Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kiniol

Przesyłka ze Szwecji

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy parafianie... Czy macie może jakieś doświadczenia, lub znacie sposób jak sprowadzić ze Szwecji zakupione w domu aukcyjnym w Sztokholmie dobra.... Chodzi o lot 6 zegarków kieszonkowych... Nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale nabyłem toto w drodze licytacji i chyba mam problem... :(

Może macie jakiś pomysł?

 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolegę w Szwecji jeśli chcesz nakłonię go abyś miał możliwość wysyłki do niego.

On może wysłać to do Polski. 

Albo przywiezie, ale to bardziej odległa perspektywa, wiosna jakoś. 

I jak to wyślę do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Mogę użyczyć Ci swojego kuriera i zlecić odbiór w Szwecji.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem, na czym polega problem. Wystarczy, żeby sprzedający spakował porządnie wylicytowane zegarki, zamówił kuriera i nadał na podany adres. Szwecja jest w Unii, także odpadają wszelkiego rodzaju cła itp.

 

A może trudność polega na czymś innym, o czym nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za tak liczny odzew... :) Napisałem do polecanej przez dom aukcyjny firmy transportowej, ale cena wysyłki może przekroczyć wartość przedmiotu... Zobaczę co mi odpiszą. Jeszcze raz dzięki :) Będę się odzywał...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem odpowiedź z firmy polecanej przez dom aukcyjny ze Sztokholmu...

"Niestety nie prowadzimy transportu do Polski, życzymy powodzenia w poszukiwaniach..."


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo chciałem podziękować koledze TIK TAK, za pomoc w sprowadzeniu mojego złomu ze Szwecji. Dom aukcyjny mnie trochę olał, ale już wszystko wygląda w porządku...

Jeszcze raz dziękuję...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to pisz!

Chętnie pomogę!

Przy kolejnych zakupach! :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta potop to my tu mamy ale emigrantów! :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem, na czym polega problem. Wystarczy, żeby sprzedający spakował porządnie wylicytowane zegarki, zamówił kuriera i nadał na podany adres. Szwecja jest w Unii, także odpadają wszelkiego rodzaju cła itp.

 

A może trudność polega na czymś innym, o czym nie wiem?

 

Dokładnie jak wyżej - kupowałem GWF-1000 w Szwecji, przesyłka przyszła kurierem w 5 dni, koszt porównywalny jak z każdego innego kraju z UE


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Szwecji wszystko jest troche inne i kosztuje dużo więcej niż nam się wydaje!

Ze powinno kosztować! :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo chciałem podziękować koledze TIK TAK, za pomoc w sprowadzeniu mojego złomu ze Szwecji. Dom aukcyjny mnie trochę olał, ale już wszystko wygląda w porządku...

Jeszcze raz dziękuję...

 

 

Jak cos jeszcze tam ustrzelisz daj znać, jestem w Szwecji kilkanaście razy w miesiącu :)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to pisz!

Chętnie pomogę!

Przy kolejnych zakupach! :D

Dzięki, dzięki, będę pamiętał... :)  W razie "w" będę prosił o poradę...

A dom aukcyjny nie odpowiadał na maile, tylko zaczął naliczać opłaty za magazynowanie... no cóż, też tak można.

Jak cos jeszcze tam ustrzelisz daj znać, jestem w Szwecji kilkanaście razy w miesiącu :)

Dzięki  :)

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tu jest! Chcą zarobić na wszystkim. Nie dość, że biorą ok 23% od sprzedającego to tyle samo od kupującego to jeszcze na magazynowaniu chcą zarobić.

Wszystko zależy od domu aukcyjnego.

Jak byś potrzebował kontaktu telefonicznego itp. To wal jak w dym zadzwonię pogadam i dogadam.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdy zapytałem czy ma to być mój pierwszy i ostatni zakup w ich domu aukcyjnym, to od razu zaczęli mnie informować co i jak... ;)

Mnie interesują kieszonki do naprawy, a takie "loty" pojawiają się co jakiś czas...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam krótkie pytanie i oczekuję szybkiej odpowiedzi.  :)

 

Czy kupując z terenu Ukrainy od Ukraińca za pośrednictwem eBay-a i PayPal płacę cło i VAT? 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. 23% vat, również od kosztów wysyłki.

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Dzięki! Czyli cena finalnie wzrośnie mi o około 26%. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z krajowych przewoźników. Dom aukcyjny niech przygotuje przesyłkę a kurier odbierze. Zawsze wysyłam przesyłki ze Szwecji z firmą Euroscandia. Paczki zawsze dostarczają szybko i bezpiecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, marysia56 napisał:

Skorzystaj z krajowych przewoźników. Dom aukcyjny niech przygotuje przesyłkę a kurier odbierze. Zawsze wysyłam przesyłki ze Szwecji z firmą Euroscandia. Paczki zawsze dostarczają szybko i bezpiecznie.

 

Myślę że w ciągu dwóch lat to już autor tematu rozwiązanie problemu znalazł  ;)

 

Zlotalopata - najlepsze wpisy o #zlotalopata w Wykop.pl


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.