Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Emil/efa116

Zakup seiko

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór wszystkim. Z racji że idą święta ,co roku na święta robię sam sobie prezent w postaci nowego zegarka, poszukuje sklepu z oryginalnymi zegarkami Seiko 5  sport. 
Znalazłem sklep eglobalcentral tam korzystna oferta na SNZG07J1 za 440 zł. Korzystał ktoś z tego sklepu? A może ktoś zna inne sklepy z oryginalnymi Seiko? Najbardziej zależy mi na modelu SNZG07J1 aczkolwiek inne modele również wezmę pod uwagę. Mój budżet to 500 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eGlobal to sprawdzony sklep choć dla świętego spokoju najlepiej płacić PayPalem. Paczka idzie około dwóch tygodni przez UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paypala zakładasz sobie bezkosztowo, podpinasz do niego kartę i hulasz.

Z tym, że opłata za taką transakcję z PayPalem, to jakieś 25 zł, więc nie wiem, czy to się opłaca przy zakupie za 500 zł. (Ja uznaję, że się opłaca: dla świętego spokoju, jak napisał Iras.)


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi. Założę paypal i może najpierw zamówię coś trochę tańszego żeby zobaczyć jak działa ich sklep (wymówka do zakupu jeszcze jednego zegarka :D). Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paypala zakładasz sobie bezkosztowo, podpinasz do niego kartę i hulasz.

Z tym, że opłata za taką transakcję z PayPalem, to jakieś 25 zł, więc nie wiem, czy to się opłaca przy zakupie za 500 zł. (Ja uznaję, że się opłaca: dla świętego spokoju, jak napisał Iras.)

Dla jednego zegarka za pięć stówek nie ma sensu się tak bawić, ale przy większych i częstszych zakupach za granicą warto założyć Revoluta albo inną kartę walutową. Można wtedy koszty przewalutowania zbić niemal do zera.

 

Dziękuje za odpowiedzi. Założę paypal i może najpierw zamówię coś trochę tańszego żeby zobaczyć jak działa ich sklep (wymówka do zakupu jeszcze jednego zegarka :D). Pozdrawiam

Powodzenia! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.