłem, że Amazon będzie szybszy, bo sporo paczek z .de leci do Polski z... Polski. I właśnie docierają na drugi dzień. Ale jak Watchshop im dorównuje to nic tylko się cieszyć z dobrej konkurencji na rynku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kindle to trochę inna sprawa, bo to ich produkt, ale z lego faktycznie fajna sprawa.

 

Dzięki za info.

Pierwszy raz kupiłem coś na watchshop - po poprzednim komentarzu miałem obawy, że może masz jakieś złe doświadczenia z gwarancją z tego sklepu lub jest ona w stylu eglobal - w każdym razie zobaczymy, mam nadzieję, że nie będę musiał korzystać

Na WS Marku jest 2-letnia gwarancja respektowana w serwisie centralnym ZIBI w Sochaczewie.

Tej rocznej z EG ZIBI nie honoruje, bo to nie UE.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na WS Marku jest 2-letnia gwarancja respektowana w serwisie centralnym ZIBI w Sochaczewie.

Tej rocznej z EG ZIBI nie honoruje, bo to nie UE.

 

Dzięki, dobre wiadomości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że w czarny piątek ta kostka pojawi się taniej czy raczej sklepy z zegarkami nie robiły z tej okazji promocji w ubiegłych latach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.