Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Schioedtei

NTH Santa Cruz - recenzja

Rekomendowane odpowiedzi

I znowu diver…

Całe szczęście, że bloga prowadzimy we dwóch i oprócz moich recenzji pojawiają się też recenzje Tomka bo chyba nikt już by nie czytał tych moich monotematycznych wpisów gdyby nie pojawiały się dla zróżnicowania jego wpisy na temat brzydkich zegarków

Od jakiegoś czasu chodziła za mną chęć zakupu divera z białą tarczą – tak dla odmiany bo ciągle trzymałem się zegarków w ciemnej kolorystyce. Problem z takim zegarkiem jest taki, że większość wygląda dla mnie jakoś mdle i bez wyrazu więc ze względu na moje jak zwykle spore wymagania wybór nie był zbyt duży.  Na moim radarze były 3 zegarki (dokładnie w takiej kolejności chęci posiadania)....

 

Przeczytaj całą recenzję tutaj

 

14-3.jpg


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładny zegarek, a jego grubość (cienkość) robi duże wrażenie. Inspiracja roleksem/tudorem dość wyraźna (koperta ma kształt wyraźnie zbliżony do starego roleksa lub współczesnego tudora), ale nie oni pierwsi i zapewne nie ostatni. A rozmiary tego zegarka robią z niego idealny egzemplarz "salonowego divera", w którym bezpośrednio z balu można wskoczyć do basenu. Dobrze mieć taką możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fajna recka, choć IMO z tej trójki to zdecydowanie Fortis  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO też, ale tak jak pisałem - bardzo cięzko go dostać gdziekolwiek ;)

Naprawde? O ile osobiście nie jestem zainteresowany diverem (16,5cm nadgarstek), ale zawsze wszędzie trafiam na zdjecią, mini recki, i polecenia tych zegarków :) Wszystko to sprawia wrażenie łatwej dostępności zegarków tej marki.

Edytowane przez graf83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna recka, choć IMO z tej trójki to zdecydowanie Fortis  :)

Popieram , chociaż NTH nie wyglada źle .

Dobra recenzja.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten zegarek.

Wyjątkowo poręczny (11.5 mm wysokości), świetna luma i ładny wygląd, to jednak widzę kilka minusów:

- najważniejszy: właściwie miażdżący- cyfry 5 i 0 na minucie 50-tej na bezelu są nie w osi. To pewnie błąd w dokładności wykonania matrycy.

- wartstwa AR bardzo podatna na działanie chemii (chlor w basenie);

Gdyby nie powyższe, mówiłbym go do dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.